در اینجا چگونه Hasbro تصمیم می گیرد که کدام اسباب بازی ها به فیلم تبدیل شوند


در اینجا چگونه Hasbro تصمیم می گیرد که کدام اسباب بازی ها به فیلم تبدیل شوند
“Transformers: Age of Extinction” در حال حاضر در سینماها غالب است.
دنباله به کارگردانی مایکل بی اکنون با بیش از 750 دلار در سراسر جهان پرفروش ترین فیلم سال است و این تنها پس از دو هفته اکران است.
این یکی از معدود مارک های Hasbro است که در کنار G.I با صفحه بزرگ سازگار شده است. جو و کشتی جنگی.
با توجه به اینکه چندین برند دیگر قرار است در چند سال آینده تحت درمان فیلم قرار بگیرند ، ما با جان فراسکوتی ، مدیر بازاریابی Hasbro صحبت کردیم تا بدانیم دقیقاً چگونه این شرکت انتخاب می کند که کدام یک از خطوط اسباب بازی خود را با صفحه نمایش بزرگ تطبیق می دهد و چگونه می توانید بچرخانید. یک بازی تخته ای به یک فیلم
“ما به دنبال آن دسته از برندهایی هستیم که داستان و شخصیت خود را در بنیان خود دارند ، زیرا ناگزیر برای هر نوع قالب قصه گویی ، چه فیلم باشد ، چه برنامه تلویزیونی ، چه یک کمیک دیجیتالی ، … “می گوید فراسکوتی.
Hasbro/Composite: Mike Nudelman به همین دلیل است که Hasbro مارک هایی مانند Transformers، G.I. را انتخاب کرده است. جو ، و پونی کوچولوی من که همه نسل ها برای مخاطبان طنین انداز شده اند.
مجموع حق امتیاز “Transformers” بیش از 2.5 میلیارد دلار در سراسر جهان به ارمغان آورده است. دو فیلم “G.I. Joe” مجموعا بیش از 600 میلیون دلار در گیشه به دست آورده اند.
“هنگامی که به مارک هایی مانند Transformers و GI Joe نگاه می کنید ، آنها در واقع بسیاری از داستانها و قصه گویی ها را پشت سر گذاشته اند. بنابراین ، در مورد Transformers ، این یک مارک 30 ساله است و سابقه طولانی قصه گویی داشته است.” گفت: فراسکوتی “بسیار شبیه به GI Joe که در دهه 60 تأسیس شد. از آن زمان داستان نویسی و توسعه زیادی در زمینه کتاب های کمیک و برنامه های تلویزیونی و فیلم ها و انواع قصه گویی غنی وجود دارد. در مواردی ، که قبلاً تعداد زیادی در مورد داستان سرایی در محل ، من فکر می کنم نقشه راه کمی آشکارتر است. ”
پس از موفقیت “Transformers” در سال 2007 ، فراسکوتی می گوید Hasbro همچنان به معرفی سایر مارک ها ادامه می دهد در حالی که استودیوها نیز به آنها نزدیک می شوند.
به گفته رویترز ، این استراتژی کم خطر برای Hasbro است. این شرکت اسباب بازی حدود 1 میلیون دلار برای توسعه ایده های فیلمنامه می پردازد و اگر استودیویی بخواهد با یک فیلم کار کند ، Hasbro هزینه توسعه را پس می گیرد. پس از اکران فیلم در سینماها ، Hasbro 5 درصد از پولی را که یک استودیو از سینماها می گیرد دریافت می کند.
فراسکوتی می گوید: “ما با بسیاری از روابط خود در هالیوود در مورد ایده هایی که برای مارک خود داریم صحبت می کنیم و همچنین بسیاری از مباشران خلاق برای ایده هایی که برای مارک های ما دارند با ما تماس می گیرند.” با این حال ، مهمترین نکته این است که ما زمانی که تماس اولیه برقرار می شود ، به طور مشترک کار می کنیم ، بنابراین فرایند خلاقیت یک فرایند مشارکتی بین افراد مارک تجاری و خلاقان ما در کنار خلاقیت در هالیوود است. ”
سریال بچه های دهه 1980 “جم” سال آینده به فیلم تبدیل می شود. اجرای مجدد این سریال در حال حاضر در The Hub پخش می شود. Hub/YouTube از زمان پیوستن به این شرکت در سال 2008 ، فراسکوتی می گوید نمی تواند ایده فیلم Hasbro را که یک استودیو رد کرده است به خاطر بیاورد.
بعد از آن اقتباسی زنده از مجموعه تلویزیونی کودکان دهه 80 “جم” است که توسط جان چو کارگردانی می شود. Hasbro همچنین در حال کار بر روی بازی کارت بازی محبوب خود Magic the Gathering به روی پرده بزرگ است.
البته ، این بدان معنا نیست که این شرکت فقط مارک هایی را که به ذهن می رسد ، ارائه می دهد.
او می گوید: “ما بسیار گزینشی هستیم. این روش تفنگ ساچمه ای نیست.” “ما دسته ای از چیزها را به دیوار نمی اندازیم و می بینیم که چه چیزی به هم می چسبد. ما حتی قبل از این که حتی با شخص ثالث گفت وگو کنیم ، خودمان پیشرفت های خلاقانه زیادی انجام می دهیم.”
همه ایده های پرفروش Hasbro طلای گیشه را به دست نیاورده اند. فقط به اقتباس از بازی روی میز 2012 “Battleship” نگاه کنید. با وجود بازیگران بسیار بزرگ لیام نیسون ، الکساندر اسکارسگارد و خواننده ریحانا همراه با یک بازی معروف ، فیلم 220 میلیون دلاری (بدون هزینه تبلیغات) در گیشه 300 میلیون دلار درآمد داشت و اکثرا نقدهای ضعیفی دریافت کرد.
در حالی که “Battleship” برای مدتی واقعیت سایر اقتباس های بازی روی میز را غرق کرد ، اما همه آنها را با هم متوقف نکرده است. Hasbro قصد دارد حداقل دو بازی تخته ای خود را زنده کند: Ouija ، با Universal که تاریخ انتشار آن به تعویق افتاده است ، و Candy Land در سونی با Adam Sandler.
Hasbro/YouTube

ایده زنده کردن یک بازی روی میز ممکن است یک فیلم پرطرفدار به نظر نرسد ، اما فراسکوتی اشاره می کند که چگونه الهام از فیلم ها می تواند تقریباً از هر کجا ناشی شود.
“به عنوان مثال در مواردی مانند Ouija ، آنچه ضروری است این است که یک مارک در زیر آن وجود دارد که پتانسیل زیادی برای قصه گویی دارد.” “بنابراین شما دارای مارک هایی مانند هری پاتر هستید که از کتاب ها آمده است. شما مارک های دیگری دارید که در فیلم هایی مانند جیمز باند پایه گذاری شده اند. شما” دزدان دریایی کارائیب “را دارید که به عنوان یک پارک موضوعی شروع شد و ویژگی های دیگری نیز دارید. یا کمیک یا مارک. ”
او می افزاید: “این واقعاً یک فرصت فوق العاده است تا به طرفدارانمان فرصتی دیگر برای تجربه نام تجاری در قالب دیگر بدهیم.” “نسل امروز مصرف کنندگان انتظار دارند فرصت های چند صفحه ای چند پلتفرمی در مارک های مورد علاقه آنها عمیق تر شود.”
برای اعلان های Insider ثبت نام کنید! با آنچه می خواهید بدانید به روز باشید. برای اعلان های فشار مشترک شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.