بر اساس این گزارش ، کارشناسان اخلاق نگران این هستند که فرزندان دستیاران بایدن در کاخ سفید مشغول به کار شوند


بر اساس این گزارش ، کارشناسان اخلاق نگران این هستند که فرزندان دستیاران بایدن در کاخ سفید مشغول به کار شوند
به گزارش واشنگتن پست ، چندین کودک و بستگان دستیاران عالی رئیس جمهور جو بایدن در کاخ سفید مشاغل خود را تأمین کرده اند.
این روزنامه گزارش داد که حداقل پنج فرزند از کارکنان ارشد بایدن در دولت کار می کنند.
آنها به پست گفتند که کارشناسان اخلاق و تنوع ابراز نگرانی کرده اند که این امر ادامه نوعی خشونت طلبی است که در کاخ سفید دونالد ترامپ ، رئیس جمهور سابق آمریکا مشاهده شده است.
والتر شاوب ، که از سال 2013 به عنوان مدیر دفتر اخلاق دولت خدمت می کرد ، گفت: “اگرچه ممکن است به اندازه انتصاب پسر یا دخترتان به پست عالی دولتی مانند ترامپ در مورد جارد و ایوانکا بد نباشد ، اما هنوز هم بد نیست.” 2017 “بدتر از ترامپ” نمی تواند استاندارد جدید باشد. ”
بیشتر بخوانید: کارشناسان نکات و ترفندهایی را برای به دست آوردن جالبترین 20،000+ مشاغل دولتی ایالات متحده در حال حاضر به اشتراک گذاشتند
روز دوشنبه ، پسر مشاور مورد اعتماد بایدن در موقعیتی پایین تر استخدام شد. به گزارش پست ، جی جی ریچتی ، فارغ التحصیل کالج 2020 و پسر استیو ریچتی ، به عنوان دستیار ویژه در دفتر امور قانونگذاری استخدام شد.
دو فرزند دیگر ریچتی نیز در اداره کار می کنند.
دانیل ریچتی ، بزرگترین فرزند کارمند کهنه کار کاخ سفید ، مشاور ارشد در دفتر معاون وزیر امور خارجه در زمینه کنترل تسلیحات و امنیت بین المللی است. شانون ریچتی ، دختر بزرگتر ، به عنوان معاون مدیر دفتر دبیر اجتماعی کاخ سفید کار می کند.
به گزارش پست ، جولیا رید ، دختر بروس رید ، معاون کارمند کاخ سفید ، به عنوان برنامه ریز روز بایدن کار می کند.
و مدیر دفتر کارکنان ریاست جمهوری کاخ سفید ، کتی راسل ، همچنین دارای فرزندی است که در دولت کار می کند. سارا دانیلون ، دختر راسل ، با شورای امنیت ملی کاخ سفید کار می کند. روزنامه می افزاید: برادر شوهر راسل ، مایک دانیلون ، مشاور ارشد بایدن است.
پست نوشت: خواهر جن ساکی ، سخنگوی مطبوعاتی کاخ سفید ، در ماه مارس به عنوان مشاور ارشد در بخش خدمات بهداشتی و انسانی منصوب شد.
این روزنامه گزارش داد همسر ران کلاین ، متحد دیرینه بایدن و رئیس کارکنان کاخ سفید نیز برای دولت بایدن کار می کند.
کاخ سفید اصرار دارد که همه بر اساس شرایط خود استخدام شده اند. هیچ شواهدی مبنی بر اینکه هیچ یک از دستیاران بایدن در تأمین شغل فرزندان یا سایر اقوام خود نقش داشته اند ، وجود ندارد.
اندرو بیتس ، معاون سخنگوی کاخ سفید به پست گفت: “رئیس جمهور بالاترین استانداردهای اخلاقی را برای تصدی این پست وضع کرده است.” “و او مفتخر است که متنوع ترین دولت در تاریخ آمریکا را با کارمندان عمومی واجد شرایط که منعکس کننده ارزش های او هستند ، کار کرده است.”
اما کارشناسان اخلاق و تنوع شک دارند. “در کشوری که به تازگی با یک بیماری همه گیر مواجه شده است ، چگونه می توان این کودکان منصوب سیاسی را تنها افرادی دانست که برای اشتغال واجد شرایط هستند؟” شاوب به روزنامه گفت.
مارک هانیس ، بنیانگذار شرکت Inclusive America ، به پست گفت: “همه انتصاب شدگان سیاسی باید مشابه شیوه استخدام بقیه کشورهای جهان ، در جایی که در آن پست شده است ، رقابتی و شفاف باشند.” “متأسفانه ، با بسیاری از این مواضع سیاسی ، رابطه ای است. بیشتر در مورد افرادی است که می شناسید.”
برای اعلان های Insider ثبت نام کنید! با آنچه می خواهید بدانید به روز باشید. برای اعلان های فشار مشترک شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.