کارگردانی یک فیلم مارول هنوز به


کارگردانی یک فیلم مارول هنوز به نیا داکوستا در پرداخت تمام بدهی وام دانشجویی خود کمک نکرد
حتی کارگردانان سینمای هالیوود نیز از بحران بدهی دانشجویی 1.7 تریلیون دلاری مصون نیستند.
نیا داکوستا کارگردان فیلم “Candyman” است که به عنوان اولین زن سیاه پوست کارگردانی فیلمی را بر عهده داشت که در هفته آخر افتتاحیه آن باکس آفیس در رتبه 1 قرار گرفت. فیلم بعدی او ، “The Marvels” ، قسمتی از فیلم بزرگ دیزنی در دنیای سینمایی مارول ، قرار است در سال 2022 اکران شود.
اما همانطور که او در پادکست “چک خالی” فاش کرد ، بازی در نقش های بزرگ کارگردانی هنوز برای از بین بردن 100000 دلار بدهی دانشجویی که با آن شروع کرده بود کافی نبود.
در سال 2019 ، جولیا روتمن ، ستون نویس نیویورک تایمز ، در خیابان های نیویورک با مردم در مورد بدهی آنها مصاحبه می کرد و با داکستا برخورد کرد ، که بدهی دانشجویی خود را “دردی کسل کننده” خواند ، اما گفت اگر او فیلم بزرگی را به دست آورد ، او این کار را خواهد کرد. قادر به پرداخت همه چیز “در یک لحظه”.
داکوستا به روتمن گفت: “زندگی اگر فیلم” انتقام جویان “را دریافت کنم ، اولین خرید بزرگ من پرداخت تمام آن است.
از آن مصاحبه ، DaCosta نه یک ، بلکه دو فیلم بزرگ را به نمایش گذاشت. علی رغم دریافت کم و بیش یک فیلم “انتقام جویان” ، او در پادکست گفت که هنوز بدهی دانشجویی دارد و این امر به پرداخت حقوق صاحبان سهام در صنعت فیلم برمی گردد.
داکوستا می گوید: “من دوست داشتم ، فقط در صورت دریافت فیلم مارول به آنها پاداش می دهم ، و اکنون که یک فیلم دارم ، شبیه” عیسی هستم ، من هنوز نمی خواهم همه آنها را پرداخت کنم. ” “همه فکر می کنند من وقتی کار را به دست آوردم به آنها پول دادم ، اما این به این معنا نیست که شما از طریق [انجمن کارگردانان آمریکا] حقوق می گیرید.”
اینسایدر قبلاً در مورد میزان دستمزد فیلم های هالیوودی گزارش داده بود و دریافت که حتی اگر بازیگران در فیلمی بازی کنند ، ممکن است کمتر از همکاران شناخته شده خود دستمزد دریافت کنند. به عنوان مثال ، گال گادوت ، ستاره فیلم “زن شگفت انگیز” ، فقط 150،000 دلار حقوق گرفت ، زیرا در آن زمان ، او هنوز نامی بزرگ در صنعت نبود. با توجه به اینکه داکاستا در زمان بازی در نقش های کارگردانی خود برای “Candyman” و “The Marvels” نامی شناخته شده نبود ، احتمالاً وضعیت برای او مشابه بود.
وضعیت بد او با بدهی های دانشجویی نشان دهنده باری است که 45 میلیون آمریکایی همچنان بر دوش آن هستند. اینسایدر در مورد تأثیرات زندان مانند بدهی دانشجویان بر وام گیرندگان گزارش کرده است ، با برخی احساس می کند که آنها در چرخه پرداخت بی پایان قرار دارند.
رئیس جمهور جو بایدن تا کنون 9.5 میلیارد دلار بدهی دانشجویی را لغو کرده است ، اما این تنها 0.6 درصد از 1.7 تریلیون دلار بدهی دانشجویی در کشور است و وام گیرندگان برای لغو مقیاس وسیع فشار می آورند تا به آنها کمک طولانی مدت بدهند.
یکی از وام گیرندگان قبلاً به اینسایدر گفته بود: “من تقریباً تمام وام های خود را پس داده ام ، اما هنوز مبلغ کامل آن را بدهکار هستم.” “این یک چرخه بی پایان است.”
برای اعلان های Insider ثبت نام کنید! با آنچه می خواهید بدانید به روز باشید. برای اعلان های فشار مشترک شوید نیا داکوستا در پرداخت تمام بدهی وام دانشجویی خود کمک نکرد

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *