پاتریک ماهومز توضیح داد که چگونه گفتگو با تام بردی پس از قهرمانی AFC 2019 به او کمک کرد تا سران را به سوپر بول برساند


پاتریک ماهومز توضیح داد که چگونه گفتگو با تام بردی پس از قهرمانی AFC 2019 به او کمک کرد تا سران را به سوپر بول برساند
پاتریک ماهومز و سران کانزاس سیتی قرار است از قهرمانی سوپر بول خود در برابر تام بردی و تامپا بی بوکانیرز دفاع کنند.
در حالی که Chiefs در تمام فصل غالب بودند ، فقط دو سال پیش ، آنها امیدوار بودند که عنوان قهرمانی توسط بردی ، سپس بر سر Patriots ، در بازی قهرمانی AFC 2019 از بین برود.
ماهومس در آن بازی بسیار درخشان بود و 295 یارد و سه تاچ تاون را پرتاب کرد و در دو دقایق پایانی بازی هدز را در دو حرکت مهم گلزنی به وقت اضافی هدایت کرد. اما پاتریوت ها برای شروع دوره اضافی ، سکه را به دست آوردند و قبل از اینکه ماهومس حتی بتواند با توپ شوت بزند ، با یک تاچ داون بازی را بردند.
پس از بازی ، بردی ماهومس را کنار کشید و این دو حدود پنج دقیقه در روده ورزشگاه Arrowhead صحبت کردند. یک سال بعد ، ماهومز برای اولین بار در 50 سال گذشته ، سران را به سوپر بول هدایت کرد و باعث شد ماهومس به عنوان بخشی از ستون “صبح فوتبال در آمریکا” در NBC Sports ، صحبت هایی را که بین دو بازیکن دفاعی مطرح شد به پیتر کینگ بگوید.
کینگ نوشت:
“بزرگترین چیزی که او گفت این بود که” با این روند همراه باشید و آن چیزی باشید که هستید. ” او به هیچ وجه نمی خواست من تغییر کنم. او می خواست من به آنجا بروم و از هر روز استفاده کنم. وقتی این را از مردی مانند آن می شنوید ، که در سطح حرفه ای خود در سطح موفقیت بوده است اگر می خواهید عالی باشید باید از هر روز استفاده کنید. ”
ماهومس تقریباً بازی Super Bowl را تماشا نکرد ، اما آن را در خانه خود در کانزاس سیتی روشن کرد. او به من گفت: “من از آن استفاده کردم ، تا مطمئن شوم که همه چیز را برای آماده شدن برای حضور در این لحظه انجام داده ام – و در خانه نشسته ام.”
به نظر می رسید که ماهومس به توصیه هایی که بردی به او داده بود توجه می کرد و در سال 2020 ، پشتکار او با اولین عنوان سوپر بول در حرفه اش پاداش گرفت.
این یکشنبه ، ماهومس می تواند به طور بالقوه دومین سوپر بول پیاپی را بدست آورد ، و تبدیل به اولین بازیکن دفاعی شود که از زمانی که بردی در سال 2004 این کار را انجام داد ، چنین شاهکاری را انجام داد. برای انجام این کار ، او باید بردی را پشت سر بگذارد.
برای اعلان های Insider ثبت نام کنید! با آنچه می خواهید بدانید به روز باشید. برای اعلان های فشار مشترک شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.