چگونه پادکست


چگونه پادکست های ذخیره شده در Apple Watch خود را از برنامه Watch iPhone خود حذف کنید
به طور پیش فرض ، Apple Watch شما یک قسمت از هر پادکستی را که مشترک آن هستید ، همگام سازی می کند ، اما اگر پادکست ها را به صورت دستی در ساعت خود بارگیری کرده اید ، می توانند فضای ذخیره سازی با ارزش زیادی را اشغال کنند. با حذف پادکست ها با استفاده از برنامه Watch در iPhone ، می توانید آن فضا را پاک کنید.
نحوه حذف پادکست ها از اپل واچ تنها در صورت استفاده از حالت “سفارشی” برنامه Watch برای افزودن قسمت به ساعت خود ، حذف پادکست ها به صورت دستی ضروری است.
1. برنامه Watch را در iPhone خود باز کنید.
2. از لیست برنامه ها روی “پادکست ها” ضربه بزنید.
پادکست ها را در لیست برنامه های Apple Watch بیابید. دیو جانسون/Business Insider 3. در بخش “افزودن قسمت ها از” ، بررسی کنید که آیا “سفارشی” انتخاب شده است یا خیر. اگر چنین است ، ممکن است در ساعت شما مجموعه ای از قسمت های پادکست ذخیره شده باشد. اگر “Up Next” انتخاب شود ، هیچ پادکست روی ساعت شما وجود ندارد.
گزینه سفارشی به ساعت شما امکان می دهد قسمت های پادکست را بارگیری کند. دیو جانسون/Business Insider بخش “انتخاب نمایش” همه پادکست هایی را که در برنامه پادکست های iPhone مشترک شده اید فهرست می کند. هر پادکستی که روشن است (دکمه سبز است و به راست کشیده می شود) پیکربندی شده است تا سه قسمت اخیر را در Apple Watch شما نگه دارد.
شما می توانید پادکست های خاصی را به صورت انتخابی خاموش کنید ، که بلافاصله قسمت هایی را که در ساعت شما ذخیره شده بود حذف می کند. دیو جانسون/بیزینس اینسایدر 4. برای حذف همه پادکست های ذخیره شده به صورت همزمان ، در قسمت “افزودن قسمت ها از” روی “Up Next” ضربه بزنید. با این کار همه پادکست ها از ساعت شما حذف می شوند و فقط قسمت فعلی در دسترس شما قرار می گیرد.
از طرف دیگر ، برای حذف همه قسمت ها در یک پادکست خاص ، انتخاب را روی “سفارشی” نگه دارید ، اما با کشیدن دکمه آن به چپ ، پادکست مورد نظر را خاموش کنید. با این کار همه قسمت های آن پادکست حذف می شود ، اما قسمت های دیگر پادکست ها در ساعت شما باقی می مانند.
متأسفانه ، هیچ راهی برای حذف انتخابی قسمت ها از ساعت وجود ندارد – این یا همه قسمت ها در یک پادکست خاص است یا تمام پادکست ها به طور کامل.
نماد معامله نمادی به شکل صاعقه. اگر یک حساب یا خط جدید Verizon را هنگام خرید فعال کردید ، آیفون 11 از Best Buy فقط با 150 دلار در دسترس است. 150.00 دلار از Best Buy در اصل 599.99 دلار ذخیره 75٪ نماد معامله نمادی به شکل صاعقه. قیمت عالی Apple Watch Series 6 (40 میلی متر ، GPS) Apple Watch Series 6 بهترین ساعت هوشمند اپل است که در حال حاضر به فروش می رساند. این دستگاه دارای ویژگی های بهداشتی برتر ، همیشه روشن تر در صفحه نمایش و شارژ سریع است. رنگ قرمز اغلب کمتر از سایر گزینه های سری 6 در دسترس است ، اما در حال حاضر حتی بیشتر از آن تنها 319 دلار است. شما می توانید چند رنگ دیگر را فقط با قیمت 349 دلار تهیه کنید – اگرچه ممکن است سفارش قبلی نداشته باشند. 318.98 دلار از آمازون در اصل 399.00 دلار صرفه جویی 20 درصدی پوشش مربوطه از Tech Reference:
* نحوه فعال کردن تشخیص شستشوی دست در Apple Watch برای ردیابی فعالیت های شستشوی دست ها

* چگونه می توان از Strava در Apple Watch خود بدون iPhone در نزدیکی استفاده کرد و همه داده های تمرین خود را به طور یکپارچه ردیابی کرد
* چگونه می توانید گذرواژه Apple Watch خود را تغییر دهید یا در صورت فراموش کردن آن را بازنشانی کنید
* بله ، می توانید به پاندورا در Apple Watch خود گوش دهید – نحوه انجام این کار در اینجا آمده است
* خیر ، اپل واچ با آیپد کار نمی کند – در اینجا همه راه های استفاده صحیح از اپل واچ وجود دارد دیو جانسون نویسنده مستقل دیو جانسون یک تکنسین است روزنامه نگاری که در مورد فناوری مصرف کننده و چگونگی تبدیل صنعت دنیای گمانه زنی های علمی تخیلی به زندگی واقعی امروزی می نویسد. دیو قبل از ورود به نیروی هوایی برای کار با ماهواره ، آموزش عملیات فضایی و انجام برنامه ریزی پرتاب فضا در نیوجرسی بزرگ شد. او سپس هشت سال را به عنوان سرپرست محتوا در تیم ویندوز در مایکروسافت گذراند. دیو به عنوان یک عکاس از گرگ ها در محیط طبیعی خود عکاسی کرده است. او همچنین مربی غواصی و میزبان چندین پادکست است. دیو نویسنده بیش از دوجین کتاب است و در بسیاری از سایت ها و نشریات از جمله CNET ، Forbes ، PC World ، How To Geek و Insider همکاری کرده است. بیشتر بخوانید کمتر بخوانید برای اعلان های Insider ثبت نام کنید! با آنچه می خواهید بدانید به روز باشید. برای اعلان های فشار مشترک شوید های ذخیره شده در Apple Watch خود را از برنامه Watch iPhone خود حذف کنید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.