9 قدم برای موفقیت در MLM


9 قدم برای موفقیت در MLM
بعضی اوقات به عنوان صاحبان مشاغل مستقر در خانه ، کار ساده را پیچیده می کنیم. من چند عبارت (هر سه کلمه) ذکر کرده ام که برای موفقیت ما در کار برای خودمان از خانه بسیار مهم است. همه آنها را متناسب کنید – یا مورد علاقه خود را انتخاب کنید – به هر روشی که موفقیت مهمترین مواد تشکیل دهنده آن را جبران می کنیم.

* این WORKI می دانم – تکان دهنده است – اینطور نیست – برای تولید 100K در حرفه بازاریابی شبکه ای – در واقع شما باید کار کنید. در دفاع از ما ، وعده های بیشتر دروغین زیادی وجود دارد و آنقدر هیاهو است که ما غالباً شسته می شویم و باور می کنیم اگر هر روز چند شماره گیری کنیم و “در آنجا آویزان شویم” این تجارت به طرز جادویی خود را ایجاد می کند. همانطور که می دانیم – این بلیط قرعه کشی نیست ، اگر در صنعت شبکه کار کنید پول از آسمان نمی افتد – بنابراین نباید این را می گفتم اما به هر حال خواهم گفت – این یک کار نیست اما برخی از آنها ما در واقع باید وانمود کنیم که این یک کار است تا بتوانیم تعهد لازم برای موفقیت را بدست آوریم. اگر 15 دقیقه تأخیر در کار خود به مدت یک هفته مستقیم ظاهر شویم ، اخراج می شویم ، اما گاهی اوقات فکر می کنیم که می توانیم به جای 3 ساعت 90 دقیقه کار کنیم و در روز یک جلسه ارائه دهیم – و داستانهای فوری موفقیت ….. بنابراین می دانید که این کار است و پس از آن در مقایسه با یک کار آسان به نظر می رسد ….

* توانایی تمایل به برخورد – و من در مورد pollyanna شیرین شیرین صحبت نمی کنم ، هیچ چیز فکر اشتباهی نیست – من چنین چیزی را نمی خواهم – من در مورد یک بازیکن فوتبال صحبت می کنم که ضربه می خورد و در اینجا بیشتر بخوانید مانع حرکت به سمت منطقه پایان می شود اما راهی برای ادامه کار پیدا می کند ….. این نگرش موفقیت است و هر بار کار را به پایان می رساند ….

* برای یک داستان بگویید – واقعیت ها می گویند و داستان ها به فروش می رسند – مردم بیشتر حقایق و ارقام را به خاطر نمی آورند و به هر حال در وب سایت های ما کاملاً ارائه می شوند بنابراین درباره این اطلاعات استرس نداشته باشید – در عوض همه آنها را بخاطر بسپارید یا یک تقلب درست کنید داستانها در شرکت شما و با تیم خود – یک جمع کننده داستان باشید تا تقریباً هر کسی که با او صحبت می کنید – بتوانید داستانی از کلاه خود بیرون بیاورید که شبیه داستان آنها باشد …… و این بهترین راه است برای ارتباط فوری با شرکای تجاری احتمالی

* دیگر هیچ خبری – بچه ها – 4 ساعت در روز CNN را تماشا نکنید – آن را به 15 دقیقه کاهش دهید – آنها در واقع افراد افسردگی را که بیش از حد اخبار تماشا می کنند درمان کرده اند … ضمیر ناخودآگاه ما بین 80 نفر را کنترل می کند به 90 درصد مغز می رسد و تمام آن انرژی منفی را در سطح بسیار عمیق تری از آنچه که ما درک می کنیم ، جذب می کند … و چشم اندازها می توانند این را حس کنند … حتی وقتی فکر نکنید که انتقال می دهید … آنچه شما تغذیه می کنید رشد می کند – بنابراین اگر بیشتر اوقات افکار و کلمات و چشم اندازهای مثبت را می شنوید و در معرض آن قرار می گیرید – این همان چیزی است که خواهید کاشت … زیرا این همان چیزی است که شما هم آگاهانه و هم ناخودآگاه درو کرده اید .

* شما با من تماس می گیرید ….. اکنون فکر می کنم همه ما می توانیم حدس بزنیم که این به چه چیزی مربوط می شود … بله …. تیم شما … و به خاطر داشته باشید که این از یک مکان استکبار یا عدم وجود نیست تمایل به خدمت – این فقط این است که ما فقط می توانیم به کسانی که چنین چیزی را می خواهیم خدمت کنیم و کمک کنیم …. به عنوان مثال ، فرض کنید شما در یک رستوران برای گیاهخواران بودید و از هر مهمان س askingال می کردید که آیا او یک استیک رایگان می خواهد- – شما به هیچ کجا نخواهید رسید – آنها استیک را نمی خواهند …. همان کار با این تجارت – هر عضو تیمی که ثبت نام می کنیم آموزش یا مربیگری یا آموزشی را که می توانیم ارائه دهیم نمی خواهد – بنابراین مگر اینکه آنها به ما مراجعه کنند برای این ما نمی توانیم در مورد آن نگران باشیم – یکی از مربیان من همیشه می گوید ما نسبت به اعضای تیم خود مسئول هستیم نه برای اعضای تیم خود – این بدان معنی است که ما سریعاً به اعضای تیم تماس می گیریم که تماس می گیرند ، و ما بلافاصله آنها را ایمیل می کنیم پاسخ س questionsالات آنها – و اطلاعات روزانه شرکت و تیم را برای آنها ایمیل کنید – و از همه مهمتر اینکه ما آنها را متصل می کنیم و هدایت می کنیم – وقتی با ما ارتباط برقرار می کنند با آنها ارتباط برقرار می کنیم و آنها را راهنمایی می کنیم تماس صحیح یا سایت آموزشی – 🙂 و / یا تشویق یا تبریک به آنها. وقتی یکی از اعضای تیم جدید با ما شروع می شود ، به اعضای تیم جدید خود که “شما با من تماس می گیرید” هنگامی که به کمک ، تشویق ، مشاوره و غیره نیاز دارید یک بار در روز یا هر ماه یک بار آموزش دهید – اما هر یک از اعضای تیم متفاوت است بنابراین ما می توانیم هر روز دور هم نمی نشینیم و فکر می کنیم که قرار است با هر یک از اعضای تیم تماس بگیریم … این فقط برای کسی که درگیر آن است مفید یا مفید نیست زیرا همه در زمان های مختلف به انواع مختلف کمک نیاز دارند ……

* هر چیزی امکان پذیر است …. این خودش صحبت می کند اما حتی اگر فکر می کنیم که آن را می دانیم ، همه ما به طور مخفیانه این جمله را در ذهن خود می گوییم و کمی چیز اضافی به آن اضافه می کنیم …. به عنوان مثال من اغلب با خودم می گویم … به جز من همه چیز برای هر شخص امکان پذیر است ……. ما باید این را بدانیم و ذهن خود را آموزش دهیم تا درست فکر کند – بنابراین همه وقت را با خود بگویید – بنابراین می توانید ذهن خود را برای فکر کردن آموزش دهید به این ترتیب ….. شماره گیری بعدی شما می تواند یک شریک تجاری و همکار فوق العاده جدید باشد — بنابراین بخش ما از معادله فقط امید نیست بلکه انجام کار با کسب اطلاعات در آنجا است در حالی که می دانید هر کاری امکان پذیر است بنابراین موفقیت تا زمانی که ادامه بدهد به سراغ ما می آید …. من نقل قول مرحوم جیم روح را دوست دارم – “شما نمی توانید موفقیت ایجاد کنید ، باید آن را جذب کنید” و ما آن را با سطح اعتقاد بالا جذب می کنیم همراه با عمل و کار مداوم.

* آن را دوری کنید – در کتاب YETY FIRST YEAR IN NETWORK marketing – آنها در مورد GOW IT AWAY صحبت می کنند – و من این اطلاعات را بسیار جالب دیدم … خوب بگذارید بگوییم شما با تولید کنندگان برتر شرکت خود مصاحبه کرده اید – و از آنها پرسیدید “چگونه این کار را انجام دادید؟” آنها می گفتند: “من ثابت قدم بودم ، تسلیم نشدم ، و تیم من این کار را کرد” و سپس اگر به سازمانهای NSD بروید ، پاسخ مشابهی دریافت خواهید کرد ، زیرا این تجارت کاری نیست که شما “انجام دهید” چیزی که شما “می دهید” و اگر ما بتوانیم به این روش فکر کنیم – موفقیت ما آسان تر و سریعتر خواهد شد – این بخشی از موفقیت مربی من است – او می داند که هر شخصی که اطلاعات را با او به اشتراک می گذارد فرصت هدیه را دارد آزادی مالی و زمانی – بنابراین او ایده “دادن” آن را به جای “ثبت نام” ارائه می دهد. یک مخالف بزرگ نسبت به فروش ، به همین دلیل است که افراد فروشنده و فروشنده های سابق مانند من ، بسیاری از اوقات با یادگیری این شغل ، با این همه مشاغل دست و پنجه نرم می کنند – این یک تغییر از تلاش برای “بدست آوردن آنها” به “دادن به آنها” است.

* آن را واقعی نگه دارید – این ساده است اما حامل آن است – داستانهای دیوانه ای را بیان نکنید و پای خالی را در آسمان نوید دهید – اگر این کار را نکنید ، به شما اعتماد خواهند کرد ، زیرا برخلاف بسیاری از کارها انجام خواهید داد از گلوله هایی که آنها در مشاغل دیگر و با شرکت های دیگر صحبت کرده اند – نگویید که می توانید در یک سال به 100 کیلوگرم برسید – آیا می توان این کار را انجام داد – بله اما این هنجار نیست – بنابراین بیش از حد وعده داده شده و تحت تحویل. به مردم حقیقت را بگویید – دلیل اصلی اینکه من از شخصی که مرا به صنعت بزرگ شبکه ما معرفی کرده است بسیار تحت تأثیر قرار گرفتم این است که وقتی من و او برای اولین بار صحبت کردیم – او بسیار واقعی و صادق بود بدون هیچ اعتیاد به اعتیاد به مواد مخدر – او گفت ، در ابتدا ، هدف او این بود که 500 دلار در ماه اضافی بدست آورد و یک بار او را فشار داد که آن را برای 1000 تعیین کرد و یک بار هم که آن را افزایش داد – که در آن زمان برای من واقعی بود – لازم نیست که اعداد را ذکر کنید اگر نمی خواهید اما از عباراتی مانند “در ابتدا هدف ما آموزش و یادگیری ، کسب درآمد ، پرداخت هزینه های سربار و کار برای رسیدن به 500 در ماه در 2 تا 6 ماه اول خود استفاده کنید … آن را متناسب با به سبک شما توجه می کنید – این صنعت در مورد اعتیاد به مواد مخدره نیست زیرا ما داستان های واقعی و موفقیت واقعی را داریم.

* تسلیم نشوید – این را باور کنید یا نکنید … اکثر تولیدکنندگان برتر این صنعت – ثبت نام کنندانی که تجارت را ترک کرده اند. لازم نیست که هر ثانیه روز درمورد تجارت خود rah rah rah باشید – این واقع بینانه نیست …… اما باید ادامه دهید … این تعهدی است که باید نسبت به خود و خود داشته باشید خانواده تا بتوانید کار طولانی مدت با مشاغل مستقر در خانه خود را به پایان برسانید … ما همیشه می گوییم این یک ماراتن است نه یک دوی سرعت – بنابراین اینطور فکر کنید. ما باید طولانی مدت فکر کنیم – ما تسلیم می شویم و ناامید می شویم یا ناامید می شویم و تسلیم می شویم – با این وجود تنها عمل شکستن در آن شرایط سخت است که به شما توانایی کنترل موفقیت بزرگتری را می دهد که به شما تحمیل می شود – شما به یک 17 ساله که فقط گواهینامه رانندگی خود را دریافت کرده است مازراتی 200K در روز اول رانندگی نمی دهد ….. به همین دلیل ما 3 ماه اول تجارت خود را 100K نمی کنیم – زیرا ما مهارت لازم برای مدیریت این نوع سازمانها را در ابتدای کار نداریم – به همین ترتیب ما باید از هر چالش به عنوان تمرین مقاومت استفاده کنیم – درست مثل اینکه برای تقویت عضلات خود وزنه می برید … با تجارت خود با این چالش ها روبرو هستید برای تقویت توانایی و موفقیت عضلات خود.
به جلو و بالا ….

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.