کار در منزل از طریق خانه


کار در منزل از طریق خانه
3000 دلار اضافی در سال می خواهید؟ یک موقعیت شغلی مستقر در خانه می تواند این اتفاق را برای شما رقم بزند. 5000 ، 10000 دلار اضافی می خواهید یا حتی با 100000 دلار تیراندازی می کنید؟ یک موقعیت شغلی مستقر در خانه می تواند این اتفاق را برای شما رقم بزند. بگذارید ببینیم چه چیزی لازم است.
بنابراین شما می خواهید چند هزار دلار اضافی در سال داشته باشید؟ چه چیزی در این امر دخیل است؟ در مقدمه من ارقامی مانند 3k $ ، 5k $ ، 10k $ و حتی 100K $ گفتم. اینها ارقام بسیار واقعی هستند. سوالی که بیشتر افراد می پرسند این است که آیا واقعاً امکان پذیر است؟
اجازه دهید نگاهی به گزینه ها بیندازیم. اگر 3 هزار دلار اضافی می خواهید چه کاری می توانید انجام دهید؟ اگر برای شخصی کار کنید افزایش حقوق ممکن است این اتفاق بیفتد. تغییر در شغل ممکن است 3 هزار دلار ، 5 هزار دلار و حتی 10 هزار دلار را امکان پذیر کند.
100 هزار دلار چطور؟ اکنون نیاز به هوشمندی ، فداکاری و افزایش مهارت های زیادی است. روند رسیدن به آنجا نیازی به کار برای شخص دیگری ندارد. در حقیقت تعداد کمی از شغل ها این نوع دستمزد را ارائه می دهند و رسیدن به آنجا به تلاش زیادی نیاز دارد.
بنابراین در مورد کاری که از خانه در خانه مستقر شده است ، فرصت کسب و کار چیست؟ آیا کار با یک شغل مستقر در خانه می تواند سالانه 3 هزار دلار ، 5 هزار دلار ، 10 هزار دلار یا حتی 100 هزار دلار اضافی برای شما ایجاد کند؟ بله می شود! داستان های موفقیت خیلی زیادی برای عبور از این چهره ها وجود دارد.
در حالی که بیشتر کارها از طریق مشاغل مستقر در خانه سعی در فروش شما با قیمت بالای 100 هزار دلار است ، اما آنها اغلب کار را به شما نمی گویند! این را برای لحظه ای در نظر بگیرید ، این کار برای به دست آوردن این پول نیاز به کار دارد ، اما بیشتر این فرصت ها تلاش می کنند تا شما را با برخی از حقایق دیگر بفروشند ، این واقعیت را که می توانید ، و سپس هنگامی که به شما ملحق می شوید متوجه کار در ساخت این ارقام می شوید .
آیا می توانید 100 هزار دلار + در یک کار از فرصت شغلی مستقر در خانه کسب کنید؟ بله واقعاً این امکان وجود دارد ، خصوصاً اگر فرصت خوبی باشد و کارهای خانه خود را انجام داده باشید! با این حال ، بگذارید کمی عقب نشینی کنیم و بگوییم شما هر هفته چند ساعت وقت اضافی دارید ، و تلویزیون درآمد کسب نمی کند اما وقتی شما رویاهای دیگران را که در آنجا زندگی می کنند وقت می کشد.
اگر این چند ساعت در هفته را برای کار نیمه وقت از خانه شغلی مستقر در خانه سرمایه گذاری کنید بیشتر بخوانید ، چه می کنید؟ آیا هر سال چند هزار دلار مطالب مرتبط برای شما نمی آورد؟
این کاملاً امکان پذیر است ، مخصوصاً اگر خود را وقف آن کنید. این روند است و به تلاش زیادی نیاز دارد. این بازی آسانی نیست ، اما نتایج می توانند خارق العاده باشند. این می تواند هزینه خانه رویایی شما را پرداخت کند. و این همان چیزی است که این فرصت ها را فریبنده می کند.
متأسفانه بسیاری از مردم به این ارقام نزدیک نمی شوند و این یک واقعیت سخت است. من می خواهم شما روی این بندها تمرکز کنید زیرا ترجیح می دهم حقیقت را به شما بگویم. بگذارید بگوییم اکثر مردم برای یک فرصت صد دلار سرمایه گذاری می کنند. آنها سپس بسته خوب را می بینند و آرام می شوند. آنها هیجان زده می شوند و از دوستان و خانواده می پرسند ، و وقتی منفی می شنوند ، آرام می شوند و به کار روزانه پایبند می مانند. چقدر تأسف آور است
آیا می دانید در آن مشاغل افرادی وجود دارند که سالانه یک میلیون دلار درآمد کسب می کنند! آنها چه کاری متفاوت انجام می دهند؟ آنها سعی نمی کنند پول ناهار را از دوستان خود بگیرند ، اما به آنجا می روند و مانند یک تجارت با آن رفتار می کنند ، آنها اقدام می کنند و کاری را انجام می دهند که هر شغلی انجام می دهد و آن بازاریابی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.