شرکت علوم زندگی متعلق به الفبا فقط لگد کردن یک مطالعه از 10،000 نفر برای کمک به پیش بینی زمانی که شما بیمار خواهد شد


شرکت علوم زندگی متعلق به الفبا فقط لگد کردن یک مطالعه از 10،000 نفر برای کمک به پیش بینی زمانی که شما بیمار خواهد شد
گوگل برای اولین بار برنامه های خود را برای انجام مطالعه پایه در سال ۲۰۱۴ اعلام کرد. تقریباً سه سال بعد، مطالعه آماده پیاده شدن از زمین است.
ایده این است که با ردیابی سلامت افراد سالم، محققان ممکن است بتوانند راه هایی را برای پیش بینی زمانی که یک فرد به یک بیماری مبتلا خواهد شد، بردارند. اگر شما می توانید یک بیماری را زود بگیرید، ممکن است راه های بهتری برای درمان آن یا جلوگیری از بدتر شدن آن وجود داشته باشد.
دکتر آدریان هرناندز، استاد پزشکی دانشگاه دوک که روی این مطالعه کار خواهد کرد، می گوید: «کاری که ما واقعا هدف داریم این است که بفهمیم چگونه افرادی را شناسایی کنیم که به اندازه کافی زود در سلامت خود تغییر دارند که در آن می توانیم مداخله کنیم تا به بیمارستان ن آیند؟» بنابراین، به عنوان مثال، اگر فردی نشانه هایی از بیماری قلبی داشته باشد، می تواند قبل از حمله قلبی تحت درمان قرار گیرد.
در اینجا چگونه پایه کار خواهد کرد:

* برای شروع، سایت های مطالعه ای که توسط دانشگاه دوک و دانشگاه استنفورد اداره می شوند وجود خواهد داشت که شرکت کنندگان در آن ها بازدید می کنند، کار خون انجام می دهند و برخی تصاویر ثبت شده اند. محققان همچنین اشک و بزاق را به همراه داده های ژنتیکی جمع آوری خواهند کرد. این بازدیدها در محل سالی یک بار اتفاق خواهد افتاد.
* در طول بقیه سال شرکت کنندگان به سوالات نظرسنجی پاسخ خواهند داد و حسگرها را می پوشند. دکتر جسیکا مگا، مدیر ارشد پزشکی در وریلی به بیزنگ اینسایدر گفت: «این نوع مطالعه ای نیست که کسی سالی یک بار به چهار دیوار کلینیک بیاید و بعد آنجا را ترک کند و در تمام آن ۳۶۴ روز دیگر واقعاً مبادله ای وجود نیست.»
* یکی از آن حسگرها دیده بان مطالعه خواهد بود که ضربان قلب یک شرکت کننده را ردیابی خواهد کرد. صفحه نمایش پوشنده را تنها زمان نشان می دهد، با این حال.
* محققان در حال برنامه ریزی برای اجرای مطالعه به مدت چهار سال، ایده آل نگه داشتن افراد علاقه مند به ماندن در حتی طولانی تر است. در پایان چهار سال، Verily امیدوار است برای به دست آوردن بینش های جدید در مورد چگونگی سرطان و بیماری های قلبی توسعه می یابد قبل از آن تشخیص داده می شود، در حالی که همچنین بدانند که چگونه به فن آوری سلامت است که مفید خواهد بود. در واقع و شرکای تحقیقاتی آن می خواهند شرکت کنندگان در مطالعه نماینده ایالات متحده باشند، بنابراین به جای بچه های کالج 18 ساله از دوک و استنفورد، در حالت ایده آل ترکیبی از مردم از قومیت ها و گروه های سنی مختلف وجود خواهد داشت.
مگا گفت: این شرکت همچنین قصد دارد علاوه بر باز کردن یافته های خود به روی «محققان واجد شرایط» ، کسانی را که در دادگاه شرکت می کنند، جبران کند.
او گفت: «هدف و قصد این است که داده ها را به طور گسترده در دسترس قرار دهیم.»
به این ترتیب، افرادی که در حال انجام تحقیقات در مورد بیماری های مختلف هستند، می توانند با نتایج مطالعه پایه متقابل اشاره کنند. اغلب، هنگامی که محققان به دنبال نشانگرهای ژنتیکی خاصی برای یک بیماری هستند، گونه ای را مشخص خواهند کرد که به نظر می رسد با این بیماری همراه است. مگا گفت که او امیدوار است پایه می تواند یک نقطه مرجع بنابراین محققان رفتن پس از نشانگرهای زیستی خاص مسیری را دنبال نمی کند که به جایی منجر نمی شود. او می گوید: «خوب است که مطمئن شویم سیگنالی نیست که در جمعیت عمومی نیست.»
در واقع دست خود را در بسیاری از پروژه ها است. این شرکت علاوه بر برنامه ریزی پایه، در حال توسعه لنزهای تماسی نظارت بر گلوکز بوده است، و ظروف نقره ای طراحی شده را تولید می کند تا خوردن آن برای افراد با لرزش دست آسان تر شود. همچنین با برخی از بزرگترین نام ها در فارما در همه چیز از مراقبت از دیابت گرفته تا یک شرکت اسپین آف ربات جراحی و یک شرکت بیوالکتریک که برای توسعه راه هایی برای استفاده از سیگنال های الکتریکی برای درمان بیماری های مزمن کار می کند، شریک شده است.
ثبت نام برای اطلاعیه ها از خودی! با آنچه می خواهید بدانید به روز بمانید. اشتراک در فشار اطلاعیه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *