در انتظار بازگرداندن تبلیغات سینما


در انتظار بازگرداندن تبلیغات سینما
با سلام و بازگشت به Insider Advertising ، نگاه هفتگی شما به بزرگترین داستانها و روندهایی که بر خیابان مدیسون و فراتر از آن تأثیر می گذارد. من لارا اوریلی ، ویرایشگر رسانه و تبلیغات اینسایدر هستم. اگر این مورد برای شما ارسال شده است ، اینجا ثبت نام کنید.
خب ، این خداحافظی با یک تابستان عجیب دیگر و سلام به فصل پاییز تلویزیون است ، که امیدوارم اکنون با شگفتی فراوان بازگردد که به نظر می رسد از بدترین اختلالات تولید شخصی ناشی از همه گیری عبور کرده ایم. در میان جذب مخاطبان زیادی که برای تبلیغ کنندگان پیش بینی شده است: راه اندازی مجدد “سالهای شگفت انگیز” در ABC ؛ “استیضاح: داستان جنایی آمریکایی” ، در FX ؛ و آخرین قسمت از نمایش استعدادهای عجیب و غریب “خواننده نقاب دار” در Fox.
بیایید به اخبار تبلیغاتی بزرگ این هفته بپردازیم:

موفقیت گیشه “شانگ چی” به بازگشت تبلیغات در سینما اشاره می کند. اینستاکارت و Uber بازی تبلیغاتی خود را افزایش می دهند “کسری اعتماد” فیس بوک در حالی که آماده عرضه عینک های هوشمند جدید Ray-Ban است و درست مانند فیلم ها ؛ آخرین صحنه خود را بازی می کنیم سیمو لیو نقش شانگ چی را بازی می کند. تصاویر متحرک استودیو والت دیزنی
به آرامی اما مطمئناً تماشاگران سینما به عقب برمی گردند.
جدیدترین فیلم استودیوی مارول ، “شانگ چی و افسانه ده حلقه” ، بر اساس گزارش تراویس کلارک ، خبرنگار ارشد رسانه ای اینسایدر ، رکوردهای گیشه روز کارگر را پشت سر گذاشت.
اما هنوز انتظار بازگرداندن تبلیغات سینمایی نداشته باشید. آژانس رسانه ای Publicis Zenith در ماه ژوئیه برآورد کرد که هزینه تبلیغات جهانی سینما امسال 116 درصد افزایش می یابد ، اما به دلیل کاهش 72 درصدی در سال 2020 که هنوز آن را بسیار پایین تر از سطح سال 2019 قرار می دهد.
جاناتان بارنارد ، سرپرست پیش بینی و اطلاعات جهانی در زنیت ، گفت: “سینما یک شکل همه جانبه و م ofثر در تبلیغات ایجاد نام تجاری است و آشکارا تقاضای فزاینده ای از تبلیغ کنندگان برای برقراری ارتباط با مخاطبان خود در صفحه بزرگ وجود دارد.” من اما ، وی افزود: “به وضوح کاهش مخاطبان موجود به این معنی است که فرصت های صرف محدود است.”
فروشندگان تبلیغات سینمایی مجبور بودند در زمان همه گیری کرونا خلاقیت ایجاد کنند.
سال گذشته ، وقتی همه سینماهای شبکه آن به طور موقت تعطیل شدند ، درآمد فصلی National CineMedia حدود 96.4 درصد کاهش یافت. در آن زمان ، تجارت تبلیغات دیجیتال آن تنها چیزی بود که داشت. در حالی که NCM تقاضای بازاریابان برای تبلیغات سنتی سینما را افزایش می دهد ، همچنان در حال توسعه پیشنهاد دیجیتالی است. بخشی از آن شامل گسترش شبکه دیجیتالی خارج از خانه ، به نمایش در فروشگاه های 7-Eleven ، سوپر مارکت ها ، رستوران ها و پردیس های کالج و محتوای esports Harena Data می شود.
اسکات فلنشتاین ، رئیس فروش ، بازاریابی و مشارکت NCM ، به من گفت که این شرکت همچنین دارای 250 میلیون پرونده داده ناشناس است و داده های غرفه دار یکپارچه را برای ارائه اطلاعات جالب برای تبلیغ کنندگان در اختیار دارد.
فلنشتاین گفت: “ما می توانیم از داده های خرید بلیط خود برای شناسایی افرادی که آخر هفته آینده بلیط فیلم ها را خریداری کرده اند استفاده کنیم و در تصمیم گیری های ناهار برای تماشاگران قبل از ورود به سینما تأثیر بگذاریم.”
تنظیم کنید:

* AMC 25 میلیون دلار هزینه می کند تا شما را متقاعد کند که دیدن فیلم ها در سینماها بهتر از تماشای آنها از روی نیمکت است
* NBC Sports می گوید کمتر از پنج اسلات 30 ثانیه ای در پخش Super Bowl 2022 باقی مانده است-و برخی از تبلیغ کنندگان تا 6.5 میلیون دلار برای این امتیاز پرداخت کرده اند. بسیاری از تقاضا از هالیوود بوده است ، که امسال با کاهش تماشاگران تئاتر عقب نشینی کرد. Instacart قبل از اسب مدیر عامل اسب Instacart Fidji Simo. Instacart ؛ ملیا راسل/اینسایدر ؛ سامانتا لی/اینسایدر هر شغلی در نهایت یک تجارت تبلیغاتی است. مجموعه کاملی از شرکتها ، اعم از خدمات تحویل یا خرده فروشان سنتی ، در حال ایجاد نیرو و ایجاد بخشهای تبلیغاتی خود هستند. وال استریت ژورنال این هفته بر روی تبلیغات رو به رشد Instacart-که یکی از واحدهای اصلی با حاشیه بالا برای شرکت است ، آماده می شود. عمومی شدن شاید به خاطر بیاورید که کارولین ایورسون کهنه کار فیس بوک تابستان امسال برنامه بزرگ آبی را ترک کرد و به Instacart رفت و به همکاران سابق خود در فیس بوک ، فیدجی سیمو ، مدیرعامل اینستاکارت ، و آشا شارما ، مدیر عامل اصلی آن پیوست.
Instacart جاه طلبی های تبلیغاتی بزرگی دارد. مجله گزارش می دهد که Instacart قصد دارد درآمد تبلیغات خود را حدود 233 درصد افزایش دهد و از حدود 300 میلیون دلار در سال گذشته به 1 میلیارد دلار در سال 2022 برساند. بر اساس برآوردهای خالص درآمد تبلیغات دیجیتال eMarketer برای سال 2022 ، این امر بین IAC (790 میلیون دلار) و Yelp (1.02 میلیارد دلار) قرار می گیرد.
سیمو به ژورنال گفت که Instacart قصد دارد محصولات تبلیغاتی جدیدی از جمله بازاریابی ایمیلی ، ویدیویی و صوتی را معرفی کند.
در جاهای دیگر ، هفته گذشته گزارش دادم که Uber مارک گرتر ، مدیر سابق تبلیغات آمازون و آژانس و کهنه کار adtech را برای هدایت واحد تبلیغات رو به رشد خود استخدام کرد.
تجارت تبلیغاتی Uber نیز به سرعت در حال رشد است: دارا خسروشاهی ، مدیرعامل شرکت در تماس با درآمد ماه اوت این شرکت گفت که در حالی که هدف اولیه خود را تکمیل سال 2021 با 100 میلیون دلار درآمد اعلام کرده بود ، انتظار می رود که از آن فراتر رفته و درآمد 300 میلیون دلاری را به دست آورد. نرخ تا پایان سال 2022
به سرعت برسید:

* در تابستان دیوانه وار Instacart با معامله ناموفق با Uber و DoorDash
* هشدار رویداد: پنجشنبه 16 سپتامبر ، ساعت 13 به ما بپیوندید. ET برای “آینده تبلیغات آمازون ، Instacart و Walmart” تا بدانید که چگونه این شرکت ها در حال توسعه کسب و کار تبلیغات خود هستند و این روند برای بازاریابان به چه معناست. در اینجا ثبت نام کنید. مسائل مربوط به اعتماد دیوید مارکوس ، رئیس فیس بوک F2. Alex Wong/Getty Images دیوید مارکوس ، رئیس واحد مالی فیس بوک F2 ، این هفته در حال انجام مصاحبه برای بحث در مورد راه اندازی کیف پول دیجیتالی جدید خود ، Novi است. مارکوس در صحبت با پروتکل ، در مورد چالش پیش روی یک برند صادق بود. دیدگاه ادراک: “انجام این کار در داخل فیس بوک هزینه دارد ، زیرا بدیهی است که ما باید کارهای بیشتری انجام دهیم تا از شک و تردید بهره مند شویم. شایستگی بهره مندی از شک را داریم. و ما باید بیش از این کار را انجام دهیم. مدت زمان طولانی برای جلب اعتماد مردم. و بنابراین این هزینه ، و به اصطلاح مالیات بر پروژه است. ”
مارک زاکربرگ-یکی از افرادی که روی وب کم لپ تاپ خود نوار چسبانده است-مشغول ارسال فیلم های دیدنی به صفحه فیس بوک خود بوده است ، که احتمالاً با استفاده از عینک های هوشمند Ray-Ban فیس بوک ضبط شده است. اندرو “بوز” باسورث ، مدیر فیس بوک ، ویدئویی را در توئیتر منتشر کرد که در آن محصول جدیدی را نیز اشاره می کند ، که نشان می دهد او بالش به رئیس خود می زند. افشاگری بزرگ ری بن در اواخر پنجشنبه انتظار می رود.
من خیلی دوست دارم بدانم که تیم آزمایشگاه های فیس بوک در مورد اعتماد “مالیات” در راه اندازی دوربین طراحی شده برای پوشیدن روی صورت شما در فیس بوک چه می گوید. بالاخره هر کسب و کاری یک تجارت تبلیغاتی است!
یک مطالعه جدید از سوی فدراسیون جهانی تبلیغ کنندگان و Ebiquity نشان داد که حدود 70 درصد از تیم های رسانه ای طرف مشتری حداقل هر دو تا سه سال یکبار مدل عملکرد رسانه شرکت خود را بررسی می کنند.
فدراسیون جهانی تبلیغ کنندگان/Ebiquity؛ تیلور تایسون/اینسایدر WFA و Ebiquity از 52 مدیر رسانه ای داخلی که در مجموع بیش از 40 میلیارد دلار هزینه رسانه ای کرده اند ، نظرسنجی کردند.
این مطالعه همچنین نشان داد که تیم های رسانه ای جهانی مجموعه گسترده ای از مسئولیت ها را روی میز خود قرار داده اند و بسیاری از آنها دارای “شکاف توانایی” در زمینه هایی از جمله تجارت الکترونیکی ، شفافیت رسانه ها و جنبه های خاصی از مسکن یا “مسکن راست” هستند. رسانه ها.
کمبود نیروی کار تبلیغات باعث خرد شدن کارکنان آژانس می شود که از 16 ساعت روز و افزایش تقاضاهای مشتری صحبت می کنند-Insider
نگاهی به وب سایت های تبلیغاتی “ساخته شده برای تبلیغات” که کالاهای خود را از طریق جعبه های توصیه محتوا به فروش می رسانند-Marketing Brew
مدیرعامل سابق هیوندای می گوید خودروسازان بیش از حد برای تبلیغات تلویزیونی و تبلیغات جستجوی Google هزینه می کنند – عصر تبلیغات
در اینجا یک مرور جامع از آخرین تقلب های رتبه بندی نیلسن در برابر شبکه ها وجود دارد-وال استریت ژورنال
بازاریابان موسیقی از چالش های TikTok برای پرداخت دستمزد به سازندگان بر اساس عملکرد ویدئو استفاده می کنند تا تعداد دنبال کننده – Insider
هشدار رویداد: سه شنبه ، 14 سپتامبر ، ظهر ET برای “آینده تحرک: نوآوری در هدایت داده ها” ، ارائه شده توسط Arity ، به ما بپیوندید تا بیاموزید که چگونه فناوری و داده ها عادت ها را تغییر می دهند و تجربه کاربر برنامه را افزایش می دهند. اینجا ثبت نام کنید.
این همه فعلا است ، هفته آینده شما را می بینیم – لارا
Axel Springer ، شرکت مادر Insider Inc. ، سرمایه گذار در Uber است.
برای اعلان های Insider ثبت نام کنید! با آنچه می خواهید بدانید به روز باشید. برای اعلان های فشار مشترک شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.