مدیر عامل برگر کینگ استعفا می دهد


مدیر عامل برگر کینگ استعفا می دهد
سلام و به Insider Advertising برای 2 آوریل خوش آمدید. من لورن جانسون ، خبرنگار ارشد تبلیغات هستم ، و آنچه در جریان است در اینجا آمده است:

* مدیر عامل Burger King استعفا می دهد.
* جاه طلبی های پادکست تهاجمی Spotify.
* بودجه جدید هری. اگر این ایمیل به شما ارسال شد ، در اینجا برای راهنمای داخلی خود در تبلیغات و رسانه ثبت نام کنید.
نکات ، نظرات ، پیشنهادات؟ برای من یک خط در LJohnson@insider.com یا توییتر درLaurenJohnson بگذارید.
فرناندو ماچادو ، بازاریاب برتر برگر کینگ ، برگر کینگ استعفا داد

به نقل از پاتریک قهوه و تانیا دوآ ، فرناندو ماچادو ، مدیر ارشد اجرایی شرکت مادر برگر کینگ ، Restaurant Brands International ، استعفا داد.
* ماچادو گفت که شغل جدیدی را پذیرفته است اما از ارائه جزئیات خودداری کرد.
* مدیر سابق Unilever در سال 2014 به Burger King پیوست و در سال 2020 به عنوان رهبری بازاریابی RBI ارتقا یافت. داستان را بخوانید. مدیران اجرایی به اینسایدر می گویند برنامه جدید کار Spotify از هر کجا انعطاف پذیری و تنوع را افزایش می دهد. جاناتان نکسترند/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ آخرین خرید Spotify می تواند آن را به یک فروشگاه تک مرحله ای برای تولید پادکست تبدیل کند.

پیج لسکین گزارش داد: * Spotify این هفته اعلام کرد که Locker Room ، یک برنامه زنده صوتی شبیه به Clubhouse را خریداری کرده است.
* تحلیلگران می گویند این جدیدترین مرحله Spotify برای ایجاد یک اکوسیستم کامل برای تولید پادکست است.
* Spotify از سال 2019 صدها میلیون در پادکست سرمایه گذاری کرده است تا درآمد خود را جدا از پخش موسیقی متنوع کند. داستان را بخوانید. فیس بوک/هری هری با رشد 155 میلیون دلاری از بودجه جدید دو برابر می شود و یک سال پس از شکست قراردادش با سازنده Schick ، ​​این شرکت را 1.7 میلیارد دلار ارزش گذاری می کند.

الکس بیتر گزارش داد: * هری به تازگی 155 میلیون دلار در بودجه سری E جمع آوری کرده و ارزش آن را به 1.7 میلیارد دلار رسانده است.
* این پول می تواند گسترش هری را در محصولات جدید و بخش هایی از جهان تامین کند.
* این تغییر استراتژی برای هری است ، که قرار بود در سال 2020 توسط Edgewell به دست آید. داستان را بخوانید. داستانهای بیشتری را که می خوانیم:

* راهنمای نهایی برای استخدام در YouTube ، طبق گفته کارکنان فعلی و مدیر ستاد جهانی آن (Insider)
* آژانس تبلیغاتی Phenomenon ، که با پپسی و دی سی سرگرمی همکاری می کرد ، پس از 15 سال با مدیرعامل و بنیانگذار آن قسمت می کند (Insider)
* گزارش شده است که آمازون به دنبال افتتاح فروشگاه های تخفیفی خود برای لوازم الکترونیکی و کالاهای خانگی بوده است (Insider)
* جان ماتز ، مدیرعامل سابق Parler ، صفحه GoFundMe را برای جمع آوری هزینه های قانونی خود راه اندازی کرد (Insider)
* Meadowlark مبلغ 12.6 میلیون دلار از مایکل لینتون ، DraftKings ، دیگران (Sportico) دریافت می کند با تشکر از خواندن و دیدار شما در روز دوشنبه! می توانید در این فاصله در LJohnson@insider.com با من تماس بگیرید و در اینجا به این ایمیل روزانه مشترک شوید.
برای اعلان های Insider ثبت نام کنید! با آنچه می خواهید بدانید به روز باشید. برای اعلان های فشار مشترک شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.