قرارداد 3.1 میلیارد دلاری TransUnion برای خرید Neustar می تواند جذاب ترین خرید صنعت تبلیغات در سال 2021 باشد


قرارداد 3.1 میلیارد دلاری TransUnion برای خرید Neustar می تواند جذاب ترین خرید صنعت تبلیغات در سال 2021 باشد
با سلام و بازگشت به Insider Advertising ، نگاه هفتگی شما به بزرگترین داستانها و روندهایی که بر خیابان مدیسون و فراتر از آن تأثیر می گذارد. من لارا اوریلی ، ویرایشگر رسانه و تبلیغات اینسایدر هستم. اگر این مورد برای شما ارسال شده است ، اینجا ثبت نام کنید.
بازاریابان ایمیل منتظر آخرین به روزرسانی نرم افزاری اپل ، iOS 15 هستند ، که دارای ویژگی های حریم خصوصی بیشتری است تا تبلیغات را از بین ببرد. این ویژگی ها شامل ویژگی جدیدی به نام حفاظت از حریم خصوصی نامه (Mail Privacy Protection) می شود که مانع از استفاده فرستنده های ایمیل از پیکسل های ردیابی می شود ، که نظارت بر نرخ های باز را دشوار می کند. اکنون شمارش معکوس رسمی در حال انجام است: اپل این هفته اعلام کرد که iOS 15 از روز دوشنبه شروع به کار می کند.
در مورد اخبار تبلیغاتی بزرگ این هفته:

TransUnion برای خرید Neustar با 3.1 میلیارد دلار مدیرعامل Tinder جیم لانزون رئیس جدید YahooEA CMO می خواهد جذابیت بازی را گسترش دهد. Neu Pussycat Smith Collection/Gado/Getty Images روایت موضوعی صنعت تبلیغات دیجیتال در حال حاضر روندی است که از فرد دور می شود هدف قرار دادن کاربران در میان مرگ کوکی ها و مقررات سختگیرانه تر در زمینه حفظ حریم خصوصی آنلاین. بنابراین در مقابل ، قرارداد 3.1 میلیارد دلاری اداره اعتبارات TransUnion برای خرید شرکت داده Neustar با آن مخالف است دانه
مت اشپیگل ، معاون اجرایی راه حل های بازاریابی و سرپرست رسانه های TransUnion ، به من گفت که این معامله توانایی شرکت در ایجاد مشخصات هویتی را تقویت می کند ، به بازاریابان کمک می کند تا مشتریان خود را بشناسند و “هدف گیری دقیق و ابزارهایی را که این امر را ممکن می سازد” فعال می کند. زمان واقعی ، بر اساس پرواز. ”
این تکامل نحوه کار TransUnion با شرکت های خدمات مالی با کمپین های بازاریابی هدفمند است-برای مثال از داده های نمره اعتباری ، برای کمک به شرکت های کارت اعتباری برای ارسال نامه مستقیم به مصرف کنندگان واجد شرایط. Neustar می گوید ماهانه 2 میلیارد رکورد از منابع آفلاین مانند داده های تحقیقات بازار ، کارت های وفاداری و پانل هایی برای تأیید داده های خانوارهای آمریکایی دریافت می کند. (اشپیگل گفت که TransUnion از داده های اعتباری با تنظیمات بالا در راه حل های بازاریابی خود استفاده نکرده است اما این تجربه به شرکت کمک کرده است تا اطلاعات حساس را “بسیار امن” نگه دارد.)
چرا تبلیغ کنندگان باید به این خرید خاص توجه کنند؟ مت بارش ، نایب رئیس ارشد توسعه کسب و کار در شرکت پلتفرم اطلاعات مشتری Zeotap ، به من گفت که قرارداد Neustar از TransUnion به عنوان موقعیت قطبی در فضای به اصطلاح هویت صعود کرد.
باراش در مورد TransUnion می گوید: “طی دو سال گذشته آنها توانایی اجرا در یک مجموعه را نشان دادند و در حال حاضر ممکن است جالب ترین موقعیت بازار در هویت را داشته باشند.” “در یک گروه شلوغ در ایالات متحده ، آنها در حال حاضر رهبری گفتگو را بر عهده دارند.”

بیشتر بخوانید: غول داده TransUnion در حال خرید شرکت بازاریابی Neustar با مبلغ 3 میلیارد دلار است. در اینجا 9 شرکت adtech وجود دارد که چگونه تبلیغ کنندگان می توانند تبلیغات را روی مردم فشار دهند و کارکرد آنها را اندازه گیری کنند. ورود به منطقه (Lan) Jim Lanzone در کنفرانس Allen & Company Sun Valley در 2019. درو آنگرر/گتی ایماژ در زمستان 2011 ، یاهو در رکود بود. مدیرعامل کارول بارتز به تازگی برکنار شده بود ، و گمانه زنی ها درباره اینکه چه کسی ممکن است به صندلی داغ بپردازد افزایش می یابد.
شاید یک مدیر رسانه ای مانند جیم لانزون ، رئیس وقت CBS Interactive؟
من اخیراً با این مصاحبه 10 ساله سرگرم کننده با Lanzone روبرو شدم ، که به عنوان مهمان پادکست “این هفته در استارتاپ ها” از جیسون کالکانیس حضور داشت. “من می دانم که آنها به شما پیشنهاد کار کردند ،” Calacanis طعنه زد.

لانزون شاید آن زمان شخص مناسبی برای این پست نبود ، اما 10 سال زمان زیادی در رسانه ها است. مالک جدید یاهو ، Apollo Global Management روز جمعه گفت که Lanzone را به عنوان مدیرعامل جدید نام تجاری وب منصوب کرده است.
Lanzone در پاسخ به سوالی که Calacanis یک دهه پیش در مورد نحوه مدیریت یاهو در مقام خود داشت ، پاسخ داد: “من فکر می کنم اولین چیزی که باید پذیرفت این است که آنها واقعاً چه هستند.”
“آنها یک پورتال عجیب و غریب هستند!” لانزون گفت.
وی در ادامه توضیح داد که در حالی که کلمه “پورتال” بدرفتار شده بود ، دلیل آن این بود که مردم سایت پرترافیک را دوست داشتند – و نه لزوماً بسته های محتوای ممتاز که در آن زمان به بازار عرضه می شد.
باید ببینیم آیا Lanzone هنوز وقتی این نقش را به طور رسمی در 27 سپتامبر آغاز می کند ، همچنان چنین نظری دارد.

* یادداشتی را که Lanzone هفته گذشته برای کارکنان یاهو ارسال کرده بود بخوانید تا خود را معرفی کند. در این بین … یاهوها تغییرات بیشتر مدیریتی را پیش بینی می کنند. منابع آگاه به اینسایدر می گویند مت سانچز ، یکی از مدیران ارشد محصول مجلات هرست و رئیس CDS Global ، یکی از بخش های Hearst ، اخیراً این شرکت را ترک کرده و به یاهو در یک مقام ارشد ملحق شده است ، اگرچه نقش دقیق نمی تواند تعیین شود یک نماینده یاهو از اظهارنظر خودداری کرد. با سانچز نمی توان اظهار نظر کرد.
CMO corner EA CMO دیوید تینسون. EA در این گوشه از خبرنامه ، ما آخرین مصاحبه های انحصاری CMO Insider را برجسته می کنیم.
این هفته ، تانیا دوآ گزارشگر ارشد اینسایدر با دیوید تینسون ، مدیر بازاریابی غول بازی EA ، تماس گرفت. او درباره برنامه جدید سازندگان EA ، اینکه چرا خود را به عنوان یک پلتفرم اجتماعی معرفی می کند و چگونه این شرکت مسائل مربوط به نحوه برخورد صنعت بازی به طور کلی با زنان را مورد بحث قرار داده است. این هم مصاحبه کامل.
بازی در 20 سالی که در EA بوده اید بسیار تغییر کرده است. EA سال 2021 چه تفاوتی با زمان شروع شما در سال 2003 دارد؟
وقتی شروع کردم ، مخاطبان ما احتمالاً چند صد میلیون نفر بودند. امروزه بیش از 3 میلیارد نفر جمعیت دارند-این میزان به نیمی از جمعیت جهان نزدیک می شود. ما اکنون خود را مرکز ورزش ، فناوری ، سرگرمی و شیوه زندگی می دانیم که با مردان و زنان ، پسران و دختران و مردم در گوشه و کنار جهان صحبت می کنیم.
از نظر شما ، بازی ها به طور فزاینده ای به جریان اصلی تبدیل شده است. چگونه این امر شما را مجبور می کند استراتژی بازاریابی خود را تغییر دهید؟
این بر نوع محتوایی که ایجاد می کنیم ، پیام هایی که سعی در ارائه آنها داریم و در نهایت ، تجربیاتی که سعی در ایجاد آن داریم ، تأثیر می گذارد. امروزه بازاریابی در حال ایجاد یک تجربه تمام عیار است ، بر خلاف ساخت بازی و ایجاد تریلر برای بازاریابی بازی. این در مورد بازی ، مشاهده ، ایجاد و اشتراک گذاری است.
مصاحبه کامل با دیوید تینسون از EA را بخوانید.
ما در پول هستیم برخی از بزرگترین حقوق های غیرمستقیم که فیس بوک ارائه می دهد در بخش بازاریابی آن است.
اینسایدر نگاهی به هزاران درخواست ویزای کار فیس بوک در سال گذشته در دولت آمریکا انداخت. افشاگری ها شامل یارانه های سهام نمی شود و لزوماً تصویر کاملی از حقوق بازاریابی فیس بوک نیست ، اما با این وجود بینش کاملی از مقیاس دستمزد شبکه اجتماعی ارائه می دهد. افشای دستمزد Insider/USCIS ؛ تیلور تایسون/اینسایدر خواندن توصیه می کند ما در جستجوی نامزدی برای ستاره های نوظهور خیابان مدیسون در سال 2021 هستیم. آثار خود را تا 5 بعد از ظهر ارسال کنید ET در 24 سپتامبر
کریستینا اسمدلی ، مدیر بازاریابی Robinhood ، پس از یک سال این شرکت را ترک می کند – Insider
وال استریت ژورنال این هفته از سری تحقیقی “پرونده های فیس بوک” رونمایی کرد که بر اساس اسناد داخلی قابل انفجار ، عیوب شبکه اجتماعی را نشان می دهد. آخرین اعزام به این موضوع می پردازد که چگونه تغییر فید خبری در سال 2018 باعث تقویت “تعاملات اجتماعی معنادار” – و تعامل – در عوض این پلت فرم را “مکانی عصبانی تر” کرد. – روزنامه وال استریت
بر اساس گزارشی که به نقل از افرادی که با این موضوع آشنا هستند ، Reddit در حال افزایش درآمد تبلیغاتی خود در سال جاری به بیش از 350 میلیون دلار است – The Information
شرکت تجزیه و تحلیل تلفن همراه App Annie با پرداخت 10 میلیون دلار برای حل و فصل تحقیقات تقلب در اوراق بهادار موافقت کرده است-The Verge
در اینجا هزینه تبلیغات در 10 شرکت بزرگ پخش کننده تلویزیون ، از جمله HBO Max و Roku – Insider را مشاهده می کنید
آیا کسی برای تبلیغات هدفمند فکری نمی کند ؟! MediaPost
هفته آینده می بینمت – لارا
برای اعلان های Insider ثبت نام کنید! با آنچه می خواهید بدانید به روز باشید. برای اعلان های فشار مشترک شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.