موفقیت در مشاغل خانگی_ برای برنده شدن بزرگ باید بزرگ بازی کنید!


موفقیت در مشاغل خانگی_ برای برنده شدن بزرگ باید بزرگ بازی کنید!
اگر شما فرصتی برای راه اندازی مشاغل مستقر در خانه با هزینه کمتر از 100 دلار داشتید و پس از 2 سال تلاش ، چک های شما پس از آوردن حدود 2000 نفر به سازمان شما ، ماهانه به 2 هزار دلار می رسید. یا می توانید با چیزی بیش از 1000 دلار هزینه راه اندازی مشاغل خود را شروع کنید ، اما پس از چند ماه از شروع شروع دریافت چک در منطقه 100k دلار با بیش از 20 نفر از اعضای تیم خود می کنید ، کدام یک از مشاغل مستقر در خانه را انتخاب می کنید برای شروع در…؟
این سناریویی بود که متوجه شدم در طی یک تماس تلفنی اخیر با یک چشم انداز به دنبال آن بوده ام. در یک لحظه از مکالمه ، این شخص با احساس غرور خاصی به من گفت که چگونه دو سال در شرکتشان بوده اند و اکنون شروع به دیدن چک های ماهانه خود به ماهانه 2000 دلار می کنند. خوشحالم برای آنها ، من پرسیدم که آنها چند نفر در سازمان خود دارند. من تعجب کردم وقتی آنها به من گفتند که کمی بیش از 2000 نفر در گروه خود هستند. من از آنچه آنها به من گفتند می فهمیدم كه آنها عمل گرا ، مداوم و متعهد هستند ، همه خصوصیات و ویژگی های مطلوبی است كه من در افرادی كه با من كار می كنند جستجو می كنم.
همانطور که بحث ما ادامه داشت ، آنها ابراز داشتند که چگونه از تجارت خود راضی هستند و از اینکه چگونه استقامت خود را گسترش داده و سازمان خود را اینقدر بزرگ کردند ، افتخار می کنند. بلافاصله پس از این آنها توضیح دادند كه فقط از روی كنجكاوی فراخوانده اند “ببینند آنجا چه چیز دیگری است”. با این حال ، آنها به سادگی به من گفتند که چقدر از محل زندگی خود و با درآمدی که کسب می کنند خوشحال هستند و واقعاً تمایلی به انجام کار دیگری ندارند.
به راحتی می شد فهمید که آنها در واقع امیدوار بودند که من را با “موفقیت” خود تحت تأثیر قرار دهند و امیدوار بودند که با استفاده از روش “بازاریابی معکوس” من را در سازمان خود جذب کنند. درعوض ، من به آنها آرزوی موفقیت مستمر داشتم و به آنها پیشنهاد کردم که اطلاعات من را مفید نگه دارند و اگر در موقعیتی قرار گرفتند که می خواهند کاری مطالب مرتبط بکنند که از نظر پاداش بیشتر باشد ، در آینده با من تماس بگیرند. محصولات و به میزان درآمدی که می توانند از تلاش خود دریافت کنند.
بعد از اینکه تلفن را قطع کردیم ، به خودم تعجب کردم که اگر آنها می فهمیدند که در مشاغل دیگری با بیش از 20 نفر در سازمان خود با همین تلاش قبلی که انجام می دادند ، در یک ماه دیگر بیش از 100 هزار دلار درآمد کسب می کردند ، چه احساسی داشتند. یا اینکه درآمد 175 هزار دلار ماهانه با کمتر از 30 نفر در سازمان آنها امکان پذیر است.
برای افرادی از این قبیل ، هزینه های کمی بیشتر شروع به کار باعث می شود که آنها حتی از شروع کار جلوگیری کنند ، اما همچنین آنها را از دریافت پاداش های قابل توجه تر باز می دارد. این تفکر رایج که به طریقی بسیاری از افراد همه کوچک بازی می کنند ، برخی از افراد چگونه یک برد بزرگ ایجاد می کنند ، به سادگی کارایی ندارد. در عرصه مشاغل مستقر در خانه ، مانند سایر زمینه های زندگی ، اگر می خواهید مطالب بیشتر بزرگ پیروز شوید و از موفقیت در سطحی که دیگران فقط آرزو دارند ، باید بزرگ بازی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.