بازی های آنلاین – بررسی اجمالی مدل کسب و کار


بازی های آنلاین – بررسی اجمالی مدل کسب و کار
افراد در هر سنی و از هر قشر زندگی ، وقت و هزینه زیادی را صرف خرید بازی های آنلاین می کنند که این یک صنعت میلیارد دلاری است.
با نگاهی به مدل تجاری اتخاذ شده توسط این صنعت میلیارد دلاری.
بازی های MMO (بازی های انبوه چند نفره آنلاین):
طی چند سال گذشته ، بازی های MMO جهان را غافلگیر کرده است ، داستان های موفقیت بازی هایی مانند WOW باسوادان را به نوشتن کتاب و نظر سنجی درباره این پدیده تحریک کرده است. این بازی ها را میلیون ها نفر بازی می کنند و پهنای باند می خورند که هزینه آنها را گاز نمی گیرند اما آن را می گیرند. بازی های MMO سرمایه گذاری بالایی هستند و برای ادامه توسعه بازی و نگهداری سرور به بودجه زیادی نیاز دارند.
منتقدان استدلال می کنند که مدل کسب و کار هنر هنوز در یک حالت واگرا است. هر نویسنده ای در حال طرح پیشنهادهای مختلف است. با این حال ، سناریوی فعلی از مدل تجاری زیر پشتیبانی می کند.

* فروش اولیه عنوان بازی: این درآمد باعث تداوم حرکت توسعه می شود و به شما برای پرداخت هزینه توسعه اولیه کمک می کند.

* مدل اشتراک مبتنی بر زمان: مدل درآمد مبتنی بر هزینه ساده ای است که به شما امکان دسترسی نامحدود به بازی را در طی یک دوره زمانی خاص ، معمولاً یک ماه ، می دهد ، اما با سایر نرخ های اشتراک برای سه ، چهار ، شش یا دوازده ماه.

* مدل ارز مجازی: مدل درآمد مبتنی بر فروش ارز برای استفاده در اقتصاد داخلی بازی است.

* مدل مالکیت واقعی املاک و مستغلات: Second Life® با مفهوم جدیدی از MMOG ارائه شد. تولید کنندگان آنها ، Linden Labs ، زیرساخت هایی را فراهم می کنند که واژه مجازی باز است. درآمد مورد انتظار آنها از هزینه اشتراک ، به دلار آمریکا و مالیات زمین ، به دلار لیندن (واحد پول داخل بازی) تأمین می شود. این دلارهای Linden (L $) که می تواند با پول واقعی معامله شود ، بسته به قانون عرضه و تقاضا ، با نرخ متغیری.
اخبار جالب (واقعیتی در مورد ارزش افزوده درون خود بازی – که در نهایت به سرمایه تولیدکنندگان بازی اضافه می شود – مالیات پرداختی به ارزش املاک):

* تجارت تجاری: MMO همچنین در فروش محصولات مارک دار به طرفداران و کاربران به طور یکسان در نظر دارد تا سود خود را بدست آورد.

* حمایت مالی پرداخت شده برای تبلیغ محصول: شرکت ها از پلت فرم MMO برای تبلیغ محصولات خود استفاده می کنند تا بتوانند محصولات خود را در جامعه MMO مورد توجه قرار دهند. (در حال رشد به میلیون ها نفر)

* Expansion: برای درآمدزایی در درجه بندی کاربر و همچنین تضمین علاقه مستمر به بازی ها ، Expansion اضافه می شود. بازی های آنلاین معمولی:
بازی های گاه به گاه آنلاین کمی در منابع کمی سبک تر هستند و کمی در بازی و گرافیک شدت کمتری دارند اما به همان اندازه اعتیاد آور هستند.
مدل کسب و کار مورد استفاده بازی های آنلاین گاه به گاه کمی متفاوت است که MMO با برخی از شباهت ها در بازاریابی تجاری و حمایت مالی.
بازی بیشتر بخوانید های گاه به گاه آنلاین مانند GoPets با ارائه حساب های رایگان و بارگیری رایگان بازی برای لذت بردن از بازی ، بر ایجاد وفاداری به بازی تمرکز می کنند.
مشاغل پذیرفته شده توسط چنین بازی هایی به شرح زیر است:

* بازرگانی تجاری: شخصیت های بازی اکنون به عنوان حیوانات پر شده و شخصیت های اکشن و در بازی های روی صفحه و کارت های تجاری ظاهر می شوند.

* حمایت مالی از بازی: شرکت ها برای تهیه بازی های سفارشی ساخته شده برای کاربر بازی هزینه پرداخت می کنند و از آن به عنوان یک هدف بازاریابی استفاده می کنند.

* گزینه های به روزرسانی: بازی های گاه به گاه آنلاین همچنین در ازای عملکرد و امتیازات بیشتر بازی ، حساب کاربر را از اشتراک رایگان به اشتراک پرداخت می کنند.

* در بازی / تبلیغات در سایت: بازی های گاه به گاه برای در نظر گرفتن پول ، تبلیغات را نیز در سایت بازی قرار می دهند.

* مدل ارز مجازی: مدل درآمد مبتنی بر فروش ارز برای استفاده برای خرید موارد مجازی در بازی است.
بازی های بارگیری گاه به گاه:
کسب درآمد از بازی های بارگیری گاه به گاه احتمالاً چالش برانگیزترین است. آنها از نظر برخی سایتهای بارگیری پربازدید از یک سیستم قابل دسترسی یا کانال توزیع مناسب برخوردار نیستند.
هزینه ساخت بازی زیاد است () ، بنابراین آنها چگونه چنین هزینه ای را توجیه می کنند و از چه رویکرد تجاری پیروی می کنند؟

* بارگیری آزمایشی رایگان بارگیری / نسخه آنلاین محدود: بهترین روش استفاده شده برای فروش چنین بازی هایی ، بارگیری رایگان (کنایه آمیز) است که می توان به مدت یک ساعت کامل بازی کرد. این مثل یک دادگاه هم زمان ، یک مسابقه مرگ است که برای نبرد برای پایان دادن به حد ممکن در دوره آزمایشی رایگان می جنگید. بعد از اتمام آزمایش زمان یا سطح پیشنهادی قبل از شروع سرگرمی ، بارگیری کننده باید حق بیمه بپردازد تا کد باز کردن قفل را برای پخش بیشتر دریافت کند. این استراتژی فروش است که بیشتر بازی های معمولی قابل بارگیری بیشتر دنبال می کنند.

* مارک تجاری برای دیگر ناشران آنلاین و پورتال های آنلاین: بازی های گاه به گاه برای ناشران آنلاین که از آن به نام خود استفاده می کنند و در سایت های خود قرار می دهند ، مارک می شوند.

* فروش تبلیغات در سایت های آنلاین: ناشران بازی های گاه به گاه گزینه تبلیغاتی را به شکل تبلیغات ویدیویی (قبل از شروع بازی پخش می کنند) ، گزینه تبلیغات بنر و حتی تبلیغات متنی از طریق Google Ad sense و موارد مشابه را ارائه می دهند.
بازی های کنسول سنتی:
بازی های کنسول از ویکی: بازی کنسول نوعی مالتی مدیا تعاملی است که برای سرگرمی استفاده می شود. این بازی شامل تصاویر قابل کنترل (و معمولاً صداها) است که توسط یک کنسول بازی تولید می شوند و در تلویزیون یا سیستم صوتی-تصویری مشابه نمایش داده می شوند. خود بازی معمولاً با استفاده از دستگاه دستی متصل به کنسول به نام کنترل کننده کنترل و دستکاری می شود. کنترلر به طور کلی شامل تعدادی دکمه و کنترل جهت دار (مانند جوی استیک آنالوگ) است که به هرکدام از آنها هدفی برای تعامل و کنترل تصاویر روی صفحه اختصاص داده شده است. صفحه نمایش ، بلندگوها ، کنسول و کنترل های یک کنسول نیز می توانند در یک شی small کوچک گنجانده شوند که به عنوان کنسول بازی دستی شناخته می شود.
بازاریابی یک بازی کنسول با کانالهای گسترده تأمین و توزیع بسیار ساده تر است. بازی های کنسولی محبوب ترین بازی است و با رقبای برجسته در قالب XBOX ، PS3 و تا اواخر Wii دارای بازار خوبی است.
مدل های تجاری بازی های کنسولی کاملاً اثبات شده اند زیرا روند بسیار قابل پیش بینی را دنبال می کنند.

* فروش کنسول: سخت افزار فوق العاده ای بسازید ، آن را نزدیک به زیر قیمت یا کمتر از آن بفروشید ، سپس با کاهش درآمد حاصل از فروش بازی های آینده ، سود کسب کنید.

* مارک آنلاین: تبلیغ کنندگان به تازگی مکان دیگری را برای صرف هزینه تبلیغات خود در اشیای بازی با مارک تجاری برای تبلیغ محصولات و خدمات خود پیدا کرده اند. Fifa بازی کنید و تابلوهای جانبی خواهید بود که برخی از مارک های معروف را تبلیغ می کنید.

* امتیازات آنلاین: کنسول های بازی اکنون برای اتصال به امتیازات آنلاین مجهز شده اند که در آن افراد می توانند بازی ها را پرداخت ، بازی ها را پرداخت کنند و با سایر گیمرها در سراسر جهان رقابت کنند. رانندگی برای رقابت باعث می شود مردم پول بپردازند.
دنیای بازی هم سرگرمی و هم پول در اختیار شما قرار می دهد. فرصتهای عظیمی برای درک این صنعت وجود دارد زیرا مرز بین دنیای واقعی و دنیای مجازی مخدوش است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.