REVIEW_ وانت Jeep Gladiator یک هیولای خارج از جاده است ، اما ممکن است برای بزرگراه بسیار وحشیانه باشد
وقتی مردم ناوگان رسانه ای خوب با مهربانی جیپ گلادیاتور 2020 را جلوی آپارتمان من در بروکلین رها کردند ، مجبور شدم بخندم. جیپ نارنجی نارنجی ، مبهم و بی ادب بود ، در مقایسه با بتن خاکستری و اتومبیل های خاکستری مشابهی که معمولاً در اینجا پارک شده اند. خط مشت مستقیم به چشم ها.
اما این فقط رنگ نبود. حضور داشت. گلادیاتور بلند ایستاده است. لاستیک های سنگین و همه جانبه دارد. بخش هایی از تزئینات بلوکی ، سیاه و سفید. گلگیرهای مربع شکل که در اینچ از بدنه بیرون می آیند. طرحی متشکل از خطوط مستقیم و زاویه های راست.
2020 جیپ گلادیاتور روبیکون. کریستن لی/Business Insider خبر خوب این است که ظاهر Jeep Gladiator به احتمال زیاد پیر می شود. خطوط مستقیم و زوایای 90 درجه دقیقاً از مد نمی افتند. Jeep Gladiator 2020: Jeep با ویژگی های اختیاری وحشی شد. Gladiator برداشت Jeep از بازار بسیار سودآور وانت وانت متوسط ​​است. گلادیاتور که برای رقابت با خودروهایی مانند Honda Ridgeline ، Chevrolet Colorado ، GMC Canyon ، Nissan Frontier ، Ford Ranger و Toyota Tacoma طراحی شده است ، چهار چرخ محرک ، یک تخت پنج پا ، قدرت آفرود و ظاهر جیپشی ارائه می دهد.
در واقع ، اگر بخواهید مستقیماً آن را در جلو پنجره مشبک آشنا با هفت شکاف مشاهده کنید ، نمی توانید بگویید که یک تختخواب وانت به هم متصل شده است. از طرف دیگر نیز نیمه جلویی آن جیپ رانگلر است. نیمه پشتی آن مستطیل است.
2020 جیپ گلادیاتور روبیکون. کریستن لی/Business Insider Jeep هفت تریم برای گلادیاتور 2020 ارائه می دهد. ارزان ترین آن Sport است که از 33545 دلار شروع می شود. گران ترین آن ارتفاع بالا است که از 51،745 دلار شروع می شود. به منظور بررسی من ، جیپ به من Gladiator Rubicon قرض داد – که در ردیف دوم گران قیمت ترین تیم قرار گرفت.
تراز سطوح برای Jeep Gladiator 2020. گلادیاتورهای کریستن لی روبیکون دارای تزئیناتی مانند دوربین آفرود رو به جلو ، چراغ های جلو و مه شکن LED ، کابین محافظ و ریل های سنگی تختخواب ، جرقه های گلگیر دو تکه با بدنه مشکی ، لاستیک های 33 اینچی به عنوان استاندارد و یک سیستم فانتزی Rock-Trac 4×4 ، برای مقیاس پذیری از موانع در هنگام عبور از جاده خوب است.
ظاهراً همه این گزینه ها به وام گیرنده من تعلق داشت: صندلی های سطل دار چرم (1495 دلار) ، سیستم صوتی ممتاز (1695 دلار) ، روکش تنه رول (595 دلار) ، کروز کنترل تطبیقی ​​(795 دلار) ، هشت سرعته گیربکس اتوماتیک 850RE (2000 دلار) ، بدنه سه تکه به رنگ بدنه (2،295 دلار) ، سپر جلو فولادی با قابلیت وینچ (795 دلار) ، چرخ های آلومینیومی مشکی براق 17 اینچی (995 دلار) و دوربین دنباله رو به جلو (595 دلار) )
2020 جیپ گلادیاتور روبیکون. کریستن لی/Business Insider در کل ، قیمت کل خودرو به 622020 دلار رسید.
شخصی را به من نشان دهید که واقعاً گلادیاتور خود را به گونه ای انتخاب کند ، زیرا من نمی توانم آنها را تصور کنم. 62000 دلار پول زیادی برای یک وانت متوسط ​​است! گزینه هایی که جیپ به ماشین پرس خود ارائه داد بسیار مورد استقبال قرار گرفت ، اما آنها واقعاً به کار اصلی کامیون ، که کامیون بودن است ، اضافه یا کم نکرد.
جزئیات و رتبه بندی ایمنی: ساخته شده برای آفرود ، اما نه برای صرفه جویی در مصرف سوخت Gladiator با موتور 3.6 لیتری V6 Pentastar V6 ، 285 اسب بخار قدرت و 260 پوند فوت گشتاور تولید می کند. یک استاندارد شش سرعته دستی به صورت استاندارد ارائه می شود ، اما یک اتوماتیک هشت سرعته اختیاری است.
2020 جیپ گلادیاتور روبیکون. کریستن لی/Business Insider این موتور برای تولید گشتاور کم برد طراحی شده است-به این معنی که برای سرعتهای پایین و انجام کارهای با سرعت پایین ، مانند آفرود ، رانندگی در شرایط سخت ، حمل بار یا یدک کشیدن چیزی مناسب است.
Gladiator بر اساس همان پلت فرم Wrangler فعلی است و از طراحی بدنه روی قاب استفاده می کند: قاب و بدنه خودرو دو قطعه متفاوت هستند. درست است ، این بدان معناست که گلادیاتور شاید سنگین تر و کم مصرف تر از چیزی است که دارای ساختار یکپارچه است-جایی که قاب و بدنه در یک قسمت ترکیب شده اند.
اما این بدان معنی است که گلادیاتور از ابتدا به عنوان چیزی طراحی شده است که برای خارج از جاده و حمل بارهای سنگین در نظر گرفته شده است. ساخت خودروهای بدنه به طور کلی نیز به طور کلی ارزان تر است.
2020 جیپ گلادیاتور روبیکون. گلادیاتورهای کریستن لی/Business Insider Rubicon trim همچنین از نشان Jeep Trail Rated استفاده می کنند ، به این معنی که آنها فاصله بیشتری از سطح زمین ، لاستیک های بزرگ ، 30 اینچ قابلیت جابجایی آب و تا 7،650 پوند ظرفیت یدک کش اضافه کرده اند.
اگرچه اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه هنوز به Gladiator 2020 درجه ایمنی کلی نداده است ، اما به کامیون چهار ستاره از پنج ستاره به دلیل قابلیت تصادف کلی در جلو تعلق می گیرد. راننده جلو چهار ستاره و طرف سرنشین جلو پنج ستاره کسب کرد. تصادف جانبی رتبه بندی نشده است ، اما رولور فقط سه ستاره به ثمر رساند. این آژانس 26.7 درصد خطر واژگونی را گزارش کرده است.
آنچه برجسته است: این چیز در عنصر خارج از جاده خود یک خدا است با وجود ظاهر ترسناک و ناهموار ، Gladiator در واقع مکانی راحت برای گذراندن چند ساعت در رفت و آمد طولانی است. اتاق زیادی در کابین برای چهار سرنشین وجود دارد و حتی صندلی های عقب نیز جادار هستند. فضای زیاد برای سر و پا.
2020 جیپ گلادیاتور روبیکون. کریستن لی/Business Insider تختخواب ، برای ما دو چمدان ، دو کوله پشتی ، کیسه های مواد غذایی ، لوازم الکترونیکی ، یک کیف ، یک مانع لباسشویی و دو صندلی بزرگ کارگردان حمل کرد. جیپ یک جلد تنو تهیه کرد و بسیار مفید بود ، زیرا تمام وسایل ما را خشک نگه می داشت.
بعداً کمی آفرود ، برای من واضح بود که جیپ بزرگ در عنصر خود قرار دارد. گلادیاتور با بالا و پایین رفتن در ناحیه های علفی و در میان جنگل ، با خوشحالی در زمین ناهموار برخورد کرد ، کج شد و به زمین برخورد کرد ، همیشه محکم کاشته شده بود.
سیستم تعلیق خارج از جاده در تلاطم آشامید-نه آنقدر که آن را کاملاً خیس کنید تا شما راننده از آن بیهوش شوید-بلکه به شکلی که انعطاف پذیر باشد و اعتماد به نفس را القا کند.
2020 جیپ گلادیاتور روبیکون. کریستن لی/Business Insider رانندگی با کامیون در چنین محیطی شبیه به نشستن در کنار یک حیوان چهارپای بسیار مطمئن بود. مطمئناً من توصیه نمی کنم که این کار را با یک لیوان باز قهوه در دست انجام دهید ، اما هر چهار چرخ به طور مداوم احساس می کردند که با هم کار می کنند ، منسجم ، زیر سر من.
این احساس نتیجه مستقیم چهار چرخ دیفرانسیل و قفل شدن دیفرانسیل کامیون بود-که به هر دو چرخ در یک محور اجازه می دهد با سرعت یکسان حرکت کنند ، بنابراین هنگامی که یکی از چرخ ها کشش خود را از دست می دهد ، هر دو می چرخند و امیدوارم شما را از حالت پایینی بیرون بکشد. وضعیت کشش
فاصله 11.1 اینچی از سطح زمین به این معنی است که گلادیاتور می تواند بر روی بسیاری از چیزها در راه خود حرکت کند. به عنوان مثال ، تنه درخت توس که سقوط کرده بود می توانست سپر جلوی کراس اوور یا SUV معمولی شما را (و به آن آسیب قابل توجهی وارد کند) کند ، اما کامیون درست از روی مانع عبور کرد و هیچ فکری به حال آن نکرد.
2020 جیپ گلادیاتور روبیکون. کریستن لی/Business Insider آنچه کوتاه می آید: یک مسافر بزرگراه خوشحال نیست این جمله که می گوید “جک همه حرفه ها ، استاد هیچ کس” متأسفانه در اینجا بسیار صادق است. همانطور که Gladiator به وضوح در حالی که در خاک یا شن و ماسه پاشیده می شود ، غرق شده است ، تقریباً به اندازه کافی تردد در بزرگراه را انجام نمی دهد.
من را اشتباه نگیرید ؛ گلادیاتور یک مسافر بسیار خوب در داخل شهر است ، که برای انجام کارهای عالی عالی است. شما بلند می نشینید و به راحتی می توانید اطراف و روی اتومبیل های دیگر را ببینید – این برای افراد کوتاه قد مانند من بسیار مهم است.
اما وقتی به بزرگراه برخورد می کنید ، اعتماد به نفس و اطمینان از سرعت پایین آفرود تقریباً بخار می شود. سیستم تعلیق تند و تیز ، که به خوبی برای زمین های غیر متمدن بهینه شده است ، برخی از تزلزل ناخواسته را به داخل کابین وارد می کند. لاستیک های بزرگ و همه جانبه با سرعت زیاد با صدای بلند زمزمه می کنند.
2020 جیپ گلادیاتور روبیکون. Jeep The Jeep نیز دوست نداشت سرعت های بزرگراه را حفظ کند. سایر خودروها صرفاً به ورودی های گاز متناوب نیاز دارند تا بتوانند سرعت ثابت حدود 65 مایل در ساعت یا بیشتر را حفظ کنند. چیزهای بسیار ساده و بدون فکر گلادیاتور احساس می کرد مدام در حال حرکت در ملاس است که مدام سرعت خود را به سمت پایین می کشاند. در نهایت ، من از تلاش برای نگه داشتن سرعت ثابت توسط خودم دست کشیدم و در عوض کروز کنترل را روشن کردم.
و به لطف آیرودینامیک تقریبی یک آجر ، من دیدم که Gladiator به طور متوسط ​​19.2 mpg در طول وام من باز می گرداند ، که شامل رانندگی در شهر ، رانندگی در بزرگراه و دویدن در اطراف شهر می شود. برچسب پنجره کامیون ، EPA به گلادیاتور میزان مصرف سوخت و گاز گلخانه ای سه از 10 را می دهد.
از نظر سخت افزاری ، ای کاش آینه های بال کمی بیشتر بیرون زده اند. گلادیاتور یک وسیله نقلیه طولانی است و همیشه نمی توان به راحتی آن را به پایان رساند. دارای ستون های C ضخیم است که در طول نگاه های روی شانه باعث ایجاد نقاط کور می شود. آینه های بال با میدان دید وسیع تر در آنجا مفید خواهند بود.
2020 جیپ گلادیاتور روبیکون. کریستن لی/Business Insider نحوه مقایسه گلادیاتور با رقبای خود: کمی گران تر و کمی بی کیفیت تر در مقایسه با سایر کامیون های متوسط ​​در دسترس خریداران آمریکایی ، قیمت پایه گلادیاتور بالا است. اگر تنها معیار خرید شما برای یک کامیون متوسط ​​است ، فورد رنجر چیز خوبی است که به خانه بیاورید. قیمت Ranger از 24410 دلار شروع می شود و نسخه 4WD آن 20 مگاپیکسل در شهر و 24 مگاپیکسل در بزرگراه برآورد EPA می کند. Gladiator با گیربکس اتوماتیک برآورد شده توسط EPA در شهر 17 mpg و 22 mpg در بزرگراه است.
مطمئناً کامیون های دیگر راحت تر و متمدن تر از گلادیاتور بی روح هستند. این روند جدید کامیون ها در این روزها است: کیفیت و راحتی SUV ، اما با یک تخت برای همه وسایل شما.
اما اگر کامیونی را می خواهید که بتوانید درهای آن را بکشید ، کامیونی که از بازی گل آلود می شود و به جایی می رود که جاده ای ندارد ، گلادیاتور برای شما مناسب است. زندگی حومه را به خوبی انجام می دهد ، اما می توانید بگویید قلب آن جای دیگری است.
2020 جیپ گلادیاتور روبیکون. Jeep برداشت های ما: شاید اگر من در بروکلین زندگی نمی کردم شاید این یک مشکل منحصر به فرد من باشد ، اما در واقع برای Gladiator احساس کوتاهی کردم. در فاصله پنج پا-سه ، من از کمبود تخته های کامیون ناامید شدم (نگران نباشید ، می توانید آنها را به عنوان یک گزینه انتخاب کنید). چندین روز طول کشید تا من به قدم عظیمی که باید برای بالا رفتن به داخل کابین انجام دهم عادت کنم. دو بار ، هنگام خروج به عقب ، فاصله کامیون تا زمین را اشتباه ارزیابی کردم و تقریباً از آن خارج شدم.
خوشبختانه جیپ دارای دسته هایی در ستون A و B است که مسافران می توانند از آنها برای بالا کشیدن خود استفاده کنند ، اما وقتی با وسایلی در هر دو دست مانند کامیون مانند تلفن ، کلید ماشین و نوشیدنی به کامیون نزدیک می شوید ، این عصا از بین می رود. به حتی اگر بتوانید در را با یک انگشت باز کنید ، باز هم باید ابتدا به داخل کامیون دست بزنید تا همه چیز را زمین بگذارید ، قبل از گرفتن دسته برای بلند کردن خود ، این یک گام اضافی است.
فاصله زیاد از زمین – برای درختان افتاده و موارد مشابه بسیار عالی است! – همچنین به این معنی است که تخت کاملا بالا است. شاید آنقدر قد بلندی دارید که می توانید برای بازیابی وسایل خود از کناری به داخل آن برسید. به همین منظور ، من برای شما شگفت زده هستم. قبل از اینکه بتوانم آن را بردارم ، مجبور شدم به طور فیزیکی روی تخت بروم و همه چیز را به سمت درب عقب هل دهم.
2020 جیپ گلادیاتور روبیکون. کریستن لی/Business Insider با وجود این ناراحتی های کوچک ، من Gladiator را دوست داشتم. من از وجود آن قدردانی می کنم. من به قابلیت های آفرود آن و میزان ثبات آن همیشه احترام می گذارم. اگر من در صحرا ، ترجیحاً جایی در جنوب غربی آمریکا زندگی می کردم ، قطعاً یکی را در نظر می گرفتم. اما در حال حاضر ، من در بروکلین زندگی می کنم ، و در بروکلین ، وانت جیپ به سادگی بسیار بزرگ است و اجازه نمی دهد.
با این اوصاف ، من به سختی می توانم بفهمم که گلادیاتور در واقع برای چه کسانی است. فکر می کنید با توجه به محبوبیت کامیون های متوسط ​​، آنها سریعتر از آنچه جیپ می تواند به فروش برساند ، به فروش می رسند. مطمئناً به نظر می رسد که خودروساز روی این اتفاق شرط بندی کرده بود. اما نشد.
Gladiator در نیمه دوم سال 2019 به فروش رفت. با این وجود ، Compass ، Wrangler ، Cherokee ، Grand Cherokee و حتی Renegade بهتر از Q4 فروختند. به یاد دارم که خوانندگان خودرو از گلادیاتور بسیار هیجان زده بودند. اما به نظر نمی رسد افراد زیادی آنها را خریداری کرده باشند.
2020 جیپ گلادیاتور روبیکون. کریستن لی/Business Insider شاید به این دلیل است که Gladiator خود را کمی بیش از حد برای خریدار کامیون طاقچه عرضه می کند. قیمت بالاتر مطمئناً این را نشان می دهد. این کامیون برای خریداری جذاب است که احتمالاً از گلادیاتور خود به عنوان ابزار کار استفاده نمی کند ، بلکه بیشتر به عنوان وسیله ای تفریحی استفاده می کند. یک حشره بازی اسباب بازی.
به تصاویر مطبوعاتی خود جیپ از کامیون نگاه نکنید ، که در هنگام بازی (یا انجام فعالیت های مجاور بازی) به وضوح نشان داده شده است: عبور از نهرها ، رفتن به ساحل ، خزیدن از صخره ، حمل قایق و حمل کایاک و دوچرخه خاکی. این کامیونی است که با تجهیزات کمپینگ بار می کنید تا به آن کمپ دورافتاده برسید که به جز جیپ های بلند و خرها ، برای همه چیز قابل دسترسی نیست.
تصرف این منطقه بد نیست ، حتی اگر کمی طاقچه باشد.
2020 جیپ گلادیاتور روبیکون. کریستن لی/افشای Business Insider: اگر بر روی نقل قول های بیمه خودرو از شرکای ما کلیک کنید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

برای اعلان های Insider ثبت نام کنید! با آنچه می خواهید بدانید به روز باشید. برای اعلان های فشار مشترک شویدREVIEW_ وانت Jeep Gladiator یک هیولای خارج از جاده است ، اما ممکن است برای بزرگراه بسیار وحشیانه باشد

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.