تسلا در مورد نشان می دهد که چگونه بسیاری از اتومبیل های آن را در سه ماهه اول سال 2021 به فروش می رسد — در اینجا چیزی است که انتظار می رود


تسلا در مورد نشان می دهد که چگونه بسیاری از اتومبیل های آن را در سه ماهه اول سال 2021 به فروش می رسد — در اینجا چیزی است که انتظار می رود
تسلا قرار است به محض پنجشنبه ارقام تحویل سه ماهه اول را منتشر کند و وال استریت تا حد زیادی انتظار دارد خودروساز الون ماسک با خروجی قوی خود از کشش نهایی سال ۲۰۲۰ مطابقت داشته باشد.
اجماع تحلیلگر این است که تسلا ۱۷۳٬۸۰۰ خودرو را در سه ماه به پایان رسید ۳۱ مارس تحویل خواهد داد، هر چند تخمین ها از ۱۵۱٬۰ تا ۱۷۴٬۰ کل را در بر می گیرد.
در سه ماهه پایانی سال ۲۰۲۰، تسلا بیش از ۱۸۰٬۰ خودروی مدل S، ۳، ایکس و Y خود را به مشتریان فروخت چرا که برای دیدار با یک گل ۵۰۰٬۰ واحدی که در اوایل سال توسط ماسک تعیین شده بود، مسابقه داد. این خودروساز در نهایت در سال ۲۰۲۰ ۴۹۹٬۵۵۰ خودرو تحویل داد
سرمایه گذاران انتظار دارند تسلا در سال ۲۰۲۱ خودروهای قابل توجهی بیشتر بسازد. اجماع در ۸۳۱٬۰ واحد نشسته است چرا که این شرکت همچنان به تسریع در تولید در کارخانه های موجود خود ادامه می دهد، و خطوط تولید جدیدی را در آلمان و تگزاس اضافه می کند.
ادامه مطلب: آستین راسل 26 ساله برای اثبات اشتباه الون ماسک در مورد لیدار بیرون است. در اینجا چگونه به ناخن مصاحبه با Luminar ، راه اندازی پررونق خود را.
اما سال ۲۰۲۱ با موانعی برای تسلا آغاز شد. در ماه ژانویه، CFO Zachary Kirkhorn از headwinds سه ماهه اول بالقوه هشدار داد، از جمله یک خودروی مدل S دوباره طراحی شده و متقاطع مدل X و کمبود مداوم در نیمه هادی ها که مانع تولید خودکار جهانی برای تمام سال 2021 شده است. شکستن موقت در تولید در فرمونت تسلا، کالیفرنیا، کارخانه نیز ممکن است تحویل تاثیر.
با این حال ، Kirkhorn گفت ، شتاب تولید مدل Y در کارخانه شانگهای تسلا خواهد بود فضل برای حجم تحویل. ماشین ساز در حال ساخت دو کارخانه اضافی — یکی در برلین ، آلمان ، و یکی در آستین ، تگزاس — که انتظار می رود تا حد زیادی گسترش ظرفیت تولید خود را در سال 2021 و در سال های آینده است.
تحلیلگران پروژه مورگان استنلی که ظرفیت تولیدی تسلا تا پایان سال ۲۰۲۱ به ۱٫۳ میلیون واحد، تا سال ۲۰۲۵ به ۳ میلیون واحد و تا سال ۲۰۳۰ نزدیک به ۵٫۵ میلیون واحد خواهد رسید.
اعلام تحویل خواهد شد در یک زمان بحرانی برای تسلا آمده، در میان selloff گسترده تر در فضای EV و به عنوان ماشین ساز الکتریکی به نظر می رسد برای اثبات به سرمایه گذاران است که می تواند همچنان به مقیاس تولید در سراسر جهان در حالی که اجتناب از برخی از مسائل کنترل کیفیت است که آن را در گذشته گرفتار.
این خودروساز که سال ها یک نیروی غالب در ای وی ها بود نیز بیش از هر زمان دیگری با رقبای پایین تر روبه رو است. فورد اولین خودروی با باتری بازار انبوه خود به نام موستانگ ماخ-ای را در اواخر سال ۲۰۲۰ راه اندازی کرد، در حالی که فولکلوگن در ماه مارس شروع به تحویل افتتاحیه خود در بازار آمریکا EV، ID.4 کرد. آپاستارتز ریویان و لوسید قصد دارند اولین خودروهای خود را تا تابستان تحویل دهند.
ثبت نام برای اطلاعیه ها از خودی! با آنچه می خواهید بدانید به روز بمانید. اشتراک در فشار اطلاعیه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.