سوپر باول LV جذب کمتر بینندگان از هر سوپر باول در 10 سال گذشته


سوپر باول LV جذب کمتر بینندگان از هر سوپر باول در 10 سال گذشته
حدود 92 میلیون نفر در کوک به تماشای تامپا خلیج Buccaneers شکست رئیس کانزاس سیتی در سوپر باول LV این یکشنبه گذشته، ساخت بازی این سال کمترین مشاهده سوپر بول در دهه گذشته، با توجه به نیلسن.
این بازی ۲۲٫۴ میلیون بیننده کمتر از پرت تماشاچی ترین سوپر بول دهه گذشته را به خود جلب کرد: رو در رو شدن سال ۲۰۱۵ بین سیاتل سیهانگ و نیوانگلند پاتورز که ۱۱۴٫۴ میلیون بیننده را دید.
در اینجا 10 سال گذشته از رتبه بندی سوپر بول، ارائه شده توسط نیلسن:
* ۲۰۲۰: ۱۰۱٫۳ میلیون
* ۲۰۱۹: ۹۸٫۴ میلیون نفر
* ۲۰۱۸: ۱۰۳٫۴ میلیون نفر
* ۲۰۱۷: ۱۱۱٫۳ میلیون نفر
* ۲۰۱۶: ۱۱۱٫۸ میلیون نفر
* ۲۰۱۵: ۱۱۴٫۴ میلیون نفر
* ۲۰۱۴: ۱۱۲ میلیون
* ۲۰۱۳: ۱۰۸ میلیون
* ۲۰۱۲: ۱۱۱ میلیون
* 2011: 111 millionThe Tampa Bay Buccaneers’ (31-9) victory over the Kansas City Chiefs made them the first team in NFL history to play at its home stadium and win. این اولین عنوان NFL فرنچایز از سال ۲۰۰۲ است که بوکانرز در سوپر باول XXXVII اوکلند ریدرز (۴۸-۲۱) را شکست داد.
اطلاعات بیشتر: 3 کسب و کار تمپا کمک به جلو و خاموش امن و موفق سوپر کاسه – و سود کردن این رویداد
همچنین این هفتمین برد سوپر بول برای بازیکن خط حمله بوکانرز و تام برادی بود که پس از ۱۹ سال با تیم نیوانگلند پاتورز برای فصل ۲۰۲۰ به این تیم پیوست. برادی همچنین به عنوان MVP بازی نامگذاری شد.
با وجود ضربه بیننده به پایین، سی بی اس در یک بیانیه مطبوعاتی گفت که بازی روز یکشنبه اولین بازی NFL بود که به ۱ میلیارد دقیقه جریان ضربه زد.
با توجه به بیماری همه گیر کروناویروس، حضور حضوری برای سوپر بول LV محدود شد. به گزارش مدیایت، حضور در بازی در مجموع ۲۵٬۰ نفر بود. حدود یک سوم از آن افراد کارکنان بهداشت و درمان خط مقدم واکسینه شدند. علاوه بر ۲۵٬۰ شرکت کننده، ۳۰٬۰ قطع مقوایی در سراسر ورزشگاه قرار داده شده بود تا ظاهر یک خانه کامل را بدهد.
برخی از کارشناسان ابراز نگرانی کردند که سوپر باول می تواند نه تنها به خاطر مردم ورزشگاه، بلکه به دلیل تجمع مهمانی ها و جمعیت در میله ها و رستوران ها برای تماشای بازی به یک رویداد فوق گسترده تر تبدیل شود.
NFL تاکید کرد که آن را اقدامات احتیاطی مناسب در محل برای جلوگیری از گسترش COVID-19 قرار داده است. فلوریدا که بازی در آن برگزار شد، یکی از سخت ترین ایالت های ضربه در طول همه گیر بوده است.
ثبت نام برای اطلاعیه ها از خودی! با آنچه می خواهید بدانید به روز بمانید. اشتراک در فشار اطلاعیه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.