نحوه گوش دادن به پادکست های Apple در دستگاه Android با 2 روش


نحوه گوش دادن به پادکست های Apple در دستگاه Android با 2 روش
برای مدت طولانی ، پادکست ها با دستگاه های اپل در آگاهی عمومی متصل بودند ، احتمالاً به این دلیل که ارتباط پادکست ها با iPod اصلی Apple آسان بود.
البته واقعیت این است که هیچ پلتفرم موبایلی ادعای پادکست ندارد و تقریباً هر پادکستی که می توانید در برنامه Apple Podcasts iPhone پیدا کنید برای Android نیز موجود است.
در اینجا دو روش مختلف برای یافتن و گوش دادن به پادکست ها در Android وجود دارد.
نحوه گوش دادن به پادکست ها در Android با استفاده از Google Podcasts Hands down ، ساده ترین راه برای گوش دادن به پادکست ها مشترک شدن در یک برنامه پادکست است. می توانید از پادکست های Google یا هر برنامه پادکست شخص ثالث استفاده کنید ، که تعداد زیادی از آنها وجود دارد ، مانند Stitcher ، Pocket Casts و حتی Spotify.
1. اگر می خواهید برنامه رسمی پادکست Google را امتحان کنید ، Google Podcasts را از فروشگاه Google Play نصب کنید.
2. می توانید صفحه Explore را مرور کنید ، اما برای یافتن پادکست خاصی ، روی نوار جستجو در بالای صفحه ضربه بزنید و نام پادکست مورد نظر خود را وارد کنید.
می توانید صفحه کاوش Google Podcast را مرور کنید یا از نوار جستجو در بالای صفحه استفاده کنید. دیو جانسون/Business Insider 3. در نتایج جستجو ، روی پادکستی که می خواهید به آن گوش دهید ضربه بزنید.
4. صفحه بعدی شامل مدخلی برای خود نمایش در بالای صفحه است و پس از آن لیستی از قسمت های جداگانه و سایر نتایج را نشان می دهد. روی ورودی پادکست در بالای صفحه ضربه بزنید.
5. اگر می خواهید در برنامه مشترک شوید ، که در صورت موجود بودن آخرین قسمت به صورت خودکار در تلفن شما بارگیری می شود ، روی “مشترک شدن” ضربه بزنید.
اگر می خواهید قسمت های جدید را هنگام انتشار بشنوید ، در پادکست مشترک شوید. دیو جانسون/Business Insider 6. برای گوش دادن به یک قسمت خاص ، لیست قسمت ها را پیمایش کنید و روی دکمه پخش موردی که می خواهید بشنوید ضربه بزنید.
برای شروع گوش دادن به هر قسمت ، روی دکمه پخش ضربه بزنید. دیو جانسون/Business Insider نحوه گوش دادن به پادکست ها در Android از یک وب سایت اگر نمی خواهید به مشکل نصب برنامه پادکست و اشتراک در برنامه ها برسید ، ممکن است بتوانید از مرورگر وب تلفن همراه خود به پادکست گوش دهید. بسیاری از پادکست ها (اما نه همه) را می توان از وب سایت میزبان پخش کرد.
1. در مرورگری در دستگاه Android خود ، صفحه وب حاوی پادکست را باز کنید. ممکن است لازم باشد آن را جستجو کنید – برای مثال ، جستجوی “پادکست NPR” می تواند شما را به npr.com/podcasts برساند.
می توانید همه پادکست های NPR را از وب سایت آن مرور کنید. دیو جانسون/Business Insider 2. برنامه پادکست یا قسمتی را که می خواهید به آن گوش دهید جستجو کنید.
3. روی دکمه “Play” یا “Listen” ضربه بزنید تا جریان آن را در تلفن خود شروع کنید.
پادکست های زیادی نیز در صفحات وب میزبانی می شوند و می توانید مستقیماً از آنجا به آنها گوش دهید. دیو جانسون/Business Insider Deal icon نمادی به شکل صاعقه. اگر یک حساب یا خط جدید Verizon را هنگام خرید فعال کردید ، آیفون 11 از Best Buy فقط با 150 دلار در دسترس است. 150.00 دلار از Best Buy اصلی 599.99 دلار 75 درصد Samsung Galaxy S20 Ultra را 1،199.99 دلار از Amazon Orig ذخیره کنید در اصل 1،399.99 دلار 14٪ پوشش مرتبط را از Tech Reference ذخیره کنید:
* نحوه افزودن پادکست های Apple به بلندگوی Sonos با استفاده از AirPlay

* نحوه پخش پادکست بر روی بلندگوی هوشمند دارای قابلیت Alexa
* “آیا پاندورا پادکست دارد؟”: چگونه می توان به پادکست ها در Pandora یا Pandora Plus یا Premium گوش داد
* نحوه گوش دادن به پادکست ها در دستگاه Android خود با استفاده از برنامه موسیقی Google Play
* نحوه پخش پادکست روی بلندگوی هوشمند Google Home خود به 2 روش مختلف دیو جانسون نویسنده مستقل دیو جانسون روزنامه نگار فناوری است که می نویسد در مورد فن آوری مصرف کننده و چگونگی تبدیل صنعت دنیای تئوریک علمی تخیلی به زندگی واقعی امروزی. دیو قبل از ورود به نیروی هوایی برای کار با ماهواره ، آموزش عملیات فضایی و انجام برنامه ریزی پرتاب فضا در نیوجرسی بزرگ شد. او سپس هشت سال را به عنوان سرپرست محتوا در تیم ویندوز در مایکروسافت گذراند. دیو به عنوان یک عکاس از گرگ ها در محیط طبیعی خود عکاسی کرده است. او همچنین مربی غواصی و میزبان چندین پادکست است. دیو نویسنده بیش از دوجین کتاب است و در بسیاری از سایت ها و نشریات از جمله CNET ، Forbes ، PC World ، How To Geek و Insider همکاری کرده است. بیشتر بخوانید کمتر بخوانید Insider Inc هنگام خرید از طریق پیوندهای ما ، کمیسیون دریافت می کند.
برای اعلان های Insider ثبت نام کنید! با آنچه می خواهید بدانید به روز باشید. برای اعلان های فشار مشترک شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.