ایلان م


ایلان ماسک پیشنهاد می کند Starlink از ماه آگوست در سراسر جهان در دسترس قرار گیرد – یک ماه زودتر از برنامه ریزی شده
این کارآفرین میلیاردر پیشنهاد کرده است که Starlink ، سرویس اینترنت ماهواره ای ایلان ماسک ، یک ماه زودتر از زمان برنامه ریزی شده در سراسر جهان در دسترس باشد.
ماسک روز سه شنبه گفت Starlink می تواند در ماه آگوست آماده شود. گوین شاتول ، رئیس SpaceX ، قبلاً گفته بود که پهنای باند سریع Starlink از ماه سپتامبر در سراسر جهان عملیاتی می شود.
تنظیم کنندگان در کشورهای مختلف باید Starlink را قبل از استفاده مردم از آن تأیید کنند.
ماسک در کنگره جهانی موبایل (MWC) ، یک کنفرانس بزرگ صنعت مخابرات ، گفت که Starlink تا کنون بیش از 69،000 مشتری ثبت نام کرده است – اما این می تواند در 12 ماه آینده به بیش از 500،000 برسد.
رئیس SpaceX و تسلا گفتند تنها مکانی که پهنای باند Starlink فوراً در دسترس نخواهد بود ، قطب شمال و جنوب است. او در توییتی در 25 ژوئن گفت که اتصال قطب ها شش ماه دیگر طول می کشد.
ماهواره های کم مدار استارلینک می توانند پهنای باند پرسرعت را به مناطق دور افتاده و روستایی بیاورند. ماسک به MWC گفت که تا کنون ، SpaceX بیش از 1500 ماهواره را به مدار فرستاده است که اینترنت را برای 12 کشور جهان فراهم می کند.
ماسک همچنین در این کنفرانس گفت که اسپیس ایکس از پایانه های اینترنتی خود ضرر می کند که ساخت آن 1000 دلار برای این شرکت هزینه داشته است و هر کدام با 500 دلار اشتراک ماهیانه به مشتریان 500 دلار فروخته می شود. او در این مصاحبه گفت که استارلینک روی ساخت پایانه های جدید کار می کند که هزینه کمتری دارد.
در ماه مه ، SpaceX اعلام کرد که بیش از 500،000 نفر سفارش داده اند یا سپرده ای برای Starlink گذاشته اند. ماسک به MWC گفت که انتظار دارد کل هزینه های سرمایه گذاری در Starlink بین 20 تا 30 میلیارد دلار باشد.
وی همچنین در مصاحبه MWC “دو مشارکت بسیار مهم با شرکت های بزرگ مخابراتی” را متلک کرد ، اما از ارائه جزئیات بیشتر خودداری کرد.
برای اعلان های Insider ثبت نام کنید! با آنچه می خواهید بدانید به روز باشید. برای اعلان های فشار مشترک شویداسک پیشنهاد می کند Starlink از ماه آگوست در سراسر جهان در دسترس قرار گیرد – یک ماه زودتر از برنامه ریزی شده

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *