2 شرکت هواپیمایی پروازهای بدون توقف بین کانزاس سیتی و تمپا را برای سوپر بول اضافه می کنند و کرایه هواپیما از 700 دلار یک طرفه بالا می رود.


2 شرکت هواپیمایی پروازهای بدون توقف بین کانزاس سیتی و تمپا را برای سوپر بول اضافه می کنند و کرایه هواپیما از 700 دلار یک طرفه بالا می رود.
Super Bowl LV در حال نزدیک شدن است زیرا تامپا بی Buccaneers آماده می شود تا در 7 فوریه در تامپا فلوریدا با فرماندهان کانزاس سیتی روبرو شود.
مسابقات قهرمانی امسال شبیه هیچ مسابقه ای در تاریخ فوتبال نیست زیرا همه گیری جاری در ورزشگاه ریموند جیمز در سال جاری در حال وقوع است. تهیه بلیط ها سخت تر از حد معمول خواهد بود و مقامات بهداشت عمومی از زمان شروع همه گیری در مورد سفر هشدار داده اند ، در حالی که سوپر جام هیچ استثنائی ارائه نمی دهد.
بر اساس گزارش Action Network ، حداکثر 22000 بلیط در دسترس خواهد بود ، اما همه آنها برای عموم مردم قابل خرید نیستند. از 22000 نفر ، در مجموع 7500 نفر برای انتخاب کارکنان مراقبت های بهداشتی و 14500 نفر دیگر برای خرید در دسترس خواهند بود.
با این حال ، سوپر جام هرگز نمی تواند جمعیت زیادی را به خود جلب کند و امسال ، علی رغم هشدارها ، تفاوتی با آن ندارد. و خطوط هوایی پروازهای بدون توقف بین دو شهر را برای جابجایی ترافیک اضافه می کنند.
طرفداران کانزاس سیتی که برای بازی به پرواز در آمده اند ، پروازهای بدون توقف ارائه شده به و از فرودگاه بین المللی تامپا را در خطوط هوایی آمریکا و خطوط هوایی Southwest مشاهده خواهند کرد. طبق گفته Cirium ، Southwest در حال حاضر از طریق کانزاس سیتی-تمپا با خدمات هفته ای یک بار از 16 ژانویه سرویس می دهد ، در حالی که مسیر موقت آمریکایی کاملاً جدید خواهد بود.
اولین پرواز هواداران Chiefs در 4 فوریه ، پنجشنبه قبل از Super Bowl ، ساعت 8:00 صبح که توسط Southwest انجام می شود ، فرودگاه بین المللی کانزاس سیتی را ترک می کند. یکی دیگر از پروازهای Southwest پنجشنبه با جمعه و شنبه انجام می شود و سپس سه پرواز بدون توقف هر کدام از خطوط هوایی کم هزینه و تعداد بیشمار گزینه اتصال بیشتر مشاهده می شود.
آمریکایی فقط یک پرواز هوادار ارائه می دهد و در 5 فوریه ساعت 12:46 بعد از ظهر از کانزاس سیتی حرکت می کند. سپس پرواز برگشت ساعت 1:30 بعد از ظهر حرکت می کند. در 8 فوریه ، فردای بازی.
با این حال ، بروشورهای سوار بر بولی از بلیط هواپیما که اکثر مسافران در دوران همه گیری دریافت کرده اند ، معاف نمی شوند. پایین ترین قیمت بلیط بدون توقف Southwest از کانزاس سیتی به تامپا یک طرفه سرسام آور 719 دلار است در حالی که آمریکایی ها در زمان نگارش کرایه یک طرفه کمی معقول تر 244 دلار ارائه می دهند.
کرایه های رفت و برگشت نیز به همان نسبت گران هستند ، زیرا در زمان نگارش کرایه آمریکایی ها به 470 دلار افزایش یافت. هر دو ایرلاین در حال حاضر صندلی های میانی را برای فاصله گذاری مسدود نمی کنند ، اما مسافران را ملزم به استفاده از ماسک صورت می کنند.
بیشتر بخوانید: 7 خطوط هوایی با خروج نروژ ایر از بازار پرسود اقیانوس اطلس که زمانی تحت سلطه بود ، آماده پیروزی هستند.
هواداران Buccaneers خوش شانس بودند که ورزشگاه خانگی آنها میزبان مسابقات است و هزاران مسافر احتمالی را در هزینه های احتمالی سفر نجات می دهد. تیلور بوردن از Insider ، هزینه اقتصادی ترین سفر به Super Bowl 54 2020 را هنگام محاسبه ارزان ترین پروازها ، هتل ها و بلیط های بازی و همچنین “گزینه مهمانی ساده” ، حدود 6000 دلار تخمین زده است.
و با توجه به فروش بلیط های Super Bowl به دلیل عرضه محدود ، بیش از 24000 دلار ، برخی از طرفداران ممکن است بلیط رفت و برگشت 1400 دلار+ رفت و آمد را معامله کنند. حداقل در Southwest این برچسب قیمت با یک فنجان آب رایگان و مقداری میان وعده همراه است ، همانطور که Insider در دو پرواز جنوب غربی انجام شده در طول همه گیری پیدا کرد.
برای اعلان های Insider ثبت نام کنید! با آنچه می خواهید بدانید به روز باشید. برای اعلان های فشار مشترک شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.