بازاریابی موتور جستجو برای مشاغل محلی


بازاریابی موتور جستجو برای مشاغل محلی
آیا شما یک تجارت کوچک و متوسط ​​هستید ، می خواهید مشتریان محلی بیشتری به وب سایت شما مراجعه کنند و درآمد مهم دیگری ایجاد کنند ، شما باید بازاریابی وب سایت و تجارت خود را به روش صحیح در اینترنت شروع کنید ، ممکن است از دست بدهید بازدیدکنندگان بالقوه که درآمد اضافی مورد نیاز شما را به شما می دهند.
اگر سایر رقبای کسب و کار در منطقه محلی شما در موتورهای جستجو یافت می شوند ، آنها به طور بالقوه تجارت شما را تقویت می کنند.
قبل از اینکه در مورد روش های مختلفی که می توانید به وب سایت خود بازدید بیشتری کنید ، توضیح دهم ، می خواهم چند اصطلاح را که به طور منظم ذکر شده است ، توضیح دهم.
شما باید این اصطلاحات را درک کنید ، بنابراین می توانید زمینه های مختلف بازاریابی شرکت و وب سایت خود را در اینترنت جدا کنید.
بازاریابی موتور جستجو یا (SEM) / بهینه سازی موتور جستجو یا (SEO)
بازاریابی موتور جستجو (SEM) هیچ ارتباطی با بهینه سازی موتور جستجو (SEO) ندارد ، مردم اغلب این دو اصطلاح را با یکدیگر اشتباه می گیرند ، آنها کاملاً جدا هستند. قبل از اینکه در مورد بهترین روش های به دست آوردن رتبه بندی وب سایت و تجارت خود در صفحه اول Google برای عبارات جستجوی محلی توضیح دهم ، باید مطمئن شوید که تفاوت این دو عبارت را به خوبی درک کرده اید.
بازاریابی موتور جستجو (SEM)
این اصطلاح به روشهای مختلفی که برای بازاریابی و تبلیغ وب سایت شما از طریق افزایش قابلیت مشاهده در نتایج صفحه موتور جستجو استفاده می شود ، اشاره دارد. روش های زیادی وجود دارد که می توانید وب سایت خود را در موتورهای جستجوی اصلی بازاریابی کنید که از جمله ، لیست های طبیعی ، تبلیغات با کلیک برای هر کلیک و تبلیغات متنی است.
بهینه سازی موتور جستجو (SEO)
این اصطلاح به روند بهبود حجم یا کیفیت ترافیک به وب سایت شما از موتورهای جستجو اشاره دارد. راه های افزایش حجم بازدید سایت برای کلمات کلیدی مورد نظر خود ، بهینه سازی صفحات وب سایت برای اصطلاحات کلمات کلیدی است که مردم برای یافتن تجارت یا محصول شما استفاده می کنند. هنگامی که صفحات وب سایت خود را بهینه کردید ، موتورهای جستجو صفحات شما را برای این اصطلاحات کلمه کلیدی فهرست می کنند.
خوب! اکنون ما تفاوت این دو اصطلاح را درک کرده ایم. من می توانم به شما دانش لازم برای شروع تبلیغات تجاری در اینترنت به صورت رایگان را بدهم.
درک بازار و شرایط جستجو
به یاد داشته باشید این مقاله به شما دانش لازم برای کسب بازدید بیشتر از وب سایت خود برای عبارات جستجوی “LOCAL” را می دهد ، به راحتی می توانید رتبه بندی وب سایت خود را برای اولین بار در این صفحه جستجو کنید ، برای مثال:
اگر من “مربی شخصی” بودم و در “ویگان” مستقر بودم ، ما وب سایت خود را برای عبارت جستجو “Personal Trainers Wigan” بهینه می کردیم. این احمقانه است که سعی در بهینه سازی وب سایت من برای عبارات جستجو مانند “مربی شخصی” ، “مربی تناسب اندام” داشته باشید زیرا این عبارات جستجو منطقه محلی شما را هدف قرار نمی دهند.
مرحله 1. صفحه اصلی خود را بهینه کنید
چندین قسمت از صفحه اصلی شما وجود دارد که باید بهینه شود تا موتورهای جستجو دقیقاً بدانند که در این صفحه چیست.
ایجاد عنوان صحیح برای صفحه اصلی
اولین کاری که باید انجام دهیم بهینه سازی آنچه برچسب “” نامیده می شود است. با استفاده از اصطلاح جستجویی که در بالا برچسب عنوان خود در مورد آن صحبت کردم به این شکل خواهد بود:
مربیان شخصی ویگان ، نام شرکت
متوجه خواهید شد که من “نام شرکت” را بعد از “Personal Trainers Wigan” قرار داده ام. این به این دلیل است که اولین جمله اصلی که ما می خواهیم مردم ما را پیدا کنند باید بیاید ، “نام شرکت” بعد از اصطلاح اصلی جستجو می شود. به این ترتیب اگر افراد واقعاً “نام شرکت” ما را جستجو کنند ، وب سایت ما را نیز پیدا می کنند.
شرح صحیحی را برای صفحه اصلی خود بنویسید
هنگامی که برچسب عنوان شما بهینه شد ، باید برچسب توصیف را ایجاد کنیم. هنگام ایجاد برچسب توضیحات ، حتماً به عبارت جستجوی اصلی خود مراجعه می کنید ، به عنوان مثال برچسب توصیف شما به این شکل است:
نام شرکت ، مربیان شخصی حرفه ای ویگان. مربیان شخصی کاملاً واجد شرایط و مرکز آموزش خصوصی با مرکز آموزش شخصی کاملاً مجهز.
می بینید که ما به “Personal Trainers Wigan” و همچنین “Personal Trainers” نیز اشاره کرده ایم. با این کار ما به موتور جستجو اطلاع می دهیم که محتوای این صفحه همان چیزی است که جستجو شده است.
افزودن کلمات کلیدی به صفحه اصلی
قسمت بعدی بهینه سازی hompage افزودن کلمات کلیدی صحیح در برچسب کلمات کلیدی است ، به عنوان مثال این شکل زیر است:
مربیان شخصی ویگان ، مربیان شخصی
هیچ نکته ای پر کردن برچسب کلمات کلیدی بیشتر با سایر عبارات جستجو نیست ، موتورهای جستجو برچسب کلمات کلیدی را با همان اهمیت قبلی رتبه بندی نمی کنند.
افزودن عنوان و محتوای صحیح
پس از بهینه سازی تمام قسمتهای صفحه که در پس زمینه قرار دارند ، باید اطمینان حاصل کنیم که محتوای صفحه ما بهینه شده و به روش صحیح تنظیم شده است. ابتدا باید اطمینان حاصل کنیم که عنوان محتوا یک برچسب “” است ، به این معنی که وقتی موتور جستجو به محتوای صفحه نگاه می کند اولین چیزی که به آن نگاه می کند برچسب “” است ، به عنوان مثال عنوان متن ما در صفحه اصلی ممکن است:
مربیان شخصی ویگان ، نام شرکت شماره 1 مربیان شخصی در ویگان
پس از ایجاد عنوان متن ما ، باید اطمینان حاصل کنیم که متن موجود در صفحه اصلی دارای وزن مناسب کلمات کلیدی در آن است. مطالب مرتبط بهترین قانونی که با این موضوع پیدا کرده ایم مقاله 6 پاراگرافی (حداکثر 200 کلمه در هر پاراگراف) است ، در هر پاراگراف باید کلمات کلیدی خود را یک بار ارجاع دهید ، بیش از دو بار.
افزودن پیوندها به صفحه اصلی
قسمت آخر بهینه سازی صفحه اصلی شما افزودن “پیوندهای خودپرداز” در پایین صفحه وب شما است. به عنوان مثال این شبیه این است:
مربیان شخصی ویگان
این یک لینک در وب سایت شما است که هدف آن کلمه کلیدی “Personal Trainers Wigan” است.
مقاله بعدی ما به شما می گوید که چگونه می توانید با استفاده از نقشه های گوگل ، کسب و کار خود را در صفحه اول گوگل لیست کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.