2 نفر که در ممنوعیت منقضی شده با تخلیه روبرو هستند_ &#x27؛ کابوس تمام نشده است &#x27؛


2 نفر که در ممنوعیت منقضی شده با تخلیه روبرو هستند_ ‘؛ کابوس تمام نشده است ‘؛
مهلت تعلیق تخلیه ملی در 31 ژوئیه به پایان رسید. اما در شرایطی که اقتصاد برای بازیابی مجدد حرکت قبل از همه گیری تلاش می کند ، بسیاری از مستاجران با ماه ها اجاره بدون پرداخت دست و پنجه نرم می کنند.
دولت بایدن پنجشنبه گذشته گفت تمدید ممنوعیت تخلیه به عهده کنگره است. کارشناسان تخمین می زنند که پس از پایان حمایت های مسکن در روز شنبه ، 6 میلیون آمریکایی با اخراج مواجه شدند. برخی ایالت ها مدت زمان تعلیق را برای مدتی دیگر تمدید کرده اند ، اما بیشتر آنها به حمایت ها پایان دادند.
در دسامبر ، کنگره 25 میلیارد دلار کمک اجاره و 21 میلیارد دلار دیگر را در ماه مارس تصویب کرد ، اما این وجوه به دلیل مسائل نرم افزاری ، تردید بین دولتها در امضای پرداخت و سایر مشکلات ، در مالکان و مستاجران پراکنده شده است.
اینسایدر با دو نفر صحبت کرد که از آینده مسکن خود مطمئن نیستند و اکنون که مهلت قانونی به پایان رسیده است ممکن است با اخراج مواجه شوند.
مهران مصداد ، 59 ساله ، پدری است که در آتلانتا ، جورجیا زندگی می کند و بیش از 23000 دلار به عنوان اجاره بدون پرداخت مهران مسداد مدیون بود. مهران مصداد هنگامی که برای اولین بار در مارس گذشته وارد قرنطینه شدیم ، برای مراقبت از دختر 10 ساله ام و کمک به آموزش آنلاین ، رانندگی تمام وقت برای Uber را متوقف کردم.
از آنجا که مهد کودک وجود نداشت ، مدرسه ای وجود نداشت و من نمی توانستم هزینه نگهداری از پرستار بچه را داشته باشم ، از اجاره عقب افتاده و از 800 دلار پس انداز خود برای پرداخت هزینه غذا استفاده کردم.
من هفته ای 125 دلار بیکاری دریافت کردم (بعلاوه 600 دلار اضافی در هفته کمک فدرال تا پایان سال گذشته ، سپس 300 دلار در هفته تا پایان آن دو ماه پیش) اما رسیدن آن دیر بود و من اولین محرک خود را دریافت نکردم. تا اوایل سال جاری به دلیل خطایی در تامین اجتماعی من بررسی کنم.
اوت گذشته ، اولین اخطار اخراجم را دریافت کردم. اجاره من 1600 دلار در ماه است و در زمان اولین اخراج من چهار ماه عقب افتاده بودم. شرکت مدیریت املاک یک پرونده قضایی را علیه من باز کرد و یکبار که اتفاق افتاد من یک پرونده داشتم که اجاره یا خرید مکان دیگری را برایم ناممکن کرد. من سعی کردم در 10 آپارتمان مختلف خرید کنم ، اما هیچ کس من را نداشت.
در این مدت اضطراب زیادی داشتم. یک روز وقتی از مغازه خواربار فروشی به خانه آمدم ، ماشین های پلیس را بیرون خانه همسایه ام دیدم زیرا آنها را بیرون می کردند. آنقدر زانوهایم می لرزند که مجبور شدم بنشینم. اعضای بدنم در نیمه های شب بی حس می شدند و فقط به این فکر می کردم که فردای آن روز خانه ای خواهیم داشت یا نه.
فکر نمی کنم هیچ وقت اصلاح بشه من و گرجستان هیچ خانواده دیگری در اینجا در گرجستان ندارم و هیچ برنامه ای ندارم.
شهرستان DeKalb ، جایی که من در آن زندگی می کنم ، تعیین می کند که اجاره دهندگان چه میزان کمک فدرال می توانند داشته باشند. ماه گذشته ، پس از گفتگوهای متعدد با شهرستان و مدیریت املاک ، ما توافق کردیم که 10 هزار دلار از 23000 دلار من به عنوان اجاره عقب افتاده بدهم تا اخطار تخلیه حل شود. این استان 5000 دلار پیشنهاد داد ، بنابراین من مجبور شدم بقیه را از دوستان جدا کنم و دوباره برای Uber شروع به رانندگی کنم.
هنگامی که قرارداد امضا شد و من نیمی از 10000 دلار خود را پرداخت کردم ، مدیریت املاک موافقت کرد که دو ماه اجاره به صورت رایگان به من بدهد و مابقی را ببخشد. اما اخطار تخلیه هنوز در پرونده من باقی مانده است و صاحبخانه مشخص نکرده است که آیا تمدید اجاره من را در پایان این ماه موافقت می کند یا نه.
امیدوارم دولت مهلت تعلیق را تمدید کند ، اما من هنوز حملات اضطرابی دارم زیرا کابوس تمام نشده است. من شبها بیدار هستم و فکر می کنم ، آیا این دوره جدیدی برای ما است؟ یا این آغاز عصرهای تاریک است؟
وندی فینک ، 52 ساله ، معلم پیش دبستانی است که در فینیکس ، آریزونا زندگی می کند و 1700 دلار اجاره بدون پرداخت وندی فینک دارد. وندی فینک پیش دبستانی که من در آن کار می کردم در مارس 2020 به مدت دو هفته تعطیل شد و من آزاد شدم ، سپس چندین بار دیگر باز و بسته شدم.
در ابتدای بیماری همه گیر ، من می توانستم اجاره ماهانه 1300 دلار خود را ادامه دهم زیرا مقداری پول پس انداز کرده بودم و مادرم که از تامین اجتماعی برخوردار بود کمک می کرد. چندین بار سعی کردم بیکاری کنم ، اما منصرف شدم زیرا غیرممکن بود که کسی از طریق تلفن به من کمک کند یا ایمیل دریافت کند.
همه چیز اوایل امسال تغییر کرد. ما شروع به دریافت اطلاعیه های دیرهنگام از طریق نامه از مدیریت املاک خود کردیم زیرا بیش از 4000 دلار اجاره عقب داشتیم. مجتمع آپارتمانی که من در آن زندگی می کنم روزانه 15 دلار برای اجاره دیر هزینه می کند و به سرعت از کنترل خارج می شود. من تا آنجا که می توانستم پرداخت کردم ، که زیاد نبود زیرا من به طور تمام وقت کار نمی کردم ، و حتی با بررسی محرک ها و زندگی ضعیف ، ما همچنان کوتاهی می کردیم.
در ماه مارس ، ما 3400 دلار کمک اجاره ای از یک سازمان غیرانتفاعی در ققنوس دریافت کردیم. این یک پروسه طولانی بود و من بسیار خوشحال بودم که بالاخره می توانم شروع به جابجایی کنم ، اما بعد مادرم به شدت بیمار شد و در بیمارستان بستری شد. اوایل تابستان امسال متوجه شدیم او در مرحله چهارم سرطان لوزالمعده است.
من نمی خواستم که او آخرین روزهای زندگی خود را در یک بیمارستان بگذراند ، بنابراین ما یک تخت بیمارستان در اتاق نشیمن خود قرار دادیم و من کارم را متمرکز کردم تا بر سلامت او تمرکز کنم. پزشکان گفتند ماه ها فرصت داریم ، اما در واقع معلوم شد که فقط هفته است. او در ماه ژوئن در سن 75 سالگی درگذشت.
وقتی مادرم فوت کرد ، من 3900 دلار اجاره عقب افتاده بودم. پسرم 2200 دلار از آن را پرداخت کرد ، اما با پایان مهلت تخلیه من هیچ امیدی ندارم که شهرستان Maricopa ، جایی که من زندگی می کنم ، آن را تمدید کند. من آمادگی خود را برای بدترین ها آغاز کرده ام و در تاریک ترین گوشه های ذهنم فکر می کنم ممکن است مجبور شوم به یک هتل مسکونی برسم ، جایی که محل زندگی ناامیدکننده ای است.
ماه گذشته ، من GoFundMe را برای کمک به جبران 1700 دلاری که هنوز بدهکار هستم شروع کردم ، اما نتوانستم به 1000 دلار برسم. حتی برای من شروع به جمع آوری کمک های مالی خجالت آور بود زیرا در این کشور انگ بسیار زیادی در مورد فقر وجود دارد. من در حال حاضر به سخاوت دوستان و خانواده ام بسیار متکی هستم ، اما مطمئن هستم که در اول اوت با اخطار اخراج به من خدمات داده می شود. من شک ندارم.
چند ماه گذشته استرس زا بود و من آن را سفید می کنم. این بیماری همه گیر باعث شده است من متوجه شوم که هرکسی می تواند در این وضعیت قرار گیرد ، به ویژه با دستمزد کم و اجاره به اندازه بالا. به ما گفته اند که پول ما را پس انداز کنید ، اما وقتی چیزی برای پس انداز ندارید ، نمی توانید خود را برای شرایط اضطراری آماده کنید.
برای اعلان های Insider ثبت نام کنید! با آنچه می خواهید بدانید به روز باشید. برای اعلان های فشار مشترک شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.