مدیرعامل بازار محتوای آنلاین Vuulr در مورد چگونگی تحول دیجیتال در صنعت پخش محتوای سرگرمی بحث می کند


مدیرعامل بازار محتوای آنلاین Vuulr در مورد چگونگی تحول دیجیتال در صنعت پخش محتوای سرگرمی بحث می کند

* Vuulr هزینه ها ، زمان و پیچیدگی معاملات مربوط به فیلم و تلویزیون را کاهش می دهد و خریداران و فروشندگان محتوا را برای انجام معاملاتی که به طور سنتی ماه ها به طول انجامید ، آسان تر می کند.
* ایان مک کی ، مدیرعامل Vuulr ، گفت که او مشتاق دموکراتیزه کردن دسترسی به توزیع برای همه فیلمسازان و تولیدکنندگان محتوا است.
* در اینجا مک کی در مورد چگونگی سرعت بخشیدن به همه گیری ماموریت وولر بحث می کند و توضیح می دهد که چگونه انقلابی در صنعت توزیع محتوای سرگرمی ایجاد کرده است
* به دلیل کار خود ، Business Insider مک کی را در لیست سالانه ما از 10 رهبر تغییر دهنده رسانه ها و تبلیغات در آسیا قرار داد.
* برای دریافت داستانهای بیشتر به صفحه اصلی Business Insider’s Transforming Business مراجعه کنید. تبلیغات داخلی: اخبار ، روندها و استراتژی های تبلیغاتی بارگیری چیزی در حال بارگیری است. آدرس ایمیل با کلیک بر روی “ثبت نام” ، شما موافقت می کنید که ایمیل های بازاریابی از Insider و سایر پیشنهادات شریک دریافت کنید و شرایط خدمات و خط مشی رازداری ما را می پذیرید. سال گذشته با تحول در سنت و جهش در زمینه نوآوری های دیجیتالی برای صنعت محتوای سرگرمی همراه بود – با عنوان اعلامیه WarnerMedia مبنی بر نمایش فیلم های خود در سال 2021 به طور همزمان در سرویس پخش خود ، HBO Max و در سینماها.
حرکت سینمای سراسر جهان با نصف ظرفیت و ترجیح تماشاگران برای تماشای محتوا به هر نحوی که می خواهند ، هر زمان که بخواهند ، حرکت جسورانه WarnerMedia موج تغییر را افزایش می دهد و عصر جدیدی را نوید می دهد – عصر دیجیتال سرگرمی ، جایی که محتوای سرگرمی از طریق اینترنت ارائه می شود. تولید – محصول.
مدتی است که این صنعت در ساختار توزیع خود دچار تغییر ساختار عمیقی شده است. در دهه گذشته شاهد افزایش جریاناتی بوده ایم که ساختارهای سنتی قدرت را در این صنعت واژگون کرده اند. نتفلیکس و آمازون از اینترنت برای دسترسی جهانی و بینش ارزشمند در مورد رفتار مخاطبان استفاده می کنند.
امروزه هزینه پایین راه اندازی سرویس پخش مستقیم مستقیم به مصرف کننده ، انفجار گزینه های سرگرمی-از کانال های اصلی تا پخش کننده های برجسته با دسترسی جهانی را شاهد بوده است. پخش کننده های سنتی از نزدیک شاهد تأثیرات تکه تکه شدن مخاطب بر خط پایانی خود بوده اند. تعداد کمتر بینندگان بر اساس هر کانال ، به ازای هر کشور ، ناگزیر به کاهش بودجه خرید و کاهش مربوطه در ارزش معاملات فردی منجر می شود. در مقابل ، پخش کننده های جهانی که قادر به جمع آوری مخاطبان در سطح جهانی هستند ، افزایش بودجه ای را برای تأمین محتوای مورد نیاز مخاطبان خود مشاهده کرده اند.
نقطه عطف درگیر یک همه گیری جهانی ، در سال 2020 به نقطه عطف رسید و اقتصاد محتوا دیجیتالی جدیدی را شکل داد. بنابراین این برای کسانی که در زمینه خرید و فروش حقوق محتوای سرگرمی فعالیت می کنند به چه معناست؟
از نظر توزیع ، تغییر ذهنیت از بستن چند معامله “منحصر به فرد در پنجره اول ، با ارزش بالا” به “بسیاری از مناطق غیرحصاری و چند قلمرو” نیاز دارد.
با وجود تعداد زیادی پخش کننده ، تعداد فرصت های معامله برای فروشندگانی که قادرند به سرعت مقیاس بندی کرده و به توزیع جهانی خود برسند – نه تنها برای محتوای جدید ، بلکه محتوای کتابخانه ای – چندین برابر شده است. توانایی مدیریت م effectivelyثر پیچیدگی حقوق و در دسترس بودن در سرزمین های متعدد در حال حاضر برای فعالیت در سطح جهانی بسیار مهم است.
برای مدیران خرید امروز ، سرعت و دسترسی بسیار مهم است. رقابت شدید برای چشم چشم مصرف کنندگان و تقاضا برای محتوای تازه به این معنی است که خریداران باید به دنبال مجموعه ای از توزیع کنندگان که به طور سنتی با آنها سر و کار داشته اند ، باشند و منابع جدیدی را برای انتخاب گیلاس جستجو کنند. بهترین محتوا برای مخاطبان آنها. محتوای عالی می تواند از هر کجا بیاید و می تواند به هر جایی سفر کند – چالش خریدار این است که با نگاه دورتر آن محتوا را پیدا کند.
خریداران اکنون باید سریعتر و بیشتر از گذشته محتوا را تهیه کنند ، مذاکره کرده و مطالب را بدست آورند تا بتوانند با مصرف کنندگان باهوش در اینترنت همگام شوند. معاملات مجوز باید در روزها و هفته ها بسته شود ، نه 3-6 ماه.
مشاغل محتوا نمی توانند به مجموعه ابزارهای سنتی و دستی خود تکیه کنند ، در حالی که اکنون باید با سرعت اینترنت کار کنند و با قوانین اینترنت بازی کنند. این بدان معناست که برای هر معامله ، چه حضوری و چه از طریق تماس تصویری با زوم ، از یک به یک پیش بروید یا از منابع مختلف استفاده کنید ، به روشی مقرون به صرفه تر که سرمایه گذاری بهتری را برای محتوا و زمان شما فراهم می کند.
جعبه ابزار جدید برای انتشار این ارزش در مورد بازاریابی دیجیتال و پلتفرم های دیجیتالی پیچیده ، مانند بازارهای محتوا است که به فروشندگان دسترسی جهانی و توانایی کسب درآمد از کل کاتالوگ خود را می دهد. و به خریداران این امکان را می دهد تا فهرست جهانی را جستجو کرده و عناوینی را بدست آورند که معاملات بر روی پلتفرم هایی مانند Vuulr معمولاً در 10 روز به پایان می رسد.
این بدان معنا نیست که روشهای قدیمی مدت هاست که از بین رفته است ، هنوز جایی برای ملاقات حضوری وجود دارد که دوباره امکان پذیر شود. من پیش بینی می کنم که رویدادهای صنعت بیشتر روی شبکه ، اشتراک دانش و توسعه معاملات پیچیده مانند معاملات مشترک تمرکز کنند ، در حالی که بسیاری از کشف محتوا ، مذاکره و معاملات به صورت دیجیتالی انجام می شود.
و در حالی که مطمئن هستم که اجرای تئاتر در جهان پس از COVID-19 از سر گرفته می شود ، من تصور می کنم که انتخاب تماشای خانه در اینجا خواهد بود.
درباره نویسنده
ایان مک کی مدیرعامل Vuulr ، بازار جهانی محتوای آنلاین فیلم و تلویزیون است که خریداران را با توزیع کنندگان در سراسر جهان متصل می کند. ایان بیش از 20 سال تجربه در زمینه فناوری ، بازاریابی دیجیتالی و نوآوری های مخرب زیر نظر خود دارد. قبل از Vuulr ، وی بزرگترین آژانس فناوری رسانه های اجتماعی در جنوب شرقی آسیا ، Vocanic را تأسیس کرد ، که توسط گروه WPP در سال 2013 خریداری شد.
برای اعلان های Insider ثبت نام کنید! با آنچه می خواهید بدانید به روز باشید. برای اعلان های فشار مشترک شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.