منصوب دولت ترامپ در


منصوب دولت ترامپ در HHS استراتژی افراد جوان و سالم را که به COVID-19 آلوده می شوند ، توسعه داده و ایمنی را تقویت کرده و به جلوگیری از شیوع بیماری کمک می کند.
بر اساس ایمیل هایی که مجلس نمایندگان دریافت کرد و ابتدا توسط Politico گزارش شد ، یک مشاور ارشد علمی سابق در وزارت بهداشت و خدمات انسانی به شدت خواستار افراد جوان و سالم شد تا عمداً خود را با COVID-19 آلوده کنند تا به ایمنی گله دست پیدا کنند. به
پل الکساندر ، مشاور ارشد علمی سابق در HHS که زیر نظر وزیر بهداشت و امور عمومی مایکل کاپوتو معاون وزیر سابق کار می کرد ، در اواسط ماه سپتامبر آژانس را ترک کرد.
“به نظر من ، ما کاملاً باز می شویم ، همانطور که در زیر توضیح داده شده است ، از افراد آسیب پذیر محافظت می کنیم ، تصمیمات معقول می گیریم و به کشور اجازه می دهیم آنتی بادی تولید کند. نوزادان ، کودکان ، نوجوانان ، جوانان ، جوانان ، افراد میانسال بدون شرایط و غیره صفر دارند او در 4 ژوئیه در ایمیلی که توسط کمیته فرعی منتخب کمیته نظارت بر ویروس کرونا به دست آورد ، نوشت: ما از آنها برای توسعه گله استفاده می کنیم.
اسکندر در تبادل رایانامه اواخر ماه ژوئیه با کاپوتو و دیگر مقامات ، تعدادی مقاله و مطالعه برای دفاع از مصونیت گله ارسال کرد. او در این ایمیل از خود پرسید که آیا شهر نیویورک به مصونیت گله رسیده است و نوشت که “ممکن است تعداد مصونیت گله کم باشد. و ممکن است بهترین حالت این باشد که ما منطقه را باز کرده و بالا بیاوریم و اجازه دهیم کودکان و نوجوانان جوان مبتلا می شوند زیرا ما افراد مسن و افراد در معرض خطر را به طور شدید قفل می کنیم. ”
چند روز بعد ، در 27 ژوئیه ، الکساندر به دکتر روبرت ردفیلد ، مدیر مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها ایمیل زد تا از نارضایتی خود از کالج ها و دانشگاه ها که به طور کامل دور می شوند یا فعالیت های حضوری را به شدت محدود می کند ، جلوگیری کند. ویروس.
“ما هرگز جامعه ای” سالم “را قفل نمی کنیم ، نمونه ای از این هرگز .. ما اساساً قوی ترین سلاح موجود در میدان جنگ را برداشته ایم … افراد سالم جوانتر ، کودکان ، نوجوانان ، جوانانی که باید سریعاً آنها را آلوده کنیم خودشان ، آن را در سراسر جهان گسترش می دهند ، ایمنی ایجاد می کنند و به توقف گسترش کمک می کنند. ”
تعدادی از افراد داخل و خارج از دولت ترامپ از استراتژی مصونیت گله در مقابل سایر اقدامات کاهش دهنده مانند فاصله گذاری اجتماعی ، ماندن در خانه و اجتناب از تجمع های بزرگ حمایت کرده اند. همانطور که آیلین وودوارد و هیلاری بروک از اینسایدر در ماه نوامبر گزارش کردند ، ایمنی گله را می توان با واکسیناسیون “اکثریت قابل توجه” از جمعیت یا عفونت اکثریت قابل توجهی از جمعیت به دست آورد.
یک واکسن ، که توسط Pfizer و BioNTech ایجاد شد ، در 11 دسامبر مجوز استفاده اضطراری از سازمان غذا و دارو را دریافت کرد و دوزها برای کارکنان مراقبت های بهداشتی در سراسر کشور مزاحم می شوند. واکسن دیگری که توسط Moderna تولید شده است بیش از 94 e کارآیی را در آزمایشات بالینی نشان داده است و همچنین برای مجوز استفاده اضطراری توسط کارکنان FDA تأیید شده است.
از آنجایی که هر دو واکسن برای اثربخشی به دو تزریق نیاز دارند ، احتمالا ماه ها طول خواهد کشید تا ایالات متحده از طریق ایمن سازی به ایمنی گله برسد.
روش دیگر برای دستیابی به ایمنی گله در ایالات متحده با آلوده کردن میلیون ها نفر ، که منجر به مرگ هزاران نفر دیگر و عوارض طولانی مدت سلامتی برای بسیاری دیگر می شود که می تواند سالها بر سیستم مراقبت های بهداشتی فشار وارد کند.
پیاده سازی استراتژی حفاظت کامل از برخی گروهها در حالی که گروههای دیگر را با توجه به ماهیت ویروس آلوده می کند ، تقریباً غیرممکن است.
در حالی که COVID-19 عمدتا آمریکاییهای مسن تر از 65 سال را کشته است ، در غیر این صورت جوانان و نوجوانان سالم نیز جان خود را از دست داده اند ، به شدت بیمار شده اند یا پیامدهای طولانی مدت سلامتی ناشی از این ویروس را متحمل شده اند.
سخنگوی HHS به پولیتیکو گفت که نظرات اسکندر “مطلقا” استراتژی وزارت را شکل نمی دهد.
پولیتیکو همچنین در ماه سپتامبر گزارش داد که اسکندر مکرراً سعی کرده است بر آنچه دکتر آنتونی فائوچی ، کارشناس ارشد بیماریهای عفونی کشور ، در ملاء عام و رسانه ها بیان می کند ، تأثیر بگذارد تا با پیامهای دولت هماهنگ شود ، اغلب به قیمت دقت علمی و بهترین نتیجه. شیوه های بهداشت عمومی
به گزارش پولیتیکو ، الکساندر در نامه ای در ماه آگوست نوشت: “من همچنان با بچه هایی که تحت آزمایش قرار می گیرند و مکرراً و حتی دانشجویان دانشگاه به صورت گسترده مشکلی دارم … و با دکتر فائوچی در این مورد مخالفم. به شدت.”
الکساندر در ایمیل 4 ژوئیه که در آن گفت که “ما می خواهیم آنها آلوده باشند” ، “فائوسی را از صحبت بازدارید. او مردم را گیج می کند. او بیش از حد فلیپ فلاپ می کند .. و نتیجه این است که او اکنون قابل اعتماد نیست.” ”
در حال بارگیری چیزی در حال بارگیری است. برای اعلان های Insider ثبت نام کنید! با آنچه می خواهید بدانید به روز باشید. برای اعلان های فشار مشترک شویدHHS استراتژی افراد جوان و سالم را که به COVID-19 آلوده می شوند ، توسعه داده و ایمنی را تقویت کرده و به جلوگیری از شیوع بیماری کمک می کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *