در اینجا انتظارات طرفداران فوتبال از جام جهانی قطر چیست؟


در اینجا انتظارات طرفداران فوتبال از جام جهانی قطر چیست؟
همه در برابر شک و تردید در مورد اینکه آیا زنان ، همجنسگرایان و نوشیدنی های آبجو احساس راحتی خواهند کرد.
جام جهانی 2022 در قطر ، کشور ثروتمند تولیدکننده نفت و گاز خلیج فارس با جاه طلبی های غول پیکر که اندازه آن را نادیده می گیرد ، به عنوان یک تجربه منحصر به فرد در حال شکل گیری است.
در حالی که برنامه ها از روی میز معماران برای آجرپاشی و خاك انداز در بیابان های قدیمی پرش می كنند ، مقامات قطر اولین جام جهانی را در خاورمیانه جمع آوری كردند – در مصاحبه های اختصاصی با آسوشیتدپرس – تجربه هواداران در هشت بازی چگونه خواهد بود. سال ها.
صحنه با سومین ذخایر اثبات شده بزرگ گاز طبیعی جهان ، قطر از ثروت های زیادی برای ارائه شعار پیشنهادی خود برای جام جهانی برخوردار است: “انتظار شگفت انگیز”.
بازدیدکنندگان پایتخت ویترین قطر ، دوحه ، آسمان دندانه دار را مشاهده می کنند که از شن و ماسه 35 سال پیش بلند شده و ثروت چشم نوازی دارد.
شبها ، غرشهای سوپراسپرتهای لوکس و روروک مخصوص بچه ها که با موتورهای سواری یکدیگر را تعقیب می کنند ، از برجهای فولادی و شیشه ای آینده بازتاب می یابد.
شاید فقط در دوحه بتوان آگهی هایی از این قبیل را در روزنامه محلی مشاهده کرد: “فوراً می خواستم: قصر”.
در این عکس پرونده 3 ژانویه 2011 ، کارگری جاده خارج از مجموعه ورزشی خلیفه در دوحه ، قطر را تمیز می کند. عفو بین الملل روز چهارشنبه ، 12 نوامبر 2014 ، گفت که کشور میزبان جام جهانی 2022 قطر از نظر نگرانی در مورد سوء استفاده از کارگران مهاجر عقب مانده است. AP STADIUMS هشت تا 12 مکان وجود دارد ، اما تعداد دقیق آنها هنوز افشا نشده است. نقشه های معماری پیش نمایش برخی از آنها را ارائه می دهد.
ورزشگاه Lusail در دوحه شمالی ، جایی که شهر به پایان می رسد و بیابان آغاز می شود ، برای بازی افتتاحیه و فینال در نظر گرفته شده است.
تمیم العابد ، مدیر پروژه می گوید: “بدون این که در مورد پول خود بی پروا باشیم ، بدون اینکه اسراف کنیم ، ما به دنبال یک معماری معماری هستیم” و “یک پایان و طرحی که تا حدودی پیشگامانه است.” فن آوری می گوید طرفداران به زودی می توانند بازی های زنده را بر روی رایانه های لوحی از صندلی های ورزشگاه خود تماشا کنند.
وی گفت: “تصحیح آینده برای ما بسیار مهم است زیرا شما سرعت پیشرفت فناوری را مشاهده می کنید.” “شما نمی خواهید چیزی را طراحی کنید که در زمان برگزاری مسابقات اضافی باشد.”
HEAT نگرانی از این که بازدیدکنندگان در گرمای کویر پژمرده شوند یکی از بزرگترین سردردهای قطر بوده است.
اما اگر طبق انتظار فیفا مسابقات را به نوامبر-دسامبر یا ژانویه-فوریه منتقل کند ، طرفداران باید ژاکت بپوشند.
عصرهای این نوامبر خنک بود ، حتی سرد. نسیم دریا باعث می شود گرمای روز کمتر شدید شود. اما گرد و غبار بیابان و ساخت و ساز گلو را قلقلک می دهد.
اگر فیفا مسابقات را از ماه ژوئن تا ژوئیه منتقل کند ، قطر همچنان برنامه دارد که مطابق وعده خود در سایت های جام جهانی ، هوا را تهویه کند.
العابد گفت: “ایستگاه ها سرد می شوند ، مناطق فن دار خنک می شوند ، خطوط صف و آخرین مایل (کیلومتر و نیم) قبل از خنک شدن مکان”.
داریو کاداوید ، کارشناس فناوری خنک کننده گفت: انرژی از انرژی خورشیدی تأمین می شود و نیروگاه خورشیدی 100 مگاواتی تا سال 2017 خواهد داشت.
او گفت که دمای زمین باید بر خلاف 26 درجه سانتیگراد (79 درجه فارنهایت) باشد و هرگز بر خلاف 28 درجه (83 درجه) تجاوز نکند ، برخلاف رطوبت و گرمای بعضا “خفه کننده” در جام جهانی امسال در برزیل.
MIDEAST MOJO مقامات قطر می گویند 2 میلیارد نفر در شعاع پرواز چهار ساعته دوحه زندگی می کنند.
این می تواند حسی خاورمیانه ای به این مسابقات بدهد که 10 بار از 20 مسابقه در اروپا برگزار شده است.
قاهره ، تهران ، بغداد و بیروت بیش از سه ساعت زمان پرواز ندارند. استانبول چهار ساعت است ؛ همسایگان خلیج فارس فقط یک قدم دورتر. پایتخت عربستان سعودی ، ریاض ، 6 ساعت رانندگی دارد.
مشتاق الوائلی ، مدیر اجرایی یک موسسه قطری ، جسور ، در حال آموزش تمرینات ورزشی به افراد از خاورمیانه گفت: “قطری ها همراه لبنانی ها ، تونسی ها ، مراکشی ها ، اردنی ها ، عراقی ها ، سعودی ها ، کویتی ها از شما استقبال خواهند کرد.” شرق و شمال آفریقا.
مردم خاورمیانه به سال 2022 نگاه می کنند تا نشان دهند که منطقه آنها تنها با درگیری اسرائیل و فلسطین ، خشونت های مکرر و نفت و گاز تعریف نمی شود.
حسن الثوادی ، برگزار کننده اصلی جام جهانی قطر گفت: “ما باید این تصورات را در مورد آنچه هستیم ، از بین ببریم.” “حتی اگر این بدان معنا باشد که فقط یک لایه از تعصب را از بین ببرید و هزار لایه پشت آن داشته باشید ، این یک لایه کمتر است.”
FUNDoha هیچ ریودوژانیرو نیست ، شهر مهمانی برزیل که در جام جهانی 2014 به سامبا ، فوتبال و مشروب خورد.
مشروبات الکلی فقط در هتل های مجلل به بازدیدکنندگان دوحه فروخته می شود و آنها باید گذرنامه نشان دهند.
تابلو در یکی از هتل های دوحه می گوید: “خانم های قطری به هیچ عنوان اجازه ورود به بار را ندارند.”
الثوادی گفت: “مشروبات الکلی در مناطق خاصی در دسترس خواهد بود و در مناطق دیگر در دسترس نخواهد بود. مشروبات الکلی بخشی از دین ما نیست ، این بخشی از سنت ما نیست.”
طرفداران “نمی توانند در خیابان ها قدم بزنند یا در گوشه ای قدم بزنند و می دانید ، یک پیمانه خرید کنید. ما اینطور نیستیم. اما آنها مکان هایی را پیدا خواهند کرد.”
ساکن دوحه ، ابو یاکو ، مدیر عملیات قطر در شرکت مدیریت ساخت و ساز هیل بین المللی ، انتظار مهمانی زیادی را ندارد.
او گفت: “کاری برای انجام دادن وجود ندارد.” “طرفداران فوتبال دوست دارند مشروب بخورند ، جهنم را بالا ببرند ، در خیابان ها جشن بگیرند و لباسهایشان را در بیاورند و هر چیز دیگری. آنها نمی توانند این کار را در اینجا انجام دهند.”
زنان ، GAYS زنان ملاقات کننده نباید تقریباً مانند قطری ها را بپوشانند و هیچ کد رسمی رسمی برای آنها وجود ندارد.
دیپا پووانیک ، زن هندی که در مسابقه فوتبال در ماه نوامبر که قطر کره شمالی را شکست داد ، گفت: “فقط باید لباس مناسب بپوشید.”
او گفت: “البته آمدن به اینجا با بیکینی پذیرفتنی نیست.”
مشخص نیست که از بازدیدکنندگان همجنسگرا چقدر استقبال خواهد شد.
صلاح بن غانم بن ناصرعلی ، وزیر ورزش قطر ، در مصاحبه ای با AP گفت که این سوال هنوز در حال بررسی است.
بن غانم جزئیات را ارائه نکرد اما گفت
“ما در حال مطالعه همه این مسائل هستیم. ما می توانیم سازگار شویم ، می توانیم خلاق باشیم تا مردم بیایند و از بازی ها لذت ببرند بدون این که اصل فرهنگ خود را از دست بدهیم و به ترجیح افرادی که به اینجا آمده اند احترام بگذاریم. من فکر می کنم کارهای زیادی می توانیم انجام دهیم . ”
___
راب هریس را می توان در و جان لستر را دنبال کرد
حق چاپ (2014) آسوشیتدپرس. همه حقوق محفوظ است. این مطالب را نمی توان منتشر ، پخش ، بازنویسی یا توزیع مجدد کرد.
برای اعلان های Insider ثبت نام کنید! با آنچه می خواهید بدانید به روز باشید. برای اعلان های فشار مشترک شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.