در اینجا اولین نگاه شما به جیپ رانگلر جدید است


در اینجا اولین نگاه شما به جیپ رانگلر جدید است

جیپ رانگلر جدید 2018 وارد شد.
جیپ روز سه شنبه اولین نگاه خود را به محصول امضا شده خود برای عموم نشان داد. تهیه کننده برجسته آمریکایی از خودروهای ناهموار آفرود مجموعه ای از عکس های تیزر را در نمایشگاه تجاری انجمن بازار تجهیزات ویژه در لاس وگاس منتشر کرد.
عکس ها یک مدل جدید چهار در Unlimited و همچنین یک مدل روبیکون روبون مقاوم درب باز را نشان می دهند.
و اگر توجه نکرده اید ، ظاهراً همان جیپ رانگلر فعلی به نظر می رسد.
و این کاملا قابل درک است. JK Series Wrangler ، که یک دهه از عمر آن می گذرد ، با فروش بیش از 163000 خودرو در سال جاری ، همچنان یکی از محبوب ترین SUV های ایالات متحده است.
علاوه بر این ، پیروان وفادار Wrangler همیشه بیشترین پذیرش را برای تغییر ندارند. چرا که چراغ های مربعی YJ Series Wrangler هنوز 30 سال پس از اولین نمایش خود محل بحث هستند.
جیپ در حال حاضر ، جزئیات فنی کمی در مورد رانگلر 2018 در دسترس است. جیپ در بیانیه ای گفت: “طراحی منحصر به فرد کاملاً جدید Wrangler شامل مشبک به شکل کلید اصلی ، چراغهای جلو گرد و چراغهای عقب دایره ای ، بهبود آیرودینامیک ، جلوپنجره تاشو مناسب برای طرفداران خارج از جاده ، حتی بازتر آزادی هوا و ده ها ترکیب مختلف در ، بالا و شیشه جلو. ”
به گفته جیپ ، رانگلر جدید دارای ویژگی های ایمنی بیشتر و فناوری پیشرفته تری خواهد بود در حالی که به اصل برند “وفادار” می ماند. علاوه بر این ، کمپانی می گوید ، رانگلر گزینه های پیشرانه کم مصرف تری را دریافت خواهد کرد. در حال حاضر ، همه Wrangleler از فیات کرایسلر 3.6 لیتری V6 با قدرت 285 اسب بخار استفاده می کنند که عملکرد شگفت انگیزی را ارائه می دهد اما کم مصرف ترین نیست.
جزئیات کامل جیپ رانگلر 2018 باید در 29 نوامبر زمانی که آفرودر در نمایشگاه اتومبیل لس آنجلس 2017 در جهان به نمایش در می آید ، در دسترس باشد.
برای اعلان های Insider ثبت نام کنید! با آنچه می خواهید بدانید به روز باشید. برای اعلان های فشار مشترک شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.