مردی که خود را شهروند مربوطه نامید &#x27؛ و از الیزابت هولمز ، بنیانگذار Theranos ، در محاکمه کلاهبرداری وی به خبرنگاران دفاع کرد و معلوم شد پدر دوست پسر او است


مردی که خود را شهروند مربوطه نامید ‘؛ و از الیزابت هولمز ، بنیانگذار Theranos ، در محاکمه کلاهبرداری وی به خبرنگاران دفاع کرد و معلوم شد پدر دوست پسر او است
در حالی که در انتخاب هیئت منصفه برای محاکمه تقلب در Theranos همه نگاه ها به الیزابت هلمز بود ، یک مرد در دادگاه شروع به جلب توجه خود کرد.
او خود را هانسون می نامد و یک ژاکت پافری پاتاگونیا و کلاه بر سر داشت ، گزارش NPR. او توضیح داد که او فقط یک “شهروند نگران” است که در مورد محاکمه کنجکاو است و حضور در محاکمه همیشه در لیست سطل او بوده است.
یک هفته بعد ، او دوباره در محاکمه حاضر شد ، این بار با لباس های بسیار متفاوت. او پاتاگونیا خود را با کت و شلوار عوض کرده بود و در حال ورود به دادگاه در کنار هیچ کس دیگری به جز خود متهم ، الیزابت هولمز بود.
هانسون ، همانطور که پیداست ، اصلاً اسمش هانسون نیست. او در واقع بیل ایوانز ، پدر بیلی ایوانز ، شریک هولمز است.
بر اساس گزارش NPR ، بیل ایوانز در حالی که خود را به عنوان تماشاگر معمولی هانسون معرفی می کرد ، از هولمز در برابر خبرنگاران دفاع کرد و گفت رسانه های خبری به طور مزمن در پوشش خبری بنیانگذار Theranos با وی برخورد می کنند.
خبرنگاران محاکمه پیشتر متوجه شده بودند که مشکلی در “هانسون” وجود دارد. سارا اشلی اوبراین از CNN به NPR گفت نام جام استارباکس او بیل یا بیلی است نه هانسون. او همچنین به NPR گفت که او نان های سالواتوره فرگامو می پوشد ، یک انتخاب گران قیمت که ادعاهای او را در مورد اینکه او همه کار می کند شک می کند.
هنگامی که خبرنگاران محاکمه از او پرسیدند چرا او در ابتدا رابطه خود با هولمز را پنهان کرد ، ایوانز بزرگتر فرار می کرد.
بابی آلین از NPR از بیل ایوانز پرسید که آیا او خال است یا خیر ، او به شوخی پاسخ داد که خال روی سرش دارد. وقتی یاسمین خرم از CNBC پرسید که چرا نام او هانسون است ، بیل ایوانز “آن را برای سرویس بهداشتی مردان رزرو کرد.”
بعداً ، وقتی بیل ایوانز در مورد اینکه چرا خود را هانسون نامید بیشتر تحت فشار قرار گرفت ، به NPR گفت: “افراد دارای نام مستعار هستند و شما می توانید در استفاده از آنها آزاد باشید.”
بیل ایوانز و پسرش بیلی هر دو در صنعت مهمان نوازی کار می کنند. کسب و کار خانوادگی ، یک گروه مدیریت هتل سن دیگو به نام Evans Hotels ، ریشه در 1953 دارد.
بیلی ایوانز و هولمز اوایل امسال صاحب یک پسر شدند. محاکمه هولمز جمعه گذشته به دلیل قرار گرفتن در معرض داوران در مورد COVID-19 به تعویق افتاد و امروز از سر گرفته شد.
برای اعلان های Insider ثبت نام کنید! با آنچه می خواهید بدانید به روز باشید. برای اعلان های فشار مشترک شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.