Chipotle پس از یک سال قوی که انتظارات را برآورده کرد ، اولین تبلیغ خود در Super Bowl را اجرا می کند


Chipotle پس از یک سال قوی که انتظارات را برآورده کرد ، اولین تبلیغ خود در Super Bowl را اجرا می کند
امسال ، Chipotle اولین تبلیغ تجاری Super Bowl خود را در سه ماهه دوم بازی راه اندازی می کند.
تبلیغ 30 ثانیه ای با عنوان “آیا Burrito می تواند جهان را تغییر دهد؟”
این تبلیغات پسری جوان را دنبال می کند که س titال اصلی را می پرسد ، در حالی که تأثیر بالقوه ای را که استانداردهای Chipotle می تواند بر کاهش انتشار کربن ، حفظ منابع آب و حمایت از کشاورزان محلی داشته باشد به مخاطب نشان می دهد.
کریس براندت ، مدیر ارشد بازاریابی در یک بیانیه مطبوعاتی گفت: “اولین تبلیغ ما در Super Bowl یک نقطه عطف برای نام تجاری ما است.” “ما می خواهیم از این بستر عظیم برای کمک به تغییر توجه به سمت ایجاد تغییر مثبت در چالش های سیستم غذایی ما استفاده کنیم و به مصرف کنندگان آموزش دهیم که چگونه می توانند تفاوت ایجاد کنند.”

خرید یک مکان تجاری در Super Bowl ارزان نیست. تبلیغ کنندگان امسال حداقل 5 میلیون دلار برای یک نقطه 30 ثانیه ای هزینه خواهند کرد.
Chipotle به تعداد کمی از رستوران ها و شرکت های خدمات غذا می پیوندد که برای اولین بار تبلیغات Super Bowl را راه اندازی می کنند. به گزارش CNBC ، سزارهای کوچک اولین بازی تجاری خود را در طول بازی آغاز می کند. به گزارش وال استریت ژورنال ، سرویس تحویل غذا DoorDash همچنین قرار است برای اولین بار یک آگهی تجاری را در طول Super Bowl پخش کند.
به گزارش وال استریت ژورنال ، شرکت های دیگری که در طول همه گیری خوب عمل کردند و تصمیم گرفتند برای اولین بار در بازی بزرگ تبلیغات تجاری انجام دهند ، Fiverr International و Scott Miracle-Gro هستند.
انعطاف پذیری و توانایی سازگاری Chipotle در طول همه گیری همه گیر باعث شده است که تجارت این شرکت در زمانی رونق پیدا کند که بسیاری از رستوران ها و زنجیره ای ها برای باز ماندن در تلاش بودند. سهام Chipotle 65 درصد افزایش یافته است و تحلیلگران Wedbush انتظار دارند که سهام در سال 2021 14 درصد افزایش یابد.
این زنجیره به طور مداوم در طول همه گیری همه گیر سازگار شده است و حتی شروع به حرکت به سمت سفارشات رانندگی کرده است تا بتواند خود را در دسترس تر و قابل رقابت با زنجیره های دیگر مانند مک دونالد قرار دهد.
در روز یکشنبه Super Bowl ، مشتریان Chipotle می توانند غذا را بدون قیمت تحویل اضافی خریداری کنند. این شرکت همچنین 1 دلار از هر سفارش تحویل در برنامه یا وب سایت به ائتلاف ملی کشاورزان جوان اهدا می کند.
سخنگوی اینسایدر به اینسایدر گفت که این تبلیغات تمرکز بر این دارد که چگونه این بیماری همه گیر نقش شرکت هایی مانند Chipotle را در جامعه تغییر داده است.
یک سخنگو به اینسایدر می گوید: “این شرکت معتقد است که همه گیری جهانی رفتار مصرف کننده را به سمت جامعه ای متمرکز سوق داده است که در بسیاری از افراد اشتیاق برای تصمیم گیری در مورد خرید که باعث ایجاد تفاوت در جهان اطراف آنها می شود را برانگیخته است.”
Chipotle از این آگهی تجاری به عنوان سکوی پرتابی برای ابتکارات جدید استفاده می کند که بر مشاغل آینده کشاورزان جوان متمرکز است. این شرکت متعهد شده است که 5 میلیون دلار در پنج سال آینده برای حمایت از کشاورزان جوان ماموریت خود را ادامه دهد.
برای اعلان های Insider ثبت نام کنید! با آنچه می خواهید بدانید به روز باشید. برای اعلان های فشار مشترک شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *