گزارش شده است که دیزنی و NFL بر سر یک قرارداد تلویزیونی پیشنهادی با یکدیگر درگیر هستند که سالانه نزدیک به 4 میلیارد دلار برای صاحب ABC و ESPN هزینه دارد.


گزارش شده است که دیزنی و NFL بر سر یک قرارداد تلویزیونی پیشنهادی با یکدیگر درگیر هستند که سالانه نزدیک به 4 میلیارد دلار برای صاحب ABC و ESPN هزینه دارد.
به نقل از CNBC ، دیزنی و NFL در حال مذاکره برای قرارداد جدید برای حقوق پخش هستند ، اما دیزنی برچسب پیشنهادی سالانه 3.8 میلیارد دلار را کنار گذاشته است.
NFL به دنبال دو برابر پرداخت شبکه ها در مشارکت های موجود است. دیزنی ، که صاحب ESPN و ABC است ، تمایلی به پرداخت هزینه بالاتر نشان نمی دهد ، در حالی که NBC ، FOX و CBS بیشتر هزینه ها را قبول می کنند.
دیزنی در حال حاضر بالاترین حق بیمه را برای بازیهای NFL می پردازد: در سال 2011 ، مجموعه رسانه ای با NFL قرارداد 10 ساله امضا کرد تا سالانه 1.9 میلیارد دلار برای پخش دوشنبه شب فوتبال در ESPN پرداخت کند. شبکه های دیگر حدود 1 میلیارد دلار پرداخت می کنند. شبکه NBC یکشنبه شب فوتبال را با قیمت 960 میلیون دلار برگزار می کند.
به نظر می رسد نقطه عطف مذاکرات با دیزنی بینندگان تلویزیون است. امسال بازی Super Bowl در بین 10 بازی گذشته کمترین بیننده را در بین بازی های Super Bowl داشته است.
“از نظر سقوط سوپر جام ، و در حال مذاکره با آنها در مورد حقوق ، این بدیهی است که ما در نظر داریم ، اما مهمتر از هر سوپر جام ، ما در حال بررسی روندهای بلند مدت باب چاپک ، مدیرعامل دیزنی در جریان تماس سه ماهه دیزنی در اوایل ماه جاری گفت.
چاپک افزود که این شرکت بر اساس آنچه “برای ارزش سهامداران در آینده منطقی است” تصمیم می گیرد.
کاهش تماشاگران تلویزیونی سنتی برخلاف پلتفرم های پخش کننده است که در طول همه گیری همه گیر افزایش یافته است. بر اساس تحلیل وال استریت ژورنال ، اشتراک های جاری در ایالات متحده در پایان سال 2020 50 درصد افزایش یافت.
بر اساس گزارش CNBC ، دیزنی علاوه بر حقوق پخش ، دارای حق نام تجاری برای برنامه ها ، حقوق برجسته برای ESPN و حق پخش است. گزارش شده است که دیزنی همچنین دو بازی فوتبال دوشنبه شب – برای پخش همزمان در ESPN و ABC – درخواست کرده و در کنار CBS ، NBC و FOX به عنوان شریک پخش Super Super Bowls آینده در نظر گرفته می شود.
نمایندگان دیزنی و NFL فوراً به درخواست Insider برای اظهار نظر پاسخ ندادند.
برای اعلان های Insider ثبت نام کنید! با آنچه می خواهید بدانید به روز باشید. برای اعلان های فشار مشترک شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.