قهوه صبحگاهی شما د


قهوه صبحگاهی شما در حال گران تر شدن است
وقتی باران می بارد، می ریزد و وقتی خشکسالی وجود دارد، قیمت ها بالا می رود.
در این مورد، خشکسالی در برزیل است و آن را تا به ایالات متحده در حال اجرا کم در قهوه است. اين يعني جام صبحگاهيت جو داره گرون تر ميشه
به گزارش بلومبرگ، خشکسالی تولید محصول را کاهش داده است درست به عنوان بنادر حمل و نقل متراکم باعث شده است انبارهای قهوه ایالات متحده به پایین ترین آنها در شش سال بوده است آمار. تا کنون برشته ها به جای قیمت پیاده روی به اختراعات خود تکیه کرده اند، اما این تنها تا این حد طولانی طول خواهد کشید و قیمت عمده فروشی صعود کرده است.
جودیت گانس، کارشناس کالاهای نرم در ماه دسامبر به خبرگزاری رویترز گفت تلفات بالقوه ناشی از خشکسالی می تواند نیمی از محصولات قهوه برزیل را در سال آینده تحت تاثیر قرار دهد. او گفت سخت است که مشخص شود لوبیای عربیا برزیل چقدر بد مورد اصابت قرار گرفت، اما «شکست بزرگی به وجود خواهد آمد.» “من مناطقی را دیدم که 100 درصد ضرر، 50 درصد ضرر، 30 درصد ضرر دارند.”
آینده عربیا قهوه در نیویورک نزدیک به یک چهارم از پایان ماه اکتبر، در هر بلومبرگ افزایش یافته است. و مارکس اسپکترون به تازگی پیش بینی کسری قهوه جهانی خود را از 8 میلیون کیسه به 10.7 میلیون کیسه ارتقا داد و به خشکسالی استناد کرد.
مشکلات لجستیکی تنها کمبود آورده شده توسط کاهش محصولات ترکیب شده است. برخی از امکانات در دینامو برزیل به بلومبرگ گفت ظروف کافی برای کشتی کردن قهوه ندارد. برخی از ظروف و کشتی های منشور در حال حاضر در دسترس نیست, باعث پشت ups و تاخیر در بنادر حمل و نقل.
دیوید رنی، رئیس برندهای قهوه نستله به بلومبرگ گفت که می تواند دو تا سه سال طول بکشد تا قهوه را دور بزند تا به سطوح پیش از کوید بازگردد.
اما قهوه تنها کمبود کالا ضربه زدن به اقتصاد جهانی به عنوان آن را بازگشایی در سال جاری نیست.
بنادر حمل و نقل ایالات متحده تبدیل شده اند به طور غیر معمول متراکم به عنوان واردات بلند کردن سرعت به دلیل افزایش و تقاضای مصرف کننده غیر قابل پیش بینی، به تاخیر انداختن محموله از همه نوع، از کفش کتانی به گوشت. شرکت ها تلاش برای تخمین تقاضا به درستی، تا حدودی توضیح شمع، در حالی که تولید کارخانه متوقف شد و در طول کار از خانه اقتصاد سال 2020.
کمبود به ویژه در فضاهای خاصی حاد است، مانند تراشه های نیمه هادی مورد نیاز برای ساخت الکترونیک شخصی و محصولات با اجزای الکترونیکی مانند اتومبیل. در نهایت، فریز تگزاس فوریه بخش عمده ای از بخش نفت آمریکا و تولیدکنندگانی را که به آن تکیه می کنند به حالت تعلیق درآورد و آمدن گاز را سخت تر کرد و پالایشگاه های چیزهایی مانند پلاستیک، گران تر تولید می کنند.
که به ذکر نیست کمبود چیزهایی مانند دوچرخه، تجهیزات تناسب اندام، و حتی چوب، که دومی از آن به قیمت مسکن در حال حاضر بالا اضافه شده است. به عنوان کاهش عرضه، همه این چیزها تبدیل به چیزهایی که آمریکایی ها می توانند در نهایت پرداخت بیشتر برای.
اما می دانید چه می گویند، وقتی باران می بارد، می ریزد.
ثبت نام برای اطلاعیه ها از خودی! با آنچه می خواهید بدانید به روز بمانید. اشتراک در فشار اطلاعیه هار حال گران تر شدن است

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.