تام بردی پس از برنده شدن در سوپر بول برای حمایت از Under Armour ، لباس نایک خود را پوشاند


تام بردی پس از برنده شدن در سوپر بول برای حمایت از Under Armour ، لباس نایک خود را پوشاند
تام بردی سخنگوی برجسته Under Armour است و در تبلیغات رایگان به رقبای این برند فعالیت نمی کند.
بردی و تیمپا بی بوکانیرز یکشنبه شب با پیروزی بر سران کانزاس سیتی پاتریک ماهومز قهرمان سوپر بول شدند. در شرایطی که این بازیکن 43 ساله ، تنیس وینس لومباردی را برای هفتمین بار در کارنامه حرفه ای خود بالا برد ، او تصویری از خود را در ویدئو ویدئوی ورزشگاه دید.
بردی بعد از قهرمانی تیمپا بی بوکانیرز در سوپر بول ، جایزه وینس لومباردی را در دست دارد. Kim Klement-USA TODAY Sports یک لباس نایک قرمز رنگ در زیر پیراهنش در حال تماشای بود.
نایکی با NFL قرارداد دارد که بر اساس آن همه 32 تیم باید بازیکنان خود را در لباس مارک ، از جمله پیراهن ، لباس جانبی و موارد دیگر ، به تن کنند. این معامله حتی به لایه های پایه مانند زیر پیراهن ها نیز کشیده می شود.
بردی با تروفی لومباردی در حال ژست گرفتن است. یک لباس نایک در زیر پیراهن او قابل مشاهده است. Mark J. Rebilas-USA TODAY Sports بنابراین وقتی بردی در حالی که آخرین قطعات سخت افزاری خود را در دست می گرفت ، swoosh نایک را به طور کامل روی سینه خود دید ، سریع و زیرکانه عمل کرد تا وفاداری خود را به Under Armour نشان دهد: MVP Super Bowl 2021 رنگ خاکستری خود را افزایش داد. پیراهن قهرمانی برای پوشاندن برچسب
کلیپ زیر را ببینید:
به احتمال زیاد بردی در سالهای پایانی حرفه خود چند بار دیگر به این مسئله برخورد خواهد کرد. قرارداد پوشاک NFL با نایک تا سال 2028 ادامه دارد ، بنابراین اسفنج ها همچنان به طور برجسته در فضای سبز ظاهر می شوند. اما اگر در 21 سال حضورش در لیگ اطلاعاتی در مورد بازیکن دفاعی داشته باشیم ، این است که او راهی برای پیروزی پیدا می کند – برای خودش ، تیمش یا نام تجاری خود.
برای اعلان های Insider ثبت نام کنید! با آنچه می خواهید بدانید به روز باشید. برای اعلان های فشار مشترک شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.