در اینجا میانگین نرخ بهره وام خودرو براساس نمره اعتباری ، مدت وام و وام دهنده است
در سه ماهه اول سال 2021 ، متوسط ​​نرخ وام خودرو برای خودروی جدید 4.09 was بود ، در حالی که وام خودروهای معمولی دارای نرخ بهره 8.66 با توجه به وضعیت بازار مالی خودرو Experian’s.
نرخ بهره با توجه به عوامل زیادی از جمله امتیاز اعتباری شما ، نوع خودرویی که خریداری می کنید و محل زندگی شما محاسبه می شود. وام خودرو را می توان از طریق نمایندگی یا با جمع آوری پیش تأییدیه از موسساتی که می خواهید با آنها کار کنید ، مانند بانک ها ، اتحادیه های اعتباری یا وام دهندگان مستقل ، پیدا کنید.
مقالات محبوب بهترین کارت های اعتباری مسافرتی متوسط ​​بازده بازار سهام بهترین وام دهندگان بازپرداخت وام مسکن بهترین کارت های اعتباری بازپرداخت نرخ های وام مسکن 30 ساله امروز داده های Experian دو عامل مهم در نرخ بهره وام خودرو شما را نشان می دهد نمره اعتباری شما است و اینکه آیا خودروی نو یا دست دوم خریداری می کنید.
در اینجا میانگین نرخ بهره برای هر نوع امتیاز اعتباری برای خرید خودروهای نو و دست دوم ، مطابق با طبقه بندی نمره ExperianCredit میانگین APR وام برای خودروهای جدید میانگین APR وام برای خودروهای کارکرده Deep Subprime (300 تا 500) 14.59٪ 20.58٪ Subprime (501 تا 600) 11.03 17. 17.11 Non غیر اصلی (601 تا 660) 6.61 10. 10.49 Prime پرایم (661 تا 780) 3.48 5. 5.49 Super سوپر پرایم (781 تا 850) 2.34 3. 3.66 verage میانگین نرخ بهره با امتیاز اعتباری هرچه امتیاز اعتباری شما بالاتر باشد ، کمتر قرض گرفتن هزینه دارد نمرات اعتباری نمایشی عددی از تاریخ اعتبار شما هستند. این مانند نمره ای برای سابقه استقراض شما بین 300 تا 850 است و شامل وام ، برنامه های کاربردی ، بازپرداخت و ترکیبی از انواع اعتبار در گزارش اعتباری شما می شود. شرکت ها از نمرات اعتباری استفاده می کنند تا تعیین کنند که فکر می کنند وام دادن به شما چقدر خطرناک است و بنابراین چقدر می خواهند از این امتیاز برای شما استفاده کنند.
وام خودرو از قاعده دیرینه مستثنی نیست که داشتن نمره اعتباری کمتر باعث گران شدن وام می شود. در داده های بالا ، ارزان ترین نرخ استقراض به افرادی تعلق گرفت که دارای بهترین امتیاز اعتباری هستند. در همین حال ، کسانی که کمترین امتیاز اعتباری را دارند ، حدود 10 درصد بیشتر از کسانی که بیشترین امتیاز را دریافت کرده اند ، وام می گیرند.
نرخ بهره نیز تأثیر زیادی بر پرداخت ماهانه دارد. Insider با استفاده از ماشین حساب وام خودرو Bankrate ، محاسبه کرد که وام گیرنده ای که نرخ متوسط ​​بهره را برای همان 30،000 دلار وام 48 ماهه خودرو جدید پرداخت می کند ، چقدر است:
طبقه بندی نمره اعتباری متوسط ​​وام برای خودروهای جدید میانگین پرداخت ماهانه برای خودروهای جدید Deep Subprime (300 تا 500) 14.59٪ 829 $ Subprime (501 تا 600) 11.03٪ 776 $ Non-Prime (601 تا 660) 6.61٪ 713 $ Prim (661 تا 780) 3.48٪ 670 دلار سوپر پرایم (781 تا 850) 2.34٪ 655 دلار با تغییر نرخ بهره تنها عامل ، فردی که دارای رتبه اعتباری در بالاترین رده باشد ، 655 دلار در ماه پرداخت می کند ، در حالی که فردی که دارای نمره در پایین ترین رده است ، 829 دلار پرداخت می کند. در ماه ، یا 174 دلار بیشتر در ماه برای همان ماشین.
میانگین نرخ بهره برای خودروهای فرسوده در مقابل خودروهای جدید خریدن استفاده شده می تواند به معنای نرخ بهره بالاتر باشد خرید یک ماشین جدید ممکن است در مجموع گرانتر از خریدن استفاده شده باشد. اما ، بدون توجه به امتیاز اعتباری شما ، نرخ بهره جدید و استفاده شده وام خودرو نسبتاً متفاوت است. بر اساس داده های Experian ، Insider تفاوت نرخ بهره جدید و استفاده شده را محاسبه کرد. به طور متوسط ​​، تامین مالی خودروهای فرسوده حدود چهار درصد بیشتر از تامین مالی جدید هزینه دارد.
طبقه بندی نمره اعتباری استفاده شده در مقابل نرخ سود خودرو جدید ، درصد درصد Deep Subprime (300 تا 500) 5.99٪ Subprime (501 تا 600) 6.08٪ غیر اصلی (601 تا 660) 3.88٪ Prime (661 تا 780) 2.01٪ Super Prime (781 تا 850) 1.32 The فاصله بین هزینه خودروهای فرسوده برای تأمین مالی با افزایش نمرات اعتباری باریک می شود ، اما حتی برای بهترین نمرات اعتباری ، هزینه تأمین مالی یک ماشین کارکرده بیش از 1 more بیشتر از ماشین جدید است.
تامین مالی خودروهای فرسوده گرانتر است زیرا ریسک بالاتری دارند. خودروهای فرسوده اغلب ارزش کمتری دارند ، بعلاوه شانس بیشتری برای تصادف و زیان دهی شرکت مالی وجود دارد. این ریسک بدون توجه به امتیاز اعتباری وام گیرنده در قالب نرخ های بهره بالاتر منتقل می شود.
میانگین نرخ بهره بر اساس مدت وام وام های زیر 60 ماه دارای نرخ بهره پایین تر هستند شرایط وام می تواند تاثیری بر نرخ بهره شما داشته باشد. به طور کلی ، هرچه مدت زمان بیشتری پرداخت کنید ، نرخ بهره شما بالاتر است.
پس از 60 ماه ، وام شما با ریسک بالاتری در نظر گرفته می شود و حتی مبلغی که برای قرض گرفتن پرداخت می کنید افزایش بیشتری دارد. متوسط ​​نرخ وام خودرو 72 ماهه تقریبا 0.3 درصد بیشتر از نرخ بهره معمولی 36 ماهه است. این به این دلیل است که بین شرایط وام طولانی مدت و عدم پرداخت همبستگی وجود دارد – وام دهندگان نگرانند که وام گیرندگان با وام طولانی مدت در نهایت آنها را به طور کامل بازپرداخت نکنند. با گذشت 60 سال ، نرخ بهره افزایش می یابد و هر سال به وام اضافه می شود.
داده های S&P Global برای خرید خودروهای جدید با وام 25000 دلاری نشان می دهد که میانگین نرخ بهره چقدر تغییر می کند:
مدت وام متوسط ​​نرخ بهره 36 ماهه وام خودرو جدید 3.67٪ APR 48 ماه وام خودرو جدید 3.74٪ APR 60 ماه وام خودرو جدید 3.81٪ APR 72 ماه وام خودرو جدید 3.96٪ APRI بهترین راه برای حفظ وام خودرو در 60 ماه یا کمتر ، نه تنها برای صرفه جویی در سود ، بلکه همچنین برای جلوگیری از ارزش وام شما نسبت به ماشین شما ، که در زیر آب نیز نامیده می شود. با افزایش سن اتومبیل ها ارزش خود را از دست می دهند. این نه تنها برای شما بلکه برای وام دهنده شما نیز خطرناک است و این خطر در نرخ بهره شما منعکس می شود.
میانگین نرخ بهره توسط وام دهندگان وام دهنده ای که استفاده می کنید تفاوت ایجاد می کند وقتی خرید وام خودرو را شروع می کنید ، متوجه می شوید که وام دهنده ای که انتخاب می کنید تفاوت ایجاد می کند. در اینجا نرخ بهره اولیه چندین وام دهنده مختلف برای خودروهای نو و دست دوم وجود دارد.
وام دهنده خرید خودرو جدید با شروع APR خرید خودروهای فرسوده با شروع APR بانک آمریکا وام خودرو 2.39٪ APR 2.59٪ APRUSAA وام خودرو 1.89٪ APR2.79٪ APRUS وام خودرو بانک 2.59٪ APR 2.59٪ APR بانک ها حداقل نرخ استقراض وام خودرو خود را تعیین کردند به طور مستقل ، بنابراین مهم است که خرید کنید و پیشنهادات را مقایسه کنید تا ببینید چه چیزی برای شما بهتر است. از چندین وام دهنده مختلف ، پیش تأییدیه بگیرید و APR ها و پرداخت های ماهانه را مقایسه کنید تا پیشنهاد مناسب شما را بیابید.

* پوشش خرید و خرید خودرو را بیشتر بخوانید
* نحوه تامین مالی خودرو
* بهترین وام خودرو در سال 2020 ، چه در حال خرید و چه در حال تأمین مالی مجدد باشید
* وام های خودرو بانک آمریکا دارای نرخ بهره اولیه پایین و تخفیف جایزه برای مشتریان فعلی است
* متوسط ​​هزینه بیمه خودرو در آمریکا چقدر است؟
* بهترین شرکتهای بیمه اتومبیل ارزان قیمت برای سال 2020 Liz Knueven Personal Finance Reporter لیز خبرنگار Business Insider است که در درجه اول پوشش شخصی-شخصی مباحث nce. قبل از پیوستن به Business Insider ، او در مورد موضوعات مالی و خودرو به عنوان یک کار مستقل برای مارک هایی مانند LendingTree و Credit Karma نوشت. وی مدرک کارشناسی خود را در رشته نویسندگی از کالج هنر و طراحی ساوانا اخذ کرد. او در سیاتل زندگی و کار می کند. او را در توییتر درlizknueven پیدا کنید. بیشتر بخوانید کمتر بخوانید آخرین قیمت سهام بانک آمریکا را در اینجا دریافت کنید.
افشاگری: این پست توسط تیم Personal Finance Insider برای شما آورده شده است. ما گهگاه محصولات و خدمات مالی را برجسته می کنیم که می تواند به شما در تصمیم گیری هوشمندانه تر با پول شما کمک کند. ما توصیه سرمایه گذاری نمی کنیم یا شما را تشویق به اتخاذ استراتژی سرمایه گذاری خاصی نمی کنیم. این که تصمیم بگیرید با پول خود چه کار کنید بستگی به خود شما دارد. اگر براساس یکی از توصیه های ما اقدامی انجام دهید ، ما سهم کوچکی از درآمد را از شرکای تجاری خود دریافت می کنیم. این بر ویژگی یا محصول مالی ما تأثیر نمی گذارد. ما مستقل از تیم فروش تبلیغات خود عمل می کنیم. استانداردهای تحریریه ما را بخوانید.در اینجا میانگین نرخ بهره وام خودرو براساس نمره اعتباری ، مدت وام و وام دهنده است

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.