FINALLY_ در اینجا جزئیاتی د


FINALLY_ در اینجا جزئیاتی در مورد چگونگی پایان جهان در 21 مه وجود دارد
و با نزدیک شدن به 21 مه و افزایش حجم گپ و گفت ، ما کنجکاو شدیم: دقیقاً جهان چگونه به پایان می رسد؟
خوب ، حالا ما می دانیم!
مجله نیویورک با یکی از افرادی که می گوید جهان به پایان می رسد مصاحبه کرد. و برخلاف اکثر پیامبران عذاب ، او در واقع کاملاً مشخص است:
[وقتی] در تقویم 21 شهریور در هر شهر یا کشوری در جهان برسیم ، و ساعت می گوید – این بر اساس آیات دیگر کتاب مقدس است – وقتی ساعت حدود 6 بعد از ظهر می گوید ، این اتفاق می افتد زلزله مهیب که باعث می شود آخرین زلزله در ژاپن در مقایسه با چیزی شبیه به نظر نرسد. و همه جهان هشدار خواهند داد که روز قیامت آغاز شده است. و سپس خورشید را به مدت 24 ساعت دنبال می کند. با رسیدن هر منطقه از جهان به آن نقطه از 6 بعد از ظهر. در 21 مه ، آن وقت در آنجا اتفاق می افتد و تا زمانی که این اتفاق نیفتد ، بقیه جهان دورتر ایستاده و شاهد اتفاقات وحشتناکی هستند که در حال رخ دادن هستند.
در حال حاضر ، برخی از مردم س alreadyال خود را در مورد نور روز و غیره مطرح کرده اند ، اما ما تصور می کنیم که خدا مدتهاست که آن را کشف کرده است. و برخی دیگر از مردم فکر می کنند که 21 مه در واقع فقط “ربودن” خواهد بود و جهان در واقع در ماه اکتبر به پایان می رسد.
اما بعداً نگران آن خواهیم بود.
در حال حاضر ، ما فقط شروع به کار ساعت می کنیم. برای آخرین زمان باقی مانده در پیوند زیر ، وارد شوید. 7 روز و در حال احتساب!
زمان باقی مانده تا پایان جهان>
همچنین ببینید: مکان هایی که می توانید در آخرالزمان زنده بمانید> برای اعلان های Insider ثبت نام کنید! با آنچه می خواهید بدانید به روز باشید. برای اعلان های فشار مشترک شویدر مورد چگونگی پایان جهان در 21 مه وجود دارد

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.