یک فروشنده الماس شغل خود را در همه گیری از دست داد و از مهمانخانه خود یک مهد کودک راه اندازی کرد – در اینجا دلیل پشیمانی او نیست


یک فروشنده الماس شغل خود را در همه گیری از دست داد و از مهمانخانه خود یک مهد کودک راه اندازی کرد – در اینجا دلیل پشیمانی او نیست
هیچ دو روزی برای کاسمیرا نان در دوران حرفه ای خود به عنوان فروشنده الماس در باغ هاتون لندن یکسان نبود.
مشتریان با بودجه و نیاز خاصی که نان قطعات آن را سفارشی می کرد وارد می شدند و با شبکه تامین کنندگان خود برای تهیه سنگ های مناسب همکاری می کردند.
او با 10 مشتری در هفته کار می کرد ، با بودجه ای از 690 دلار (500 پوند) تا 100000 دلار (70،000 پوند).
نان گفت: “من از این ایده که مهندس میکروسکوپی هستم بسیار خوشم آمد.” “می دانم که کمی OCD به نظر می رسد ، اما من واقعاً دوست دارم که این کار بسیار کوچک ، بسیار دقیق و کنترل شده باشد.”
او که در آفریقای جنوبی بزرگ شد ، همیشه آرزو داشت که در یک نقش خلاقانه کار کند ، اما هرگز راهی برای مطابقت واقعی آن با سایر علاقه های خود – مراقبت از کودک – پیدا نکرد.
پس از اتمام دبیرستان ، او به عنوان معلم سالهای اولیه آموزش دید و قبل از اتمام کارشناسی هنرهای زیبا. این کار او را به کار در استودیوی هنری کشاند و با کودکان در زمینه هنر و صنایع دستی کار کرد.
او دوباره آموزش دید ، طراحی و ساخت طلا و جواهر را مطالعه کرد و تولید خود را آغاز کرد. سرانجام ، او اولین نقش خود را در انگلستان برای یک جواهرساز بوتیک متخصص در عتیقه جات و مرمت های مستقر در بازی Burlington Arcade لندن به دست آورد. پس از سه سال ، او به کار خود در Hatton Garden به عنوان ارزش گذار و فروشنده الماس ادامه داد.
بر اساس رنگ ، وضوح و قیراط (اندازه) الماس ها درجه بندی می شوند. همه الماس ها باید از فرایندی به نام فرایند کیمبرلی برای اطمینان از منبع مناسب آنها استفاده کنند.
نان بیش از 30،000 پوند درآمد داشت و اگرچه گاهی اوقات 14 ساعت در روز کار می کرد ، اما او واقعاً عاشق کار و ملاقات با افراد زیادی در سراسر جهان بود. او همچنین جاه طلبی های خود را برای دنبال کردن یک حرفه خلاقانه و تلاش برای کسب مدارک رسمی در گوهر شناسی دنبال می کرد.
در سپتامبر 2019 ، نان پس از تولد اولین فرزند خود مرخصی زایمان گرفت و در مارس 2020 به کار خود بازگشت. این اتفاق هفته ها قبل از بسته شدن مغازه های خرده فروشی غیر ضروری در انگلستان تحت قرنطینه ملی COVID-19 رخ داد.
به گفته گروه کاری High Street ، میزان پیاده روی در خیابان های بریتانیا در آوریل 2020 در مقایسه با سال قبل 88 درصد کاهش یافته است. تجارت شروع به مبارزه کرد و نان برکنار شد.
از برخی جهات ، او خوشحال بود زیرا از زمانی که به سر کار بازگشت خیلی دلش برای دخترش تنگ شده بود – حتی اگر ناگهان از دست دادن درآمد او بسیار ترسناک باشد.
پس از آنکه شوهرش چند روز بعد شغل خود را به عنوان صدابردار از دست داد ، شرایط خانواده نامشخص شد. او به عنوان مهندس مخابرات مجدداً مشغول به کار شد ، اما نان هنوز باید نقش جدیدی را پیدا کند. اما او نمی خواست به دفتر بازگردد.
نان می گوید: “من می خواستم با دخترم در خانه باشم ، اما باید درآمد هم به خانه می آوردم.”
در آن زمان بود که با tiney.co روبرو شد ، پلتفرمی که متخصصان را آموزش می دهد تا مراقب کودک باشند و آنها را با والدینی که به دنبال مراقبت از کودک هستند مطابقت می دهد.
نان با موفقیت مصاحبه کرد و سپس آموزش خود را آغاز کرد ، که شش تا هشت هفته به طول انجامید.
این شرکت هزینه کامل مراقبت ، کمک های اولیه کودکان و بازاریابی را برای او پرداخت کرد که اگر او به تنهایی این کار را انجام می داد چند سال به طول می انجامید.
نان در حال حاضر مشاغل آزاد دارد ، Tiney-که از طریق یک برنامه کار می کند-10 of از پول حاصل از یک لیست را می گیرد ، اما هزینه آموزش های مداوم را می پردازد.
هزینه های او از 6 پوند در ساعت شروع می شود و به طور متوسط ​​در هفته او از سه فرزند در روز ، بیشتر زیر دو سال ، سه روز در هفته مراقبت می کند. برخی از آنها چند ساعت می مانند ، دیگران ممکن است حداکثر 9 ساعت در روز به او بپیوندند.
تقریباً همه مشتریان او کارکنان مراقبت های بهداشتی از بیمارستان مجاور هستند که در دوران همه گیری به مراقبت از کودکان نیاز دارند.
Covid-19 تأثیر نامتناسبی بر اشتغال زنان داشته است داستان Nan نشان دهنده تأثیر گسترده تر و نامتناسبی است که Covid-19 بر اشتغال زنان داشته است.
به ویژه ، مادران شاغل – که بیشتر مسئولیت های مراقبتی را بر عهده گرفته اند – فشار را به شدت احساس کردند.
بر اساس تحقیقات مکینسی ، در سال 2020 ، از هر چهار زن یک نفر در نظر داشت نیروی کار را ترک کند ، در حالی که یک نفر از هر پنج مرد یک نفر بود.
نان مسئولیت شغل جدید خود را احساس می کند ، اما گفت که این نیز بسیار سرگرم کننده است.
بسیار مهم است که او بتواند با دخترش که در ماه سپتامبر دو ساله می شود در خانه بماند و با ساختن زیورآلات تمایل خود را برای خلاقیت دنبال کند – در حالی که هنوز یک تجارت را اداره می کند.
او به دلایل خانوادگی مهد کودک آفتابگردان کوچک را برای مدت کوتاهی متوقف کرد ، اما به تازگی بازگشایی شده است و به دنبال سوار شدن خانواده های بیشتری است.
نان می گوید: “من هرگز در شغلی شادتر نبودم.” “چیزی در مورد آنها [کودکان] بسیار شاد و خالص است. این به من آموخت که قدر چیزهای کوچک را بیشتر بدانم.”
برای اعلان های Insider ثبت نام کنید! با آنچه می خواهید بدانید به روز باشید. برای اعلان های فشار مشترک شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.