اولین نمایش فیلم فیس بوک یک مستند جنجالی 9_11 است


اولین نمایش فیلم فیس بوک یک مستند جنجالی 9_11 است
مدیران شرکت فیس بوک به Axios می گویند که اولین نمایش فیلم فیس بوک به صورت بلیط در فیس بوک لایو آغاز می شود. اولین نمایش “مستند بیرونی” ، مستندی جنجالی است که به ایجاد یادبود و موزه ملی 11 سپتامبر در شهر نیویورک می پردازد.
این فیلم در تاریخ 19 آگوست به صورت انحصاری در فیس بوک با قیمت 3.99 دلار برای کاربران بیش از 100 کشور جهان پخش می شود.
در ماه ژوئن ، مدیرعامل فیس بوک ، مارک زاکربرگ ، گفت که ویژگی های ایجاد کننده محتوا مانند رویدادهای زنده تا سال 2023 رایگان خواهد بود ، و افزود: “هنگامی که سهم درآمد را معرفی می کنیم ، کمتر از 30 درصد اپل و دیگران است.”
روزنبام به سارا فیشر از Axios می گوید: “تا این فیلم ، شما باید یک پخش کننده بین المللی برای انجام پخش انفرادی و معاملات تئاتری پیدا می کردید.” “… بدون فیس بوک ، همه بازارهای متوسط ​​و کوچک هرگز چنین چیزی را نمی بینند.”

مقامات موزه برخی از بخشهای این مستند را “افتراآمیز” خوانده اند ، در حالی که مدیران استیون روزنبام و پاملا یودر گفته اند که این موزه گزارش “یادبود” را “سانسور و کنترل” می کند.
مایکل شولان ، شخصیت اصلی فیلم و مدیر خلاق سابق موزه ، گفته است که این موزه “Disneyfication” از حملات تروریستی 11 سپتامبر را ایجاد کرده است.
لی کوکران ، سخنگوی موزه ، به نیویورک دیلی نیوز گفت که “فیلم به موزه از دریچه ایدئولوژیکی بسیار خاصی نگاه می کند که ما با آن اشتراک نداریم.” چندین بستگان افرادی که در 11 سپتامبر 2001 گم شده اند ، از این مستند حمایت کرده اند.
برای اعلان های Insider ثبت نام کنید! با آنچه می خواهید بدانید به روز باشید. برای اعلان های فشار مشترک شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.