خودروهای فورد در کامیون های کوچک دو برابر می شوند.


خودروهای فورد در کامیون های کوچک دو برابر می شوند. در اینجا نحوه جمع آوری Maverick و Ranger جدید نشان داده شده است.
فورد ماوریک که اخیراً رونمایی شد پاییز امسال به عنوان جدیدترین و کوچکترین کامیون بلو بیضی به فروش می رسد.
با این حال ، مدل جدید تنها گزینه ای نیست که خریداران در صورت وفاداری به نام فورد دارند اما چیزی ارزان تر و جمع و جورتر از F-150 می خواهند. همچنین رنجر سایز متوسط ​​وجود دارد که در سال 2019 پس از هشت سال حضور در بازار آمریکا دوباره زنده شد.
در اینجا نحوه کوچکترین و کم هزینه ترین وانت های فورد در برابر یکدیگر قرار گرفته است:
سایز فورد ماوریک آب کم عمق
Maverick و Ranger وسایل نقلیه کوچک نیستند ، اما هر دو آنها نسبت به کامیون های بزرگ کاملاً جمع و جورتر هستند ، که به نظر می رسد بزرگتر و بزرگتر می شوند.
Ranger تقریباً 211 اینچ طول دارد ، 21 اینچ از F-150 کوتاه تر و تقریباً طول برخی از بزرگترین SUV های جاده ای مانند Cadillac Escalade یا Lincoln Navigator است.
ماوریک حتی کوچکتر است و در ارتفاع کمی کمتر از 200 اینچ قرار دارد. این دقیقاً کوچک نیست – تقریباً به اندازه یک SUV مانند تویوتا هایلندر یا فولکس واگن اطلس است – اما قرار است تا کنون یکی از کوچکترین وانت های بازار باشد.
قیمت اولیه فورد رنجر. فورد ماوریک پاییز امسال به عنوان ارزان ترین وانت در بازار و ارزان ترین خودرو در خط تولید فورد به نمایندگی ها وارد می شود. قیمت آن از 19995 دلار شروع می شود ، در حالی که Ranger دارای قیمت اولیه 25.070 دلار است.
Maverick در سه بسته تریم عرضه می شود – مدل اصلی ، متوسط ​​و تریم فانتزی. در اینجا نحوه شکست قیمت آنها آمده است:
XLT: 19،995 دلار XLT: 22،280 دلار لاریات: 25،490 دلار XLT دارای رینگ های آلومینیومی 17 اینچی ، درب عقب قفل کننده قدرت و کروز کنترل ، از دیگر ویژگی های آن است. لاریات با طراحی داخلی برتر ، استارت دکمه ای و چرخ های بزرگتر پیشرفت می کند. سیستم محرک چهار چرخ را می توان به هر مدل با قیمتی در حدود 3300 دلار اضافه کرد.
2022 فورد ماوریک XLT. فورد رنجر دارای سه تریم مشابه است که مدل های بالایی از نظر امکانات رفاهی ، فناوری کمک راننده و افزودنی های ظاهری بیشتر ارائه می دهند. در اینجا هزینه آنها چقدر است:
XL: 25،070 دلار XLT: 29،120 دلار لاریات: 33،160 دلار همچنین یک مدل ترمور متمرکز بر خارج از جاده وجود دارد که هزینه آن 4300 دلار اضافی است. مانند ماوریک ، چهار چرخ محرک یک گزینه است.
بیشتر بخوانید: مدیرعامل فورد نشان می دهد که چگونه با F-150 EV 40،000 دلاری خود ، رقبای برقی کامیون برقی را به بازار شکست داده است
داخلی فورد رنجر لرزش. آب کم عمق
ماوریک تنها در چهار پیکربندی و پنج صندلی عرضه می شود. Ranger یک گزینه SuperCab (با نیمه درهای عقب) به صورت استاندارد و یک بدنه SuperCrew چهار در بزرگتر را با قیمت 2400 دلار اضافی ارائه می دهد. SuperCab فضای اضافی برای تخت ارائه می دهد ، در حالی که SuperCrew فضای داخلی بیشتری می دهد.
اگرچه کامیون های دیگر دارای پیشرانه های هیبریدی به عنوان یک گزینه هستند ، اما Maverick اولین وانت است که با یک استاندارد عرضه می شود. فورد ادعا می کند که Maverick پایه می تواند 40 mpg در شهر دریافت کند – بهتر از هوندا سیویک.
فورد رنجر. خریداران فورد همچنین می توانند چهار سیلندر 2.0 لیتری توربوشارژ با قدرت 250 اسب بخار داشته باشند.
به گفته فورد ، همه رنجرها قدرت خود را از یک موتور 2.3 لیتری چهار سیلندر توربوشارژ با 270 اسب بخار قدرت و 310 پوند فوت گشتاور تأمین می کنند.
یدک کش و باربری فورد
Maverick بیشتر برای تفریح ​​به کار می رود تا وسایل سنگین کامیون ، بنابراین تمام نیروی یدک کش و حمل کامیون های بزرگتر فورد را ندارد. در صورت مجهز بودن به یک بسته بکسل اختیاری ، می تواند 2000 پوند را به صورت استاندارد و 4000 پوند را بکشد. ظرفیت بار 1500 پوند است.
رنجر می تواند 3500 پوند بکشد ، اما یک بسته یدک کش آن را تا 7500 پوند افزایش می دهد. وقتی صحبت از بارگذاری می شود ، Ranger می تواند 1860 پوند را تحمل کند. رنجر یک تخت شش پا دارد ، در حالی که تخت ماوریک 4.5 فوت است.
Maverick و Ranger هر دو جایگزین های محکمی برای کامیون های بزرگتر و گران تر فورد ارائه می دهند.
Maverick با ردپای کوچک و موتور ترکیبی ، احتمالاً برای شهرنشینانی که فشردگی و قیمت را بر اندازه تخت و عملکرد کلی اولویت می دهند ، مناسب است. Ranger برای افرادی که در حمل و نقل بارهای سنگین و یدک کش تریلرهای جدی تر جدی هستند بهتر است ، اما ممکن است نیازی به کامیون کار کامل نداشته باشد.
برای اعلان های Insider ثبت نام کنید! با آنچه می خواهید بدانید به روز باشید. برای اعلان های فشار مشترک شویددر اینجا نحوه جمع آوری Maverick و Ranger جدید نشان داده شده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *