گزارش شده است که کارکنان فیس بوک از این شرکت درخواست می کنند در مورد اظهارات نژادپرستانه در حمله به بازیکنان فوتبال انگلیس پس از شکست این تیم در فینال جام ملت های اروپا ، اقدامات بیشتری انجام دهد.


گزارش شده است که کارکنان فیس بوک از این شرکت درخواست می کنند در مورد اظهارات نژادپرستانه در حمله به بازیکنان فوتبال انگلیس پس از شکست این تیم در فینال جام ملت های اروپا ، اقدامات بیشتری انجام دهد.
به گفته روزنامه نگار رایان مک ، کارکنان فیس بوک از این شرکت التماس می کنند که علیه اظهارات نژادپرستانه در حساب های بازیکنان انگلیسی بوکایو ساکا و مارکوس رشفورد ، اقدامات تهاجمی تری انجام دهد.
مک در توییتر گفت که کارکنان فیس بوک به او گفته اند که بیش از 12 ساعت است که این شرکت را در مورد اظهارات نژادپرستانه هشدار می دهند. به گفته مک ، بسیاری از نظرات شامل ایموجی های میمون هستند و کارمندی پرسید که “آیا می توان ایموجی های نژادپرست شناخته شده را از نظرات حذف کرد؟”
این شرکت به اینسایدر گفت که ایموجی موز یا میمون به تنهایی لزوماً قوانین را نقض نمی کند ، اما وقتی فیس بوک محتوا را مرور می کند ، زمینه آن در نظر گرفته می شود.
به گفته یکی از کارمندان ، این نظرات همچنین از حسابهای ناشناس و هرزنامه که قصد سوء استفاده از افراد را دارند آمده است.
یکی دیگر از کارمندان گفت که آنها آنقدر اظهار نظرهای نژادپرستانه گزارش کرده اند که دیگر گزارش شخصی اینستاگرام آنها غیرفعال شده است.
به گفته Mac ، “ما باید اینجا سریعتر عمل کنیم.”
سخنگوی فیس بوک به اینسایدر گفت: “ما شب گذشته به سرعت نظرات و حساب هایی را که منجر به سوء استفاده از بازیکنان فوتبال انگلیس می شد حذف کردیم و به اقدامات خود علیه کسانی که قوانین ما را نقض می کنند ادامه می دهیم.”
سخنگو همچنین گفت: “هیچ چیز این چالش را یک شبه حل نمی کند ، اما ما متعهد هستیم که جامعه خود را از سوء استفاده مصون نگه داریم.”
به گفته مک ، سایر کارکنان می گویند که چرا فیس بوک چنین اظهارات نژادپرستانه ای را که منجر به این رویداد ورزشی می شود ، پیش بینی نمی کند ، زیرا آنها در طول فصل یک اتفاق معمول بوده است.
مک می گوید: “ما در هر مسابقه این جریان صفرا را به طور کامل دریافت می کنیم ، و حتی بدتر است وقتی کسی سیاه پوست را از دست بدهد … ما واقعاً نمی توانیم در این کار شریک عمل کنیم.”
اینسایدر قسمت های نظرات را در زیر پست های اینستاگرام ساکا و راشفورد مشاهده کرد و نظرات مختلف نژادپرستانه را مشاهده کرد ، مانند یکی از کاربران که از ساکا و دیگری به عنوان “بابوووون” یاد می کرد.
بسیاری از کاربران خواهان پایان نفرت نژادپرستانه شدند و از هر دو بازیکن حمایت کردند و همچنین به دیگران توصیه کردند نظرات نژادپرستانه ای را که مشاهده می کنند گزارش دهند.
فیس بوک هم از تعدیل کننده های انسانی و هم از هوش مصنوعی برای غربال کردن پست ها استفاده می کند. مدتهاست که تعدیل محتوا پاشنه آشیل فیس بوک است و فشار عمومی بر این شرکت برای نظارت بیشتر بر آنچه که کاربران در سال گذشته به ویژه در سال گذشته منتشر کرده اند ، کنترل کرده است.
سیاست های تعدیل محتوا فیس بوک به طور معمول در گفتمان سیاسی محور قرار گرفته است ، به ویژه در مورد پست های دونالد ترامپ ، رئیس جمهور سابق ، انتخابات ریاست جمهوری 2020 و این باور راست که Big Tech کاربران محافظه کار را سانسور می کند.
برای اعلان های Insider ثبت نام کنید! با آنچه می خواهید بدانید به روز باشید. برای اعلان های فشار مشترک شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *