زنجیره تئاتر AMC سوار آخرین ‘سریع و خشمگین’ فیلم به شلوغ ترین آخر هفته خود را از همه گیر آغاز شد، با بیش از 2 میلیون مشتری ایالات متحده


زنجیره تئاتر AMC سوار آخرین ‘سریع و خشمگین’ فیلم به شلوغ ترین آخر هفته خود را از همه گیر آغاز شد، با بیش از 2 میلیون مشتری ایالات متحده
تئاتر AMC به تازگی شلوغ ترین آخر هفته خود را از همه گیر به عنوان کاهش محدودیت های کروناویروس را بیشتر آمریکایی ها را به فیلم.
بر اساس یک اطلاعیه مطبوعاتی که روز دوشنبه صادر شد، بیش از ۲ میلیون نفر بین پنجشنبه گذشته تا یکشنبه گذشته فیلم هایی را در مکان های زنجیره ای آمریکا تماشا کردند.
آدام آرون، مدیر عامل & رئیس تئاترهای AMC، در این اکران گفت: «صفحه نمایش بزرگ برگشته است!» “ترکیب واکسیناسیون گسترده و انتشار یک بار دیگر از فیلم های پرفروش ثابت می شود فرمول سحر و جادو برای بازگشت moviegoing است.”
AMC که بزرگترین اپراتور تئاتر فیلم در جهان است نیز بیشترین حضور خود را در آی ماکس، دالبی سینما و پرایم از زمان بازگشایی منتشر کرد.
این شرکت اعتبار “F9: حماسه سریع” را با جذب بخش عمده ای از حضور آخر هفته داد. آخرین فیلم در حق رای دادن “سریع و خشمگین” racked تا 70 میلیون دلار در تعطیلات آخر هفته افتتاحیه خود را در سراسر ایالات متحده است. که بزرگترین تعطیلات آخر هفته افتتاحیه ایالات متحده برای هر فیلم از “جنگ ستارگان: ظهور اسکای واکر” در سال 2019، با توجه به انتشار است.
در سطح جهانی، “F9” در بیش از 400 میلیون دلار در دفتر جعبه raked.
بر اساس این انتشار، بیش از ۵۰۰ هزار نفر نیز در طول تعطیلات آخر هفته از مکان های AMC در اروپا و خاورمیانه بازدید کردند و رکورد همه گیر دیگری را برای این زنجیره نشانه گذاری کردند.
آخر هفته شلوغ نشانه اطمینان بخش برای این شرکت پس از آن ارسال شده در افت بزرگ در حضور و درآمد در ماه های اولیه همه گیر است. در سه ماهه سوم سال ۲۰۲۰، AMC کاهش ۹۷ درصدی فروش بلیط آمریکا را در طول سال و همچنین از دست دادن پیش از پرداخت ۹۰۱ میلیون دلار منتشر کرد.
این شرکت در ماه اکتبر هشدار داد که آن را در خطر در حال اجرا از پول نقد تا پایان سال 2020 یا اوایل سال 2021 اگر بیننده گزاف گویی سریع تر نیست، با استناد به تخته سنگ کاهش یافته از انتشار فیلم جدید است.

ثبت نام برای اطلاعیه ها از خودی! با آنچه می خواهید بدانید به روز بمانید. اشتراک در فشار اطلاعیه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.