هلند می تواند خودکشی کمکی را برای افراد سالم که احساس می کنند زندگی به پایان رسید قانونی کند


هلند می تواند خودکشی کمکی را برای افراد سالم که احساس می کنند زندگی به پایان رسید قانونی کند
وزرای بهداشت و دادگستری استدلال می کردند که افرادی که «نظر خوبی دارند که زندگی شان کامل است، باید تحت معیارهای سخت گیرانه و دقیق، اجازه داشته باشند که آن زندگی را به شیوه ای با وقار برای شان به پایان برانند.»
قانون تازه پیشنهادی در مورد قوانین اتانازی موجود این کشور که در سال ۲۰۰۲ وضع شد گسترش می یابد که اجازه خودکشی کمکی را برای افرادی می دهد که می توانند دو پزشک را متقاعد کنند که مجبور به تحمل رنج «غیرقابل تحمل» هستند.
رویترز گزارش می دهد که دولت هلند انتظار دارد تا اواخر سال ۲۰۱۷ پیش نویس قانونی را تهیه کند. اگر بگذرد، هلند به اولین کشوری تبدیل می شد که اتانازی را برای افرادی که رنج نمی بردند قانونی می کرد.
همان طور که وینستون راس اوایل سال گذشته برای نیوزویک گزارش داد، دولت هلند با اتانازی به همان شیوه ای که با حشیش رفتار می کند رفتار می کند: در کتاب ها، این عمل همراه با مجازات های سفت است، اما در عمل، مقامات تمایل دارند به راه دیگر نگاه کنند.
ادیت شیپرز وزیر بهداشت و آرد فان در استور وزیر دادگستری در نامه جدید نوشتند که دستورالعمل ها باید فراتر از جرم زدایی حرکت کنند تا این عمل به طور کامل قانونی شود. آنها پرچین در گفتن این قانون تنها به شهروندان ارشد اعمال می شود، “چرا که آرزو برای پایان خود انتخاب شده از زندگی در درجه اول در سالمندان رخ می دهد.”
وزيران سن قطع را مشخص نکردند.
و اگر چه اتانازی خواهد بود قانونی تحت خواسته وزرا ساخته شده است، آن را نمی خواهد به عنوان ساده به عنوان راه رفتن به دفتر دکتر و یا تعلیق به درخواست چند قرص کشنده – راه قانونی ماری جوانا شده است در ایالات مانند کلرادو و واشنگتن درمان می شود.
افرادی که احساس می کنند یک «زندگی تکمیل شده» را رهبری کرده اند، باز هم نیاز به مشورت با تعدادی از متخصصان خواهند داشت، از جمله یک «ارائه دهنده کمک به مرگ» که پیشینه پزشکی دارد و آموزش های اضافی دریافت کرده است.
درخواست آنها نیز از طریق دور های متعددی از بررسی و چک های ایمنی بروید تا مطمئن شوید که این روش در نهایت به درستی انجام شده است.
ثبت نام برای اطلاعیه ها از خودی! با آنچه می خواهید بدانید به روز بمانید. اشتراک در فشار اطلاعیه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.