سومین موج COVID-19 کانادا باعث مرگ سریعتر و جوانتر می شود &#x27؛ و با انواع جدید تغذیه می شود


سومین موج COVID-19 کانادا باعث مرگ سریعتر و جوانتر می شود ‘؛ و با انواع جدید تغذیه می شود
کانادا با موج گسترده ای از عفونت های ویروس کرونا که با انواع جدید تغذیه می شود ، مبارزه می کند و بزرگسالان جوان تری را نسبت به بیمارستان هایی که به دیدن آنها عادت دارند ، بیمار می کند.
شامگاه شنبه ، از ابتدای همه گیری ، این کشور از 1 میلیون مورد ثبت شده کرونا عبور کرد. موج سوم ویروس کرونا عمدتا استان های انتاریو ، کبک و بریتیش کلمبیا را درگیر کرده و هر سه را وادار کرده است تا محدودیت های جدیدی را برای جلوگیری از شیوع این بیماری اعمال کنند.
دکتر ترزا تام ، رئیس بهداشت عمومی کانادا ، اخیراً از افزایش 64 درصدی موارد جدید مربوط به انواع ویروس کرونا خبر داده است – 90 درصد از آنها شامل نوع B.1.1.7 است که برای اولین بار در ماه سپتامبر در انگلستان یافت شد.
به ویژه انتاریو ، هجوم بیماران بسیار جوانتر به ICU ها گزارش شده است. مقامات این هفته اعلام کردند که تقریبا نیمی از بیماران ICU COVID-19 استان زیر 60 سال سن دارند.
دکتر کاشف پیرزادا ، پزشک اورژانس در تورنتو ، به CNN گفت: “اینجا بسیار نگران کننده است. به سرعت در حال گسترش است و بسیار سریعتر از دو موج گذشته است.” افرادی که در حال حاضر ICU را پر می کنند ، همه در 30 ، 40 و 50 سالگی هستند. ”
پیرزادا اخیراً تصاویری از ریه های کدر از بیماران ICU در 30 سالگی را در توئیتر خود منتشر کرد.
آدلشتاین براون ، مشاور علمی ارشد دولت انتاریو ، در مطبوعاتی گفت: “Kashif Pirzada، MD (KashPrime) 21 مارس 2021″ با گسترش انواع جدید ، خواهید دید که COVID-19 سریعتر و جوانتر می میرد. ” کنفرانس این هفته “این بسیار سریعتر از قبل گسترش می یابد و ما نمی توانیم آنقدر سریع واکسیناسیون کنیم که این موج سوم را بشکند.”
انتاریو در واکنش به افزایش عفونت ها یک “ترمز اضطراری” یک ماهه اعمال کرده است. به گزارش سی بی سی نیوز ، محدودیت های جدید انتظار می رود سالن های ورزشی ، غذاخوری در داخل منزل و خدمات مراقبت شخصی را تعطیل کند.
در همین حال ، کبک قرنطینه را در سه شهر اجرا کرده است ، مدارس و مشاغل غیر ضروری را تعطیل کرده و مقررات منع رفت و آمد شدیدتری وضع کرده است. بریتیش کلمبیا همچنین سه هفته ممنوعیت غذاخوری در داخل خانه ، مراسم عبادت و فعالیتهای بدنسازی داخل سالن را ممنوع کرده است.
کانادا عمدتا به دلیل تأخیر در واردات دوزها ، روند واکسن بسیار کندی داشته است. این کشور فاقد ظرفیت تولید واکسن های خود است. به گفته دولت ، از 1 آوریل ، فقط 1.75 درصد از مردم واکسینه شده بودند و فقط 11.86 درصد حداقل یک دوز دریافت کرده بودند.
در حال بارگیری چیزی در حال بارگیری است. برای اعلان های Insider ثبت نام کنید! با آنچه می خواهید بدانید به روز باشید. برای اعلان های فشار مشترک شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.